Přejít na obsah

kledka napínácí TDI OCT.


zahrada

Doporučené příspěvky

Stojí asi 2200 s DPH :rtfm:

...já vím....ale nic jiného ti neporadím. Taky jsem s tím laboroval! Měl jsem vadný ten píst na tlumení vibrací. Dokonce jsem ho nahradil tuhou vzpěrou......napnul jsem řemen a zajistil v dané poloze. Ale popískával řemen za studena. Pohopil jsem, že to tam není jen pro srandu....a že to není Š120, aby se dalo cokoliv nahrazovat čímkoliv. A než si zničit altík nebo klimu...nebo něco. Jak říkám. Tlumič samostatně koupit nejde....tak jsem taky koupil celou kladku.....a mám klid. A myslím, že už na furt! Je to sice ranec za takovou kravinu....ale je to jistota, no... Tady je těžko radit..... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupovat v Kelly??? Vyhozený prachy. Všechno je polskej= šmejd. Už mi ta polská výroba leze krkem, jdeš do obchodu a samý polský sušenky džusy, limonády, koupíš brambory - země původu polsko. Smutný je, že ať si koupíš polskou tatranku, spodní čep, nebo stěrač, tak všechno je to velkej šmejd. Sice levnej ale šmejd. Bacha na to chlapi, dost servisů v okolí už bere jen od benexu a to o něčem svědčí, a to dřív brali od kelly. :feve:

Editováno: , autor: quicksilver
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupovat v Kelly??? Vyhozený prachy. Všechno je polskej= šmejd. Už mi ta polská výroba leze krkem, jdeš do obchodu a samý polský sušenky džusy, limonády, koupíš brambory - země původu polsko. Smutný je, že ať si koupíš polskou tatranku, spodní čep, nebo stěrač, tak všechno je to velkej šmejd. Sice levnej ale šmejd. Bacha na to chlapi, dost servisů v okolí už bere jen od benexu a to o něčem svědčí, a to dřív brali od kelly. :feve:

Kelly zastupuje více výrobců. Já tam taky kupuju..např.silenbloky od FEBI...atd. Mají sortiment od nějaých svých výrobků STARLINE až po prvovýrobu! Tak neplaš ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...