Přejít na obsah

Znáčky na klíče


Bazz

Doporučené příspěvky

Nazdárek pánové nechci to zakřiknout ale vypadá to že budou znáčky na klíče origo škoda dneska jsem dostal mejla přímo od dodavatele takže až mi příjdou tak vám dám kontakt (nechci slibnovat předem),ale ten pán mi to slíbil že prý není problém lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek pánové tak znáčky přišly a to zcela zdarma!!!!!!!! :palec2: a že nekecám tak vám posílám foto pokud nikdo bude mít zájem tak večer sem dám kontakt přímo na pána ve FABU ,ale opakuji nechci na tom nic trhnot tak doufám že se tu nenajde nějakej vychcánek ,kterej je potom bude prodávat :aggressive:

post-9250-1193671917_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek takže napište normálně na www.fab.cz a jestli to nepomůže tak potom na v.sames@fab.cz , ale opakuji a to důrazně NEZNEUŽÍVEJTE TUTO ADRESU K VLASTNÍMU PROSPĚCHU nebo nebudete mít nikdo nic :aggressive:

jaksi mi na meil nikdo neodpovídá,kde se stala chyba???????

Mě taky ne :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co vám odpověděli, mě odpověděla v zástupu nějaká paní Prossová tady toto:

Dobrý den,

Děkuji za Váš mail.

Bohužel Vám nemohu nijak pomoci. Veškeré díly pro výrobu sklopných klíčů Octavia jsou určeny výhradně pro automobilové závody Škoda Auto.

Proto veškeré dotazy tohoto typu musíte adresovat na autorizované servisy Škoda Auto.

Děkuji za pochopení.

S pozdravem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...