Přejít na obsah

Pokec


Lewis

Doporučené příspěvky

Jasný a hlavně nebude muset člověk číst všechno to ostatní předtím... aby ze sebe nedělal vola jako já ve všech ostatních tématech... vždycky něco napíšu a je tam odpověd typu už to tu bylo... Nebo nemáš pravdu... Pak mě to štve a je to jenom kvůli tomu že jsem línej to číst celý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak ta muzika neni moje gusto zrovna.Co se tyce auta kdybych si NEKDY nahodou koupil supru tak urcite bych nesmel kolik za mesic utratim :) proste kdyz to je auto snu tak bych dal za neho skoro vse (trebas i ledvinu nebo plici)

u keryho radia je to nataceni a jak to vubec vypada to nataceni?

kdyz bych si spocital nejaky upravy tak to je docela mazec na supru.supra ma 4 vacky oproti felde.spotreba docela taky mastna a vetsina dilu se musi dovezt z USA nebo JPN mozna par shopu maj dobry veci na supru.Urcite bych nechtel non turbo nebo turbo supru kdyz supru tak jedine bi turbo.Jestli by to byl manual nebo automat to bych neresil hlavne zalezi na stavu.Predelavka z automatu na manual stoji okolo 100-150 000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra lidi... Co blázníte... Začněte jezdit hlavou a ne rukama a nohama... TEd jsem se vrátil od mladý z Mimoně... Cestou jsem viděl 2 auta na boudě... Doprdele když je podél silnice sníh a na silnici voda tak se přece nebudu spolíhat že je to jen mokrý... mrknu na teloměr a vidim 1st. C. Tak nebláznim nohu z plynu a jedu couračku ne... Hovada až někoho zabijou tak se budou divit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden byl převrácený v zatáčce kde jsem předtím viděl už dvakrát auto na boudě... Přímo tady je spousta nehod i v létě a když zaprší je to konec... Jsou tam všude značky nebezpečí smyku a ta jak varuje na častý výskyt nehod v úseku 6km... Jestli to někdo znáte Jsou to serpentíny Mezi Mělníkem a Dubou... Zatáčka za Motelem Sv. Kryštov směr od Mlk...

Další nehoda byla v úseku mezi Želízama a Liběchovem... Totálně pomlácená Octa, na střeše... Bylo to na rovině v úseku kde je 30km/h za deště... Prostě ty lidi neuvažujou... Pro něco tam ty značky jsou ne tak dám aspon nohu z plynu a zauvažuju proč to tam je... Není tam doporučená ale přímo přikázaná... (Osobně si myslim že je to kvůli migrujícím žábám v letním a podzimním období, kteří za deště vylezou a lezou přes silnici...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...