Přejít na obsah

madlá


spojka

Doporučené příspěvky

Takže vo štvrtok mi došiel ten držiak na okuliare, dnes som sa pozeral za tapacír - miesto pre skrutku tam je, síce len perforované takže treba to prevrtať a môže sa montovať. Coppolapi máš pravdu, na takých pre výrobcu halierových záležitostiach by Škodovka nemala šetriť. Keby išlo len o tie madlá, ale svetlo v kufri - čo si myslím že je veľmi dôležité tam nie je. Auto má už 2,5 mesiaca ale ešte stále mi je smutno za Feldou a neviem sa rozhodnúť či som spravil dobrú kúpu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spojka: Jiste ze jsi udelal dobrú kúpu, at chces nebo ne, Fabie je mnohem dal, nez Felicie. Mel jsem Felicii 1.6 a prestoze jsem sel motoricky dolu (mam Combi HTP 12V), nikdy bych se k Felicii dobrovolne nevratil. Na svou dobu a moznosti byla Felicie super, ale Fabie je proste ne o jednu, ale o dve generace dal.

At se jedna o tuhost a bezpecnost karoserie, bezpecnostni vybavu, podvozek (jizdni vlastnosti, komfort), rizeni ale i razeni (Felicie byla velmi dobra, ale lanovody u Fabie jsou proste neco jinyho) a nesmim zapomenout na brzdy, kde rozdil se pocita na svetelne roky.

No a na zaver jen poznamenam, ze i halirove (a dnes uz madlo rozhodne nepatri mezi halirove polozky, ta doba je pryc) udelaji napr. v rocni produkci znacnou castku v usporach.

Taky se mi nelibi, jak se v prubehu vyroby setri cim dal vic, ale je to "prirozeny" proces a dela se to vsude, snad pouze premiove znacky si to nemohou dovolit.

Doporucuji jen pro zajimavost porovnat jednotlive vybavy Fabie v roce 2000 a 2007, ale neco podobneho udelejte treba i u Golfu V - je to snad jeste horsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...