Přejít na obsah

kúpa Fabie combi


Lukynoo

Doporučené příspěvky

nazdar borci,

mam do pléna takúto otázku: oplatí sa kúpit Fabia combi 1,4 16V 55kW Ambiente, r.v. 06/2005, najazdené 100 000 km,šedá grafitová metalíza, výbava 2x el. okná, 2x airbag, ABS, mech. klima, centrál SAFE, alarm, cuvacie senzory, zimne aj letne gumy, CD radio za 220 000,-Sk? (cca 175 000,-Kč) Jedna sa o vozidlo z autopožičovne, ktoré bolo dlhodobo zapožičané len u jedného zákazníka (nejaky inžinier). K autu je komplet servisna knizka s fakturami od garančných opráv. auto nebolo búrané ani nemalo žiadnu vážnejšiu závadu. dohadzuje mi to známy, tak týmto údajom sa dá verit.

poprosím len seriózne reakcie :palec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nazdar borci,

mam do pléna takúto otázku: oplatí sa kúpit Fabia combi 1,4 16V 55kW Ambiente, r.v. 06/2005, najazdené 100 000 km,šedá grafitová metalíza, výbava 2x el. okná, 2x airbag, ABS, mech. klima, centrál SAFE, alarm, cuvacie senzory, zimne aj letne gumy, CD radio za 220 000,-Sk? (cca 175 000,-Kč) Jedna sa o vozidlo z autopožičovne, ktoré bolo dlhodobo zapožičané len u jedného zákazníka (nejaky inžinier). K autu je komplet servisna knizka s fakturami od garančných opráv. auto nebolo búrané ani nemalo žiadnu vážnejšiu závadu. dohadzuje mi to známy, tak týmto údajom sa dá verit.

poprosím len seriózne reakcie :palec:

no myslím že za 2 roky má dost nalítáno, ale za tu cenovku si myslím že to bude dobrý autí.. Hlavně se mrkni jestli byly dělaný rozvody, případně bych si ověřil záznamy v servisní knížce ;) Výbava super ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja by som to zobral, vybava v pohode a celkovo v pohode aj motor. vlastna skusenost len skoda ze nemam ABS. jedine co ti poradim je dat tam riadiacu paku s elegance a s tymi chrom kluckami to vyzera dobre.

p.s.: tiez auto bolo dovezene a za 1,5 roka najazdilo 65tkm, to su realne najazdy. to si len vsetci myslia ze zahranicne auto ktore ma 5-7 rokov ma najazdene 80-90tkm :)) to moje jazdila baba a chodila na nom do prace a podobne. keby som ho kupoval ako 5 rocne tak ma 200- 250tkm. len si zisti tie rozvody, ak neboli menene tak vymenit.

p.s.: ked vidim v bazaroch 5 rocnu fabiu s 40tkm tak sa len smejem ze ani nezabehnuta a uz to predava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vdaka za rychle reakcie, rozvody urcite skontrolujem, to som sa pytal ako prve. auto bude k dispozicii az v januari, takze na fotoserialik sa bude chvilku cakat. ;)

ked uz bude doma auto, budu aj nejake vylepsenia. zatial mam MPi-cko do ktoreho nechcem vrazat peniaze ale do tohto kombika si par veci doprajem.

Editováno: , autor: lukaso
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena je trocha prestrelená, osobne by som za to nedal viac, než 200tisíc Sk. Ceny za posledných pár mesiacov poriadne klesli. A keď to bude až v januári, padne o kúsok aj cena starých kombíkov... Za 220tisíc som minule videl SDIčka s podobným nájazdnom kilometrov...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena je trocha prestrelená, osobne by som za to nedal viac, než 200tisíc Sk. Ceny za posledných pár mesiacov poriadne klesli. A keď to bude až v januári, padne o kúsok aj cena starých kombíkov... Za 220tisíc som minule videl SDIčka s podobným nájazdnom kilometrov...

