Přejít na obsah

PIXMANIA


RLP

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
Má dost zajímavé ceny,tak by mě zajímalo,jaké máte zkušenosti s tímto internetovým obchodem ???

Chtěl jsem si u nich objednat autoradio ale chtěli peníze předem na učet tak jsem nakonec koupil jinde.

Jo a ještě chtěli podepsat nějakou smlouvu o reklamaci za tři stovky . To ale není poviný .

Nevím k čemu platit tři stovky za něco na co je nárok ze zákona.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PIXMANIA patří pod ELECTROWORLD. Obojí ale stojí za hovno. fuck

Na Pixmanii kdysi upozorňoval BaSys (dodavatel Pioneer do ČR). Lidi si na Pixmanii kupovali věci od Pioneeru a neměli k tomu české návody - proto ho chtěli od dodavatele. Ten je ale nemusí dodávat (pouze ke svým výrobkům). Nevím jak je to teď. Jinak Pixmania je francouzská firma.

Dnes dávali na ČT1 v Testovinách test 10-ti internetových obchodů. A co myslíš, který obchod skončil jako poslední?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pixmania uz u me stratila duveru pred par lety ihned, jak jsem se u nich docetl, ze chteji mit penize nejdrive na uctu a pak teprve odesilaji zbozi. A neni to cesky obchod.

U mnou overenych obchodech, kdy jsem si zbozi nejprve nechal poslat na dobirku a pokud bylo vse ok, tak pri dalsi objednavce jiz jsem platil predem toto beru.

Clanek o duveryhodnych obchodech jsem jiz nedavno nekde cetl a nejhorsi byla prave Pixmania a Alza.

Nejhorsi problemy byly s reklamacemi nebo vracenim zbozi v zakonne lhute obchodnikovi a pozadovani

vraceni penez kupujicimu.

Osobne doporucuji ruce pryc od takovychto obchodu, usetrene penize v pripade problemu nestoji za to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Má dost zajímavé ceny,tak by mě zajímalo,jaké máte zkušenosti s tímto internetovým obchodem ???

Dobře si přečti jejich záruční podmínky. Když jsem se o to zajímal já, taky to bylo takto:

V Česku, když reklamuješ a nejde opravit, nebo to nestihnou, dostaneš zpátky celou částku i kdyby to bylo den před vypršením záruční doby. U nich je to je 1/2 roku a dál se částka snižuje (už si to nepamatuji). Taky jsem si myslel, že je to nezákonné. Ale pak jsem četl, že oni jsou francouzská firma a řídí se jejich zákony.

Jakoby jsi koupil na uzemí Francie. A tímpádem k tomu nemáš český záručák a to bývá problém, hlavně u velkých značek.

Ale je to tak rok a půl zpátky, třeba se to změnilo.

Nekdo kdo koupil by ti mohl napsat jaký k tomu dostal doklad a co na něm bylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem tak kupoval autorádio bylo za dobrou cenu. A všechno v pohodě reklamovat jsem nemusel

no tak to asi nebudeš ten správnej případ k posouzení. Bylo by spíš zajímavý, co by se stalo, kdybys reklamovat naopak musel. A podle reakcí, který jsem na Pixmanii četl, teda nic moc. Mají v mnoha případech opravdu nejnižší ceny, ale tím asi výhody končej. Já bych u nich nekoupil nic. Nemáš naprosto šanci odvolání. Kam si pudeš stěžovat ? Moh bys zkusit třeba ČOI. To by bylo asi stejně platný, jako s tím jít na hlavní nádraží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zrovna jsem u nich koupil Kenwood KDCW6537U za bezkonkurenční cenu. Došlo cca do týdne.

Kupoval jsem u nich víckrát, jednou jsem objednávku musel zrušit, protože zboží nebylo skladem a čekat 2 měsíce se mi vážně nechtělo.

Ale vítězí cena a zatím jsem spokojený.

Nedej bože, aby se něco porouchalo. Protože zboží k reklamaci nebo do opravy se posílá do Francie a to se jaksi prodraží a asi i protáhne. Ale jejich obchodní podmínky jsem detailně nestudoval, takže nevím, kdo co platí v rámci reklamace a záruky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PIXMANIA patří pod ELECTROWORLD. Obojí ale stojí za hovno. fuck

Na Pixmanii kdysi upozorňoval BaSys (dodavatel Pioneer do ČR). Lidi si na Pixmanii kupovali věci od Pioneeru a neměli k tomu české návody - proto ho chtěli od dodavatele. Ten je ale nemusí dodávat (pouze ke svým výrobkům). Nevím jak je to teď. Jinak Pixmania je francouzská firma.

Dnes dávali na ČT1 v Testovinách test 10-ti internetových obchodů. A co myslíš, který obchod skončil jako poslední?

Posledni skoncila ac-akustika :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

tak co sa tyka toho prislusenstva, tak s tym ako mi to prislo v predajni by ma tzo vyslo o tisicku drahsie :)

len ten blesk ma serie(sice ho nepouzivam az nejak ale ked tam je tak to ma fungovat kol119 ) -skoda ze sa to neda doma vymenit ta ziarivka abo neviem co tam je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

výhodné ceny na PIXMANIA se vytratí když k tomu dopočtete povinou poožku každého nákupu "Smlouva spokojenosti zkazníka" která vyrovná nebo dokonce převíší cenu zboží na e-sohpech v Čechách. Chtěl jsem tam objednat objektiv k foťáky. Nikde není psaná adresa zatoupení - jediný kontakt je do Francie. Telefonický kontakt je na SLovensko, ale číslo se stejně nedovíte. Reklamace se zde asi člověk nedovolá.

Tento obchod nesplňuje podmínky pro obchodování v ČR (už jen tím, že k výrobkům není Český návod)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...