Přejít na obsah

Pokec


Lewis

Doporučené příspěvky

Přesně tak... Už ji mám v garáži... Žlutou třídveřovou Ibizu... Jen nemám na fotce tu svou tak jsem musel do avataru dát z letáku Cupru... Odmysli si ten přední nárazník a je uplně stejná... (Ten nárazník schánim... Tuning na sebe nenachal dlouho čekat...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si myslel taky... ALe když se podíváš pozorně... Fakt pozorně... zjistíš že je jinej...

Jsem pěkně naštvanej... neřekli že příjde facelift... nicméně na novou ibizu by mi asi nedali takovou slevu... A já jsem si řikal že se sleva nedává zadarmo... Takže jsem byl celkem naštvanej protože už 14 dní schánim nárazník z Cupry a když jsem objevil kde jde koupit za slušnej peníz tak jsem zjistil že velice podobný budou mít všechny obyč ibizi... Takže prd tuning... asi budu muset ještě někde hledat a uvidim... nemění na tom nic že se mi prostě líbí nejvíc ze všeho a jsem prozatim pevně rozhodnut...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci Prodávám přední a zadní nárazník, HP Sporting set, volant i s nábou, zrcátka M3, haubnu na starou tvář, masku milotec na starou tvář... na zbytek mám dohodnutý i kupce nebo mi to pujde dát na ibizu tak asi nic, ale kdyby jste měli někdo zájem kontaktujte mě přes icq nebo meil... díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci Prodávám přední a zadní nárazník, HP Sporting set, volant i s nábou, zrcátka M3, haubnu na starou tvář, masku milotec na starou tvář... na zbytek mám dohodnutý i kupce nebo mi to pujde dát na ibizu tak asi nic, ale kdyby jste měli někdo zájem kontaktujte mě přes icq nebo meil... díky

Zajimalo by me jako kolik by si rad za ty HP podvozek a za tu haubnu na starou tvar a masku k tomu??? diky napis co nejdriv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mazlik bavil a líbil se mi ale má přecejenom dost najeto a nemá ABS, klimu a pytle a servo a výškově stavitelný sedadlo a ani nemá seřizovatelnej volant ve dvou osách a taky není třídveřovej no prostě Ibiza byla jasná volba...

(vyjde asi o 100 lacinějc než fabule v tý samý výbavě...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mazlik bavil a líbil se mi ale má přecejenom dost najeto a nemá ABS, klimu a pytle a servo a výškově stavitelný sedadlo a ani nemá seřizovatelnej volant ve dvou osách a taky není třídveřovej no prostě Ibiza byla jasná volba...

(vyjde asi o 100 lacinějc než fabule v tý samý výbavě...)

:) a co octávie ;) ta tě nenapadla ;):D ,mohl by jsi stát vedle mě ,jako vždy :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jiřiku to budu stejně akorát asi ne v Doksech... :( Leda že bych jim nakecal že je to novej model škodovky, ale pochybuji že to projde... -_- Mám všechny neony z feldy vyndaný a naskládaný v pokoji a připravený na montáž... Jen sem si je tak ze srandy spočítal... Mám jich neuvěřitelných 17... Plus ty tripl blesk strobo a 2 krát norm obyš strobo...

(Potom se mi v pokoji válí celá hi-fi instalace co tam půjde... no je to síla...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jiřiku to budu stejně akorát asi ne v Doksech... :( Leda že bych jim nakecal že je to novej model škodovky, ale pochybuji že to projde... -_- Mám všechny neony z feldy vyndaný a naskládaný v pokoji a připravený na montáž... Jen sem si je tak ze srandy spočítal... Mám jich neuvěřitelných 17... Plus ty tripl blesk strobo a 2 krát norm obyš strobo...

(Potom se mi v pokoji válí celá hi-fi instalace co tam půjde... no je to síla...)

tak jsem na to Jířo zvědav až to poskládáš :D .....aby jsi mi nedělal ostudu až budeš vedle mě stát :D:D:D ...........tak na jaře chlape :specool:-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jiřiku to budu stejně akorát asi ne v Doksech... :(  Leda že bych jim nakecal že je to novej model škodovky, ale pochybuji že to projde... -_-  Mám všechny neony z feldy vyndaný a naskládaný v pokoji a připravený na montáž... Jen sem si je tak ze srandy spočítal... Mám jich neuvěřitelných 17... Plus ty tripl blesk strobo a 2 krát norm obyš strobo...

