Přejít na obsah

kam s octou


tommys

Doporučené příspěvky

Jakožto nový majitel octavie se chci zeptat, komu je za dobře svěřit prohlídku přední nápravy, případnou opravi čepů atd., malinko mi klepe pravý kolo při přejezdu nerovnosti, výměnu rozvodů a pod. krom autorizovanýho Autostylu, zkrátka má-li někdo zkušenost se servisama v TU, děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakožto nový majitel octavie se chci zeptat, komu je za dobře svěřit prohlídku přední nápravy, případnou opravi čepů atd., malinko mi klepe pravý kolo při přejezdu nerovnosti, výměnu rozvodů a pod. krom autorizovanýho Autostylu, zkrátka má-li někdo zkušenost se servisama v TU, děkuji

Hoď to do Havexu, j ena výpadovce směr HK u čerpačky ONO ;) co jsem slyšel, tak to docela jde, lepší neš Autostyl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakožto nový majitel octavie se chci zeptat, komu je za dobře svěřit prohlídku přední nápravy, případnou opravi čepů atd., malinko mi klepe pravý kolo při přejezdu nerovnosti, výměnu rozvodů a pod. krom autorizovanýho Autostylu, zkrátka má-li někdo zkušenost se servisama v TU, děkuji

Hoď to do Havexu, j ena výpadovce směr HK u čerpačky ONO ;) co jsem slyšel, tak to docela jde, lepší neš Autostyl

jj díky za tip, tam mě to nenapadlo, nějaký osobní zkušenosti s autostylem asi nemáš viď, my tam dáváme rodinou fábii ale krom stabilizátorů který se měněj pravidelně se tam na tom autě moc nedělalo takž nemůžu posoudit kvalitu jejich práce, hlavně my jde o to abych za práci nevysolil ranec, čepy a pod. jsem schopen si vyměnit v garáži, už jsem takovy opravy podstoupil na starým autě ale mám takový nutkání po koupi auta svěřit první prohlídku servisu,aby bylo auto dobře postaráno

Editováno: , autor: tommys
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakožto nový majitel octavie se chci zeptat, komu je za dobře svěřit prohlídku přední nápravy, případnou opravi čepů atd., malinko mi klepe pravý kolo při přejezdu nerovnosti, výměnu rozvodů a pod. krom autorizovanýho Autostylu, zkrátka má-li někdo zkušenost se servisama v TU, děkuji

Hoď to do Havexu, j ena výpadovce směr HK u čerpačky ONO ;) co jsem slyšel, tak to docela jde, lepší neš Autostyl

jj díky za tip, tam mě to nenapadlo, nějaký osobní zkušenosti s autostylem asi nemáš viď, my tam dáváme rodinou fábii ale krom stabilizátorů který se měněj pravidelně se tam na tom autě moc nedělalo takž nemůžu posoudit kvalitu jejich práce, hlavně my jde o to abych za práci nevysolil ranec, čepy a pod. jsem schopen si vyměnit v garáži, už jsem takovy opravy podstoupil na starým autě ale mám takový nutkání po koupi auta svěřit první prohlídku servisu,aby bylo auto dobře postaráno

Já má mám s Autostylem zkušennosti spíš s prodejem ND a to na všechny 3 značky, co prodávají (Peugeot, Skoda, Toyota) a tam je to No problém a spokojenost, servis nenavštěvuju, ale jedni naši hosté tam dávali nepojízdný auto OII - stávkovala elektronika, závadu sice rychle odstranili i z adobrou cenu, ale ušpinili sedačku řidiče, pán si toho nevšimnul a od ní si ušpinil bílé kalhoty.

Ten Havex je možná ještě lepší přímo ve Vrchlabí

Když by se to srovnalo, tak v TU jsou ty škoda servisi celkem na stejné úrovni, vždycky se najde někdo, kdo není spokojen a to i v tom nejlepším service. A co jsem koukal, tak tady v Lampárně je White a Black list servisů, kde se žádnej z TU zatím neobjevil, tak to o něčem taky vypovídá ;)

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těžko odpovědět, každý může mít i jinou zkušenost. Nejlepší podle mne je, navštěvovat pouze jeden servis a být tak trochu stálý zákazník. Já jsem v Havexu ve Vrchlabí za poslednách 12 let koupil několik nových aut a taky využívám jejich servis. Spokojenost. Ale chce to ty přejímací techniky si tak trochu "vychovat". Oni musí vědět, jakou kvalitu vyžaduješ a není na škodu, trochu technice toho vozu rozumět. Lidově řečeno, nenechat se "ochcat". Pokud si jseš jak se říká jistý v kramflecích, vše řešíš v klidu bez zbytečných emocí a znáš svoje práva, bude to fungovat. Já už jsem v této pozici celkem spokojeného zákazní několik let. Možná i to je důvod, proč neuvažuji o změně značky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem nakonec svěřil auto tomu autostylu, otec mi domluvil mechanika kterýho zná a co mu právě dělá tu fabii, takže snad to bude ze známosti kvalitnější práce než kdyby to dělal někdo cizí, jinak jedu na výměnu rozvodů, kontrolu přední nápravy malinko od prava klepe, už jsem měl nutkání na to mrknout sám a dát si to do kupy, ale na poprví to přeci jenom nechám servisu, uvidím jakou odvedou práci a uchycení vejfuku, tak snad na tom není co zkazit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...