Přejít na obsah

LED


mirecoslav

Doporučené příspěvky

na blinkroch si auto mysli ze je vypalena ziarovka.

vnutri blikaju rychlejsie vonku blikaju ok. mam tieto v zadnych blinkroch. je tam 45 LED.

89e81btf7.jpg

do brzd je problem nieco dat lebo su tam dvojvlaknove.

diademy v prednych blinkroch su ok ale asi dam tiez tie 45.

v blinkroch na blatnikoch nedas nic co by sa svietivostou priblizilo ziarovke.

a v parkovackach mam podobne tymto /19 LED/

bf1byf2.jpg

ae1bdp8.jpg

a mam objednane tieto. /28 FLUXLED/

5ee01bjz7.jpg

5eb31bxd5.jpg

Editováno: , autor: cartmanko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne sa tiež LED pozdávajú kvôli tomu že nemajú dosvit a vyzerá to super. Inak podľa mňa sa dá brzdové svetlo vymeniť, nie je dvojvláknové. A keby aj bolo tak som už videl aj LED, ktoré nahradia dvojvláknové žiarovky. /www.xenonplus.sk/ Nemá niekto foto ako to konkrétne svieti na Fabke?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne sa tiež LED pozdávajú kvôli tomu že nemajú dosvit a vyzerá to super. Inak podľa mňa sa dá brzdové svetlo vymeniť, nie je dvojvláknové. A keby aj bolo tak som už videl aj LED, ktoré nahradia dvojvláknové žiarovky. /www.xenonplus.sk/ Nemá niekto foto ako to konkrétne svieti na Fabke?

na led zarovky pozor. ledky maji uplne jinou charakteristiku vyzarovani svetla a hlavne svetlomety nejsou stavene na pouziti ledek. jeden manik v praci ma pekne udelanou feldu. vzadu bile svetla a led zarovky ( obrys i brzdy ). povim vam, ze ve dne jsem to do nej malem naboril, protoze brzda svitila jak obrysovka u skodovky 105ky. treti brzdu samozrejme odpojenou...

takze dat si zarovky, ktere stoji silene penize a nesplnuji zakladni bezpecnostni pozadavky, je fakt uplne neskutecne riziko.

zauvazujte nad tim, jake to je jet za nekym, komu nesviti brzdy ( mne se to stalo uz dvakrat a je to docela narez ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tie ledky maju len tu vyhodu ze maju nizku spotrebu

Hej, nízku spotrebu a ak máš v aute diagnostiku vypálených žiaroviek, tak to v kuse svieti, pretože si elektronika myslí, že je vypálená a to je len zníženou spotrebou. Iný ako estetický dojem to neplní, funkčne blud. Ak, tak vyrobiť niečo s klasických 2W malých žiaroviek zapojených do kruhu, alebo niečo také.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tie ledkové žiarovky čo sú tu vyššie by som len tak nekúpil.Na zápožičku, vyskúšať a ak by to svietilo slabšie ako origo,vrátiť. Za tie prachy to nestojí.Aj nový Passat z ledkovými zadnými svetlami nesvieti nič moc.Keď ste za ním tak to reže oči a z určitého uhla to svetlo vôbec nevidno. :( Jednoznačne vyskúšať,ale kto vám také niečo požičia.

V interiéry mám len ledky,ale tam to neohrozuje bezpečnosť.

Editováno: , autor: ramon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...