Přejít na obsah

19ti palcová a větší (litá) kola


RS200.

Doporučené příspěvky

Zdravim všetkých,

mám tu takú dylemu trošku. Na mojej RS-ke mám fabrické 18" kolesá a nejak ma pomaly prestáva baviť ako vyzerajú...

Mal som na tri dni obuté 19" stky ale disk bol široký 8.5 a pneumatika len 225, takže bola dosť natiahnutá a tým pádom aj trčal disk a aj samotna pneumatika

s profilom 35 bola nižšia ako by bola normalne. Som sa sem snažil aj zavesiť fotky ako to vyzeralo, bolo to super ale jazda na tom sa mi nepáčila.

Auto bolo nestabilne,odskakoval zadok, tak som dal naspat klasické fabrické 18-stky.

Moja otázka znie...

- Máte niekto 19" elektrony na RS-ke široké 8 palcov s pneumatikami 225/ 35 R 19? ako sa to auto chová, keď je dodržaná šírka disku a pneumatiky? Ako je to potom, ked s technickom preukaze sú napísane max 18" , je to možné nejak schváliť aby ma stále neyastavovali policajti ako teraz s fóĺiami na predných sklách?

- Pozná niekto z vás elektrony, čo majú obuté Octavie II čo jazdia OCTAVIA CUP? Viem, že sú to TOORA Competition, len som ich na oficiálne stránke našiel max 17" v bielej farbe, chcel by som ich biele ale aspoň 18". Máte niekto skúsenosti s touto značkou? ale ked jazdia octavia cup, tak je to snáď kvalita....

Za vaše odpovede vopred ďakujem, majte sa fajn a nech vám to poriadne jazdí.... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Máte někdo namontované 19'' kola na Octavii 2. Mám sníženy podvozek pružinama a zvažuju 18'' nebo 19'' :palec2: Díky za rady

19"?? ty patřej tak na Chevrolet Camaro, ne? Tam vim, že se dávaly do základu. Jak je to s nimi na Škodovkách nevím, ale osobně se držim originálů (jak kola, tak díly)..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

má je kolega Mad Mike.

Měl jsem je na oII 2.0tdi, která šla z fabriky na 17" se sport. podvozkem(asi mínus 1.5cm), rozměr 8x19" ET 40, pneu Dunlop 225/35/19, plněné dusíkem...Lidi se u toho fotili a jezdit se na tom dalo.. Akorát zpomalovat u přejezdů a obezřetně vyhýbat dírám na cestě... Za ten vzhled to stálo... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem je na oII 2.0tdi, která šla z fabriky na 17" se sport. podvozkem(asi mínus 1.5cm), rozměr 8x19" ET 40, pneu Dunlop 225/35/19, plněné dusíkem...Lidi se u toho fotili a jezdit se na tom dalo.. Akorát zpomalovat u přejezdů a obezřetně vyhýbat dírám na cestě... Za ten vzhled to stálo... lol

a kams to dal ? Prodal jsi auto ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...