Přejít na obsah

Plasty Scout


foromen

Doporučené příspěvky

Tak jsem vznesl dotaz na prodejce, že bych měl zájem dodatečně doplastovat Romču, a to bez plastů na dveře, protože tam mám ten nápis. Prodejce se vyvalil a že mi zavolá, až něco zjistí. Volal asi za 2 hodiny s tím, že to lze objednat jako náhradní díly, tedy přední a zadní nárazník, lemy blatníků a prahy. Cena těchto dílů údajně je 26,500 Kč. Montáž asi 3,000,-Kč, tedy vyšlo by to na skoro 30,000,- kaček. :o:o A to jen v případě, že se nebude muset dávat nový přední nárazník. Tyhle plasty se dávají prý na stávající plasty, zadní nárazník je bez problémů, ale přední prý kvůli tvaru mlhovek je trochu problémový.

Každopádně mě to trochu překvapilo, počítal jsem z trochu nižší cenou. :aggressive::aggressive:

Editováno: , autor: foromen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

foromen: Ak by to predajca objednal ako skladovú objednávku so zníženou prioritou rozvozu, mohlo by to byť o dosť lacnejšie (od 20 do 50%)! Akurát by na to trebalo čakať niekoľko týždňov... Holt je to o prístupe predajcu, no. Skús šťastie u iného!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

foromen: Ak by to predajca objednal ako skladovú objednávku so zníženou prioritou rozvozu, mohlo by to byť o dosť lacnejšie (od 20 do 50%)! Akurát by na to trebalo čakať niekoľko týždňov... Holt je to o prístupe predajcu, no. Skús šťastie u iného!

Jo díky za tip. Stejně to bylo spíš myšleno pouze orientačně. Ale nic nedám za to, když se zeptám i na tuhle možnost. Jsem zvědavej, jak se bude tvářit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 1 rok později...
  • o 3 týdny později...

mne by zajimaly zase jen plasty zadních dveří. Jsem druhý maj. a nekdo trochu škrabl z.dveře. Laku není nic, ale je to vidět hlavně po umytí.Byl by to sice takový hybrid,ale davat to kytovat a lakovat se mi nechce.

Editováno: , autor: Blacky
pravidla rikaji - necituj posledni prispevek CTI PRAVIDLA !!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Plastové díly jsou dražší než ty plechové. I když nechápu proč, plast je levnější než plech. Škoda Auto hold pod nátlakem VW zavedla takovou politiku. Já osobně bych auto nechal bez těch plastů, líbí se mi klasickej Roomter než ten Scout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo moje řeč lepší nechat auto tak jak je a jezdit auto má sloužit člověku a né on jemu B);) , s těmi lemy mám jednu špatnou zkušenost měl jsem je na feldě (r.v.99) a byly tam akorát tak k zlosti :angry: a při prodeji mi ještě srazili cenu <_< ale tím nechci nikoho odrazovat od jejich nákupu atˇ si každý nalepí na auto co chce B) B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 6 měsíců později...

Dobry den.

Pre majitelov Scout-ov. Tiez sa Vam olupuje farba z plastových dielov?

Je na tieto diely, resp. ich nater zaruka?

Mě se odlepila barva z bočního dílu nárazdníku. Byl jsem dost překvapenej, odlouplo se to tak krásně, že to vypadalo jak kdyby to byla folie a ne barva. Jinak vyreklamováno. Původně jsem si myslel, že bych si roomstra scouta koupil. Zajímal by mě taky názor lidí co mají scout. Jak jsou spokojeni s těmito plasty. Mě