Přejít na obsah

Pokec


Lewis

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Takže... Určitě jste zaznamenali vychřici která se prohnala krz Čechy... Myslel jsem si že to nebude tak ostrý... V pátek cestou ze školy mi začali narážet větve do autíčka... Boční vítr mrcha jedna... No ale co to se přežene a odpoledne pojedu pro mladou do Mimoně a z Mimoně k ní do Ústí... Cesta do Mimoně v pohodě táměř bez vítru... Ale v u mladý mi obušovali auto další větve... Smůla pojd jedeme od sud rychle... Jen co vyjíždim z Mimoně cestou na Českou lípu tak štígro největší... Slyšim jak mi padaj větve ze zhora na auto... tak se podívám střešákem co se děje a přímo vedle nás slyšim dřřř... Těsně vedle nás žuchl strom... Naštěstí padal podél silnice a né napříč... Další jsem viděl přímo v Český Lípě... Popojížděli jsme pomalinku a najednou naproti nachodník spadl smrk... Ten se vyvrátil... štěstí že na tom chodníku nikdo nešel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Sen je porsche... a nebyl bych ani tak náročnej... třeba i ten nejlevnější boxter...

Jinak kluci moc se omlouvám moc mě tu ted nevidíte... Není čas... škola pořád stojí a navíc mě ještě otravuje s různými zkouškami... Navíc nechci nic předvídat, ale felda jde z domu... rád bych něco novějšího, bezpečnějšího a s klimou... Asi vás sem budu chodit navštěvovat i nadále ale už nebudu takový zažranec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo mimochodem pokud se neprodá tak jak je...(jakože si myslim že se neprodá) tak půjde do světa seriová a já pak budu mít všechny díly zvlášt... Cena není přemrštěná... je pečlivě spočítaná z dílů co tam jsou... vycházim z ceny seriové feldy 85 000,- a k tomu připočítávám cenu všech dílů co tam jsou a za kolik je prodám zvlášt... došel jsem k cene okolo 125... kdyby si někdo koupil seriovou a dával tam to co tam je tak to výjde o hodně dráž...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cklape... co blbnes... ja se tesil jak budem stat vedle sebe v doksech na srazu a ty mi udelas tohle.... nerikam ze ji mam tak upravenou jako ty ale rikal sem si pokecame porovname dame nejaky typi atd.... Aspon uz mas predstavu do ceho pujdes???? abych te potkal na ulici...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, nevím kam to dát, tak se ptám tady:

Pro svoji (vědeckou???) práci ve škole bych potřeboval rozkreslenou převodovku z Felicie 1.3. Jde mi hlavně o rozmístění součástí uvnitř, podélné a příčné řezy, rozměry...

Bylo by něco takového k dispozici? Předem děkuji.

Miloš Nosek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kolik vam je let abychom priblizne vedeli s jak starym jedincem mluvim. Lewis ma rikal 21, ja mam 18 skoro 19 :D a ostatni?

+ jaky auto je vase sen ? moje je Toyota Supra MKIV 3.0 bi turbo

Já mám 26 a sen mám taky Lancia HF Integrale Martini edition :punk::punk::rock::rock:

Tak to je muj sen,škoda že jen sen :(:(

post-14-1138029645.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kolik vam je let abychom priblizne vedeli s jak starym jedincem mluvim. Lewis ma rikal 21, ja mam 18 skoro 19 :D a ostatni?

+ jaky auto je vase sen ? moje je Toyota Supra MKIV 3.0 bi turbo

Já mám 26 a sen mám taky Lancia HF Integrale Martini edition :punk::punk::rock::rock:

Tak to je muj sen,škoda že jen sen :(:(

hrozná pecka :punk::rock::specool::specool:

post-14-1138029880.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...