Přejít na obsah

Lama dotaz II


Tomas_ek

Doporučené příspěvky

a aby som nezabudol Bobik si riadny DEBIL ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! uz ma seres aaaaaaaa nemusis hovorit to ze machrujes pre 15 rocnymi buchtami ja to nepotrebujem ako ty :) si chudak :)

Editováno: , autor: Reso
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a aby som nezabudol Bobik si riadny DEBIL ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! uz ma seres aaaaaaaa nemusis hovorit to ze machrujes pre 15 rocnymi buchtami ja to nepotrebujem ako ty :) si chudak :)

to pozor, 15 je na mě moc :kol-52: si piš, že sem byl dnes před základkou a kolem doby obědů sem drandil sem a tam se staženým okýnkem a tucal kol5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě nerozházíš :)

to víš, jednou po dlouhý době nesedím v hospodě, tak jsem si na tebe vzpoměl kol1

ty seš takovej kalič jo Bobe? lol

ba ne ;)

no jen aby :p co Bobe, nedáme někdy srázek? :)

dočkej času, určitě bude zas srázek na zimákách (vloni byl asi tejden před Vánocema, když dorazili kluci ze Slovenska (Bemo a Profor) a pak bude jeden operativní podle sněhu) oboje na letišti v Mimoňi :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě nerozházíš :)

to víš, jednou po dlouhý době nesedím v hospodě, tak jsem si na tebe vzpoměl kol1

ty seš takovej kalič jo Bobe? lol

ba ne ;)

no jen aby :p co Bobe, nedáme někdy srázek? :)

dočkej času, určitě bude zas srázek na zimákách (vloni byl asi tejden před Vánocema, když dorazili kluci ze Slovenska (Bemo a Profor) a pak bude jeden operativní podle sněhu) oboje na letišti v Mimoňi :palec2:

tak doufám, že se to včas dozvím, abych si s vámi mohl zařádit :palec2: kdo tam všechno jezdí? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě nerozházíš :)

to víš, jednou po dlouhý době nesedím v hospodě, tak jsem si na tebe vzpoměl kol1

ty seš takovej kalič jo Bobe? lol

ba ne ;)

no jen aby :p co Bobe, nedáme někdy srázek? :)

hele Dakie nespamuj,tady jde o dulezite veci :p

njn, sorry, já si to nemohl odpustit :smich: :smich: ;) a jak se vede draku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě nerozházíš :)

to víš, jednou po dlouhý době nesedím v hospodě, tak jsem si na tebe vzpoměl kol1

ty seš takovej kalič jo Bobe? lol

ba ne ;)

no jen aby :p co Bobe, nedáme někdy srázek? :)

dočkej času, určitě bude zas srázek na zimákách (vloni byl asi tejden před Vánocema, když dorazili kluci ze Slovenska (Bemo a Profor) a pak bude jeden operativní podle sněhu) oboje na letišti v Mimoňi :palec2:

tak doufám, že se to včas dozvím, abych si s vámi mohl zařádit :palec2: kdo tam všechno jezdí? ;)

vloni před Vánocema:

Fidelek

JaKr

kláca

Profor

Bemo

Crake

Fíla

Strojvůdce

Lewis

Olin

a další s otazníkem - nevím jestli byli

P2M

MichalF

Petr81

a v zimě na sníh tradičně:

Fidelek

P2M

kláca

Fishkaa

JaKr

a pak vždy kdo se přidá...

neboj pokaždé dáváme vědět ve srazech až teda na sraz na sněhu, ten je vždy na rychlo a spíš vládnou telefony, než Sz nebo fórum

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...