Přejít na obsah

Jedovatě žluté žárovky H8 do mlhy


omicron

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...

Hmm, reklama na neco, co sem asi nepatri, tento thread se zabyva zarovkami do mlhovek H8, ktere ma Octa...(?)

Toto nebol pokus o reklamu ale snaha pomoct ludom najst dostupnejsiu a lacnejsiu alternativu na zlte H8 Hyper Yellow ktora skutocne existuje ako Autostyle Gold Vision...(?)

http://nissan.tuning.sk/dokument-ziarovky-zlte-zlta-yellow-goldvision-autostyle-h8-h11-hb3-hb4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyskusaj a daj vediet potom :kol-28:

Skoda, ze sa tam nikde neuvadza svietivost v LM, aby si to clovek mohol aspon trochu predstavit.

 

K tym Nokyam: mam tu tri sady Stg.1 a intenzitou svetla sa nechytaju na moje povodne Osramy, ktore mam od vyroby. Kedze pouzivam corner, tak leteli von....jedine, co je pekne, ze svietia syto zlto.

Editováno: , autor: Kyselinka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zopakuji to, co jsem tu napsal poprvé před již 7 lety, když jsem tento thread o Nokya žárovkách zakládal :

Jedná se o speciální žárovky do MLHY, které nesoutěží ve svítivosti s nějakými běžnými bílými žárovkami za normálních podminek, k tomu prostě nejsou určeny. V mlze, dešti a sněžení jsou excelentní.

A mimochodem, i já je používám ve funkci 'corner light' a nemám s tím vůbec žádný problém, kvůli kterému bych je vyhazoval (!), jsou to primárně mlhové žárovky, a pro sekundární funkci 'corner' jsou zcela vyhovující.

Stávající sadu mám na své O2 L & již pátým rokem, jejich životnost (stejně jako Osram Nightbreaker v dálkach) je udivující.

Editováno: , autor: omicron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

O NOKYA hyper YELLOW jsem se už dočetl hodně a v případě neúspěchu je také objednám. Jen na E-bay jsem našel nejlevnější i s dopravou za cca 800-900kč.

Nyní však zkusím dostupnější variantu od Nizozemského AUTOSTYLE (cca 450kč/pár i s dopravou) Gold Vision (Yellow) H8 35W/12V/2800K set 2ks, jelikož jsou dostupné na českém webu. Pokud to někoho bude zajímat, jak budou na autě, hodím sem nějaký fotky. ;)

 

http://www.autostyle.nl/catalog_en/gold-vision-yellow-h8-35w-12v-2800k-halogen-bulbs-set-of-2-pieces.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

S žárovkami H8 Gold Vision jsem spokojen...  otázka je, jakou budou mít životnost, to ukáže až čas.

 

Jelikož jsem z Brna a byla možnost osobního odběru, tak cena byla relativně dobrá, kupoval jsem je zde.

 

Nejsou sice tak hyper Yellow, ale žluté jsou, to však bylo od začátku jasné, jelikož NOKYA udává barevnou teplotu 2500K a ty co jsem koupil já, mají na krabičce uvedeno 2800-3000K. Každopádně níže dávám fotky, výsledek není špatný. ;):)

 

 post-9600-0-17325200-1430766270_thumb.jp  pro ukázku jak vypadají žárovky, obal a označení jsem nefotil.

 

Původní H8:

 post-9600-0-32757600-1430766306_thumb.jp 

 

Nové H8:

 post-9600-0-64599600-1430766534_thumb.jp  post-9600-0-51020400-1430766560_thumb.jp  post-9600-0-95655800-1430766565_thumb.jp  post-9600-0-40008400-1430766571_thumb.jp

Editováno: , autor: Jarys
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Nedávno jsem je kupoval už poněkolikáté zde :
https://www.amazon.com/gp/product/B0031R61DO/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
žádné strachy, za pár dní jsou doma, bral je na mé doporučení i @Aleš_BX, a myslím, že je též velmi spokojen s rychlostí dodávky, i žárovkami samotnými.
Pokud by jsi je chtěl shánět někde v EU, to asi bude problém, nikdy jsem je tady pořádně nesehnal (již na 3. autě), a pokud ano, byly dost předražené. Ale není důvod je nekoupit tam, kde odkazuji...


Samozřejmě se to týká "Jedovatě žlutých žárovek H8 do mlhy", tzn. NOKYA Hyper Yellow
 

NokyaHyperYellow.jpg

Editováno: , autor: omicron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...