(Potom se mi v pokoji válí celá hi-fi instalace co tam půjde... no je to síla...)

tak jsem na to Jířo zvědav až to poskládáš :D .....aby jsi mi nedělal ostudu až budeš vedle mě stát :D:D:D ...........tak na jaře chlape :specool:-_-

Jasný... snad se to nějak zbouchá do jara... Nemůžu přijet na sraz s plecháčema a seriovými nárazníky... Ted musim prodat věci z feldy a splašit někde penízky abych si mohl koupit kola a nějaký kit nebo něco a vyrážim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jiřiku to budu stejně akorát asi ne v Doksech... :(  Leda že bych jim nakecal že je to novej model škodovky, ale pochybuji že to projde... -_-  Mám všechny neony z feldy vyndaný a naskládaný v pokoji a připravený na montáž... Jen sem si je tak ze srandy spočítal... Mám jich neuvěřitelných 17... Plus ty tripl blesk strobo a 2 krát norm obyš strobo...

(Potom se mi v pokoji válí celá hi-fi instalace co tam půjde... no je to síla...)

tak jsem na to Jířo zvědav až to poskládáš :D .....aby jsi mi nedělal ostudu až budeš vedle mě stát :D:D:D ...........tak na jaře chlape :specool:-_-

Jasný... snad se to nějak zbouchá do jara... Nemůžu přijet na sraz s plecháčema a seriovými nárazníky... Ted musim prodat věci z feldy a splašit někde penízky abych si mohl koupit kola a nějaký kit nebo něco a vyrážim...

tak ti držím končetiny,at se zadaří :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtel sem se zeptat??? nebavi me davat vysoky palky za nalakovani, jelikoz furt je co striknout... tak se do toho hodlam pustit... jen by me zajimalo čím do toho jit... Na trhu sem zhlidl ze jsou elektrycky digitalni strikaci pistole a nebo kompresor s prirlusenstvim??? ptam se co je lepsi.... a jaky jsou rozdily + na co se mam divat pri jeho koupi... scim se mi bude pracovat lip a co bude vysledne vypadat lip....???

diky za typy... B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak trochu z jinýho soudku...

Aby se tu něco dělo popíšu co už jsem provedl s Ibou...

Hned se tam stěhovalo radio... Loketka z feldy a diademy... Potom časem woofer a ovály... přední repra ještě stále čekaj na svou montáž, ted jsem v pátek přidělal hlinikový nastavce na koberečky a hliníkový pedály...

Koupil jsem si kolečka... 16" v pondělí by měli být nazutý... 205/45 Continental contactsport2... prý to není tak špatná guma... Doma čekaj na lak kliky v plniči a křidýlko... ale lak budu dávat dělat najednou... se zrcátkama plastama z interieru a s motorem... snad seženu i nějaký plasty... prahy jdou z feldy takže jsem happy... ale dřív než budu něco lakovat nebo něco montovat tak to snížim a rozšířim... na nápravě o 4cm...(2cm pod kolo) a asi tak 4,5cm dolů... potom se uvidí jaký tam budu moct dát plasty páč ty prahy to snižují ted o dost a neumím si moc dobře představit jak budu jezdit s prahama 5cm od země...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Trochu se to pohlo... Nárazníky z cupry jsou objednaný a dokonce už i připravený k vyzvednutí... Pružiny stále ještě nedorazily... Musim si holt počkat... Chtěl jsem se zeptat na váš názor ohledně prahů... Mám doma prahy z feldy v rieger stylu... Mám je tam dát nebo je to už out... Jsem na váškách... Stále se mi líbí nejvíc ale bojim se už jsou prostě moc okoukaný taky se bojim že to bude až moc nízký... přecejenom 5cm je dost a k tomu ještě úrahy... Taky try nárazníky nejsou uplně nízký a ty prahy asi budou níž... Zase by byly lepší než nic... no nevim tak se ptám... Chci slyšet něčí názor... Moc díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...