Přejít na obsah

MP3 do původního radia:


pasat

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
Zdarec.

Řešilo se to tu http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...mp;#entry572779 A jak seš spokojenej s kwalitou ???Mě osobně to dost zklamalo.Ale sem na začátku testování.Tak dej prosím vědět tvé poznatky.Díky Diesel

Jsem hodně spokojen - 2GB fleška a muziky hromada. Dobrej je náhodnej výběr a kvalita je zcela OK. Co tě na tom zklamalo?

PS: Jak se nastaví upozornění na novou zprávu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no spis by chtelo nekoho kdo by to zacal vyrabet podle navodu na skodaoctavia . )

On je na to někde návod?

http://www.skodaoctavia.cz/muzikanavody/AuxProSymphony.htm

ale neptej se me jak to udelat :D jinak uz bych to mel

je to vlastne to same , akorat musis k tomu pripojit jeste nejaky MP3 prehravac a ne hned flashku

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 2 roky později...

Ahoj lidi,

měl bych otázku k přehrávání MP3 na rádiu Symphony s Mp3, respektive z changeru. Předpokládám, že když vypálím cd plné MP3 souborů (ne hudební cd na které se vejde cca 20 skladeb), ale prostě datové cd s mp3 soubory, tak mi to changer přehraje. Ale jak to bude, když vypálím na cd adresáře s těmito soubory? Dočetl jsem se, že podporuje až 8 úrovní adresářů, ale nevím jak se mezi těmito adresáři pohybovat. Měl jsem vypálené cd s několika adresáři plnými mp3 a pak ještě nějaké mp3 zvlášť (ne ve složce) a ty skladby mimo složky mi to přehraje, ale nedostanu se už do složek. Nevíte někdo jak toto funguje?

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...