Přejít na obsah

Klepání z mot prostora F 1.2


Vlasta

Doporučené příspěvky

Po rozjetí,hlavně za studena se mi ze předu ozývá pravidelné klapání něco jako když je na pneu ploška.po pár km to většinou ustane a hlavně to dělá pokud je auto v tahu jak uvolním plyn tak to přestane a po přidání se to opět ozve.Pokud jste se stím někdo už setkal dejte radu.Ještě vyskouším doplnění maziva do poloos v tom homokloubu a skouknu olej v převodovce,mám to spíše na nedostatek maziva v poloose,ale čert ví,aby nechtěla převodovka do věčných lovišť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
Po rozjetí,hlavně za studena se mi ze předu ozývá pravidelné klapání něco jako když je na pneu ploška.po pár km to většinou ustane a hlavně to dělá pokud je auto v tahu jak uvolním plyn tak to přestane a po přidání se to opět ozve.Pokud jste se stím někdo už setkal dejte radu.Ještě vyskouším doplnění maziva do poloos v tom homokloubu a skouknu olej v převodovce,mám to spíše na nedostatek maziva v poloose,ale čert ví,aby nechtěla převodovka do věčných lovišť.

tak toto by mě zajímalo,taky se mi zničeho nic občas tak na par vteřin ozyva takovy zvuk,ale na 1,4 16V

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...