Přejít na obsah

Pokec


Lewis

Doporučené příspěvky

No vida, pěkný to je B)

Ale řekni, nestýská se ti po Feldě?

Člověče, víš že ani ne... Ovládání Ibi je mnohem lepší... No a u feldy už jsem se bál... spolehlivost byla ta tam... Měl jsem dost naježděno a pořád jsem se bál co se vysipe... měl jsem takovou představu že na ty km jsem toho opravil málo... No snad to té dámě co to koupila ode mě bude sloužit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vida, pěkný to je  B)

Ale řekni, nestýská se ti po Feldě?

Člověče, víš že ani ne... Ovládání Ibi je mnohem lepší... No a u feldy už jsem se bál... spolehlivost byla ta tam... Měl jsem dost naježděno a pořád jsem se bál co se vysipe... měl jsem takovou představu že na ty km jsem toho opravil málo... No snad to té dámě co to koupila ode mě bude sloužit...

No stejská se mi po tuningu... to ne že se mi uplně nestejská... Jak každej čučel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pekna chlapaku.. uz aby tam ty narazniky byli... ale jeden dotaz.. kolikatky to sou kola... nechtelo to vetsi?? a min plny... treba jenom 5 tenkejch paprsku??? jo a ny otazku prahy jo ne??? tak jo rikam ja.... a ktery??? ja bych dal klasicky uplne rovny... co ma kubi na golfu nebo na tom saharanu.... myslim ze by vypadaly gut....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty kubi prahy by se mi taky líbily ale nemám je... Mám jenom ty rieger co jsem měl na feldě... Ty tam dávat nebudu... Byly by moc nízko...

Kola to jsou 16" s gumou 205/45... Měl jsem tam namontovaný 17" 5 paprsků ale nejelo to... jelo to prostě na pytel... 1,2 na to je slabý... Tady to jsou tvrzený lehčený O.Z Superlagera... Když mi je dali tak jsem myslel, že mi dali prázdný krabice... Tydle se mi líbí nejvíce... myslim že tento sportovní vzhled se k tomu autu hodí víc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když...

Já mám ty cuprácký nárazníky a oni nejsou o tolik nižší než origo aby tam šli dát takhle nízký prahy... Potom to tam bude vytvářet takovej ošklivej zub... Budu přemýšlet ale počkám až na to až namontuji prahy... taky na první srazy abych tam okoukl ostatní Ibi jak to maj udělaný a pak se uvidí... z fotek toho moc nevykoukám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...