Přejít na obsah

Pomoc


kostrapat

Doporučené příspěvky

Ahoj, potřebuju pomoct, mám škodu octavia r. v. 99 předělanou na facelift a přes noc mi přestal jít centrál a stahování oken, a to jsem jen testoval vagem a nic jsem neměnil, teď jsem z toho v pasti a nevim co s tim. Tohle píše vag

Adresa 46 -------------------------------------------------------

Řídící jednotka: 1J0 959 799 AH

Komponent: 5N Zentral-SG Komf. 0001

Kódování: 04097

Opravna #: WSC 31480

4 Nalezeny chyby:

01331 - rid.jedn. dveri na strane ridice (J386)

49-00 - bez komunikace

01332 - rid.jedn. dveri na strane spolujezdce (J387)

49-00 - bez komunikace

01333 - rid.jedn. dveri vzadu vlevo (J388)

49-00 - bez komunikace

01334 - rid.jedn. dveri vzadu vpravo (J389)

49-00 - bez komunikace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekomunikujou di dveřní jednotky.Divné že všechny 4 najednou.Zkus reset,základní nastavení,pojistky

Ono je to složitější, já ti napíšu jak to začalo: Na levých zadních dveřích se rozbila stahovačka, tak mi jí kámoš vyměnil, ta nechtěla komunikovat, s předkem, tak jsem si koupil kabel a mam vag 3.04 a tam jsem zjistil chybu že je jiná generace tý stahovačky tak jsem od něj dostal co tam byla před tim a když jsem šel dneska ráno do auta jí vyměnit, tak se mi odemknul jenom kufr na dálku a přestalo uplně jít stahování oken a tak jsem se v tom nějak hrabal ve vagu a teď už mi to neodemyká ani kufr. Jak se dělá ten reset?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkontroluj ještě pojistky

č. 38

jestli bude OK tak možná odešel CAN převodník v komfortce

Pojistky jsou v pohodě, nemohl jsem něco zkurvit v tom vagu? nějaký nastavení nebo něco?

VAGem ne, ale ta jiná jednotka může zkratovat CAN vedení a tím přetěžovat převodník

jestli máš možnost zkus druhou komfortku

Editováno: , autor: Vaša
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pane neber to špatně ale svěř to někomu kdo to udělá a nebudeš mít starosti a nenapácháš tam další závady

mozky staré generace mám doma na 99

A nevíš o někom ze severních čech?

Já Praha ,cosby morava jinak nevim.....díly mohu poslat kdyžtak přes SZ

Díly bych sehnal ale spíš bych potřeboval někoho aby mi s tim pomohl, abych nekupoval tisíc věcí zbytečně, ale jinak moc dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pane neber to špatně ale svěř to někomu kdo to udělá a nebudeš mít starosti a nenapácháš tam další závady

mozky staré generace mám doma na 99

A nevíš o někom ze severních čech?

Já Praha ,cosby morava jinak nevim.....díly mohu poslat kdyžtak přes SZ

Díly bych sehnal ale spíš bych potřeboval někoho aby mi s tim pomohl, abych nekupoval tisíc věcí zbytečně, ale jinak moc dík

kostra tak zajed k vlastovi do rumburku řekni že te posílám a on ti to udělá ... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...