Mě to naopak přijde jako velmi dobrá nabídka, km je o něco více než bývá zvykem na dvouletá auta, ale jsou naježděné rychle, rok 2005 a jestli bylo o auto postaráno, tak proč ne... Jak už bylo řečeno, zkontrolovat rozvody ;)

Vždyť ty by si chtěl aby jí prodávali za cca 160 000Kč :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena je trocha prestrelená, osobne by som za to nedal viac, než 200tisíc Sk. Ceny za posledných pár mesiacov poriadne klesli. A keď to bude až v januári, padne o kúsok aj cena starých kombíkov... Za 220tisíc som minule videl SDIčka s podobným nájazdnom kilometrov...

no když sem porovnával ceny a výbavy podle tipcars.cz tak mi ta cena přijde hodně v pohodě... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako som písal pred chvíľou v inom vlákne - bohužiaľ taká je realita, za posledných pár mesiacov šli u nás ceny jazdených áut a špeciálne Fabií hooooodne dole... Nová Fabia stojí 300tisíc Sk, za 4.5 ročné auto zaplatiť 200tisíc je nielen podľa mňa zlý kauf.

Za 300tisíc sa dá kúpiť nové auto - trebárs Clio s klímou, za 280tisíc je aj rovnako vybavený Swift... Pre človeka, čo chce kúpiť auto je aktuálna situácia na truhu úplne ideálna - bohužiaľ plačú tí, ktorí sa chcú zbaviť svojho staršieho auta.

Kolega predával v júni svoju Fabiu - 5 ročná, Comfort 1.4 50kw, metalíza, hliníkové disky, rádio Škoda, alarm, construct, jediná vada boli prevalené dvere šoféra z hyperparkoviska. Po niekoľkých týždňoch ju zúfalý predal za 175tisíc Sk...

U vás je ale iná situácia, to uznávam. Preto sa vám tie ceny v prepočte na Kč zdajú výhodné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako som písal pred chvíľou v inom vlákne - bohužiaľ taká je realita, za posledných pár mesiacov šli u nás ceny jazdených áut a špeciálne Fabií hooooodne dole... Nová Fabia stojí 300tisíc Sk, za 4.5 ročné auto zaplatiť 200tisíc je nielen podľa mňa zlý kauf.

Za 300tisíc sa dá kúpiť nové auto - trebárs Clio s klímou, za 280tisíc je aj rovnako vybavený Swift... Pre človeka, čo chce kúpiť auto je aktuálna situácia na truhu úplne ideálna - bohužiaľ plačú tí, ktorí sa chcú zbaviť svojho staršieho auta.

Kolega predával v júni svoju Fabiu - 5 ročná, Comfort 1.4 50kw, metalíza, hliníkové disky, rádio Škoda, alarm, construct, jediná vada boli prevalené dvere šoféra z hyperparkoviska. Po niekoľkých týždňoch ju zúfalý predal za 175tisíc Sk...

U vás je ale iná situácia, to uznávam. Preto sa vám tie ceny v prepočte na Kč zdajú výhodné.

Tak nevím jestli neumím číst ale to auto je r.v. 2005 to je 2 roky ne 4,5. Mně to teda pipadá úplně supr cena. řekl bychmožná až podezřele nízká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja neviem, 1,4 na slovenskom trhu nejako chybaju, aspon ja som na nete a v tlaci nasiel iba par (2-3) a mali nizsiu vybavu a boli drahsie. a nova fabia za 300000,-? pochybujem ze v tejto vybave. clio a swift nie je combi co je tiez rozdiel. ale nema cenu uz o tom diskutovat, fabiu som chcel s tymto motorom v kombiku a tato sa mi pacila. mam to zarezervovane a zatial ma nic nepresvedcilo aby som to nebral. kludne sa moze toto tema ZMAZAT, dakujem za prispevky. :palec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja neviem, 1,4 na slovenskom trhu nejako chybaju, aspon ja som na nete a v tlaci nasiel iba par (2-3) a mali nizsiu vybavu a boli drahsie. a nova fabia za 300000,-? pochybujem ze v tejto vybave. clio a swift nie je combi co je tiez rozdiel. ale nema cenu uz o tom diskutovat, fabiu som chcel s tymto motorom v kombiku a tato sa mi pacila. mam to zarezervovane a zatial ma nic nepresvedcilo aby som to nebral. kludne sa moze toto tema ZMAZAT, dakujem za prispevky. :palec:

viem o com hovoris pred 2,5 roka som mal doslova problem zohnat ten motor v tom aute a to len preto bol ze bolo dovezene. tu su same MPI a HTP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi ja som nasiel inzerat v novinach: Predam skoda fabia combi 1,4 16V 55kW, r.v. 05/06, bezova metaliza, 13 000km, prvy majiteľ cena 280 000 SK.

vybava nie je blizsie specifikovana a pokial tomu autu nic nie je a ma to aj nejaku vybavu ta je to tiez super kauf. ak by niekto chcel telefon tak ho mozem napisat (slovensko).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...