Přejít na obsah

19ti palcová a větší (litá) kola


RS200.

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

boční pruraz je všeobecne problém, dase opravit ale už není spolehnutí na pneumatiku a nemužes už sní tak "dravě" jezdit kdyz by se dala opravit...

taky jsem si udelal pruraz na nové zimní gumě sice na feldě ale i tak litr škoda což není málo :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bol som na dovolenke a guma dopadla takto....V sobotu som samozrejme novu 19ku nezohnal a po pneuservisoch ziadnu staru nemalifever.gif

V jednom pneuservise mi povedali,že mali cez týžden rovnaký prípad,ale na pána ,ktoremu sa to stalo nemali tel. iba vedeli kde býva...šiel som za ním a mal som štastie stretol som ho na ulici kde mal bývat-spoznal som ho podla auta ako mi poradili v servise....Pán pred ktorým klobúk dolu mi požičal svoju pneu 245/35 R19 z ktorou som dnes zvladol 700km a posielm mu ju cez týžden s5 fakt som mu vdačný pošlem mu aj odmenu post-23-1156182784.gif neviem si predstavit cestu s REZERVOU a 80Kmh

post-66750-0-45147600-1312744235_thumb.j

post-66750-0-98020600-1312744247_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nevim, ale kdyz uz kupujete takovy kola a pneu, musite holt pocitat s tim, ze to muze generovat docela znacny naklady at uz rychlym opotrebovanim nebo nehodama typu pruraz pneu.

Ja mam na zimu 18" a musim pocitat s tim, ze kdyz ji v zime ponicim, proste dam 5tKč za novou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Šli by použít na kolech 19" /8,5 " s ET45 pneu 235/35 aniž by to (hlavně vzadu) drhlo o ten spoj blatníku s nárazníkem ? Neměl jste někdo možnost to vyzkoušet ? Mám možnost koupě těchto pneumatik, tak se ptám , jestli tuto výhodnou nabídku využít .

Editováno: , autor: Peťas-RS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šli by použít na kolech 19" /8,5 " s ET45 pneu 235/35 aniž by to (hlavně vzadu) drhlo o ten spoj blatníku s nárazníkem ? Neměl jste někdo možnost to vyzkoušet ? Mám možnost koupě těchto pneumatik, tak se ptám , jestli tuto výhodnou nabídku využít .

Viem, ze 235 na 8,5" pri ET 48 este neskrta. Pokial to nemas nejak extremne znizene, tak snad by to mohlo byt OK...Asi zalezi aj od geometrie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj , já na své RSce už vyzkoušel už i pneu 255/35 r19 ale záleží hodně na alu kolech a jejich ET ? Pokud máš ET45 a 8,5 palce tak nevím nevím... zkus a uvidíš ;)

Zdar, já jsem na tom autě měl už tsky i 255/35 8,5" ale na ET 40, s z toho to těžko odvodím. Škrtalo to na zadu při zhoupnutí auta.

Editováno: , autor: Peťas-RS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viem, ze 235 na 8,5" pri ET 48 este neskrta. Pokial to nemas nejak extremne znizene, tak snad by to mohlo byt OK...Asi zalezi aj od geometrie...

No mám to právě aj dost snížené :-) Mám tam pružiny H&R -45-55. Tyto se nevyrábí v různých verzích podle motorizace a jsou teda jen jedny.No, a vzhledem k tomu že mám dvoulitra, to mám trošku víc u zemi, bo je těžší.

Ty kola jsou ale bohužel jen s ET45 max.

Gumy 225 se docela těžko schání, takže asi jen nové. No a já mám právě nabídku na 235 za rozumný peníz, tak se snažím zjistit jestli by tam přece jen nešly dát.

Editováno: , autor: Peťas-RS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Neviem cim to je, ale ked cuvam a mam volant vytoceny uplne doprava, tak obcas pocujem najake vrzganie alebo podobny pazvuk. Robilo to hned od prveho dna na 19" (disky su 8x19" ET50 a pneu 235/35). Ked som dal zimne Pallasy, tak to prestalo. Neviem co to moze sposobovat :kol-32: Kontroloval som podbehy aj pneu a vsetko je v uplnom poriadku, nikde nevidim ziadne znamky poskodenia....

Vo videu (download) to pocut medzi 2-6 sekundou. Sorry za kvalitu, ale bolo to moje uplne prve video s novym fotakom.

Editováno: , autor: Cjoctavian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...