Přejít na obsah

vícebod. vstřikování Magneti Marelli 1 AVM


kutil1

Doporučené příspěvky

Dobrý den, pánové, na webu jsem našel (nevím, zda správně), že Oct. 1,6 55 kW má vícebod. vstřikování Magneti Marelli 1 AVM.

Dosud jsem si myslel, že má vícebod. vstř. Bosch motronik.

Má někdo přesný popis funkce, včetně řídící jednotky a akčních členů a poskytne? Nebo mne navede, kde je to již ve fóru?

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, pánové, na webu jsem našel (nevím, zda správně), že Oct. 1,6 55 kW má vícebod. vstřikování Magneti Marelli 1 AVM.

Dosud jsem si myslel, že má vícebod. vstř. Bosch motronik.

Má někdo přesný popis funkce, včetně řídící jednotky a akčních členů a poskytne? Nebo mne navede, kde je to již ve fóru?

Dík

Ahoj zkus se podívat do sekce Felicie, protože některé Feldy 1.6 MPI mají stejné zapalování.V příloze najdeš Bosch Mono Motronik také z Feldy.

post-9991-1193066928_thumb.jpg

post-9991-1193066955_thumb.jpg

post-9991-1193066979_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dosud jsem si myslel, že má vícebod. vstř. Bosch motronik.

Má někdo přesný popis funkce, včetně řídící jednotky a akčních členů a poskytne? Nebo mne navede, kde je to již ve fóru?

Dík

Ahoj podařilo se mi najít skutečně zapalování Magneti Marelli 1AVM - je to sice ve Feldě 1.6 ale s OI 1.6 je to víceméně stejné.Doufám,že ti to pomůže.

post-9991-1193117423_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak je to ještě podrobně popsáno v knížce Škoda Octavia od Reného Cerdicha, je tam celková funkce atd., když budeš hledat, tak to tu někdo naskenoval a je to ke stažení. ;)

Dík, rolbare, jestli tě mohu poprosit, pomož mi tu knížku najít. Mně to nejde.

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak je to ještě podrobně popsáno v knížce Škoda Octavia od Reného Cerdicha, je tam celková funkce atd., když budeš hledat, tak to tu někdo naskenoval a je to ke stažení. ;)

Dík, rolbare, jestli tě mohu poprosit, pomož mi tu knížku najít. Mně to nejde.

Dík

Myslim ze toto hledas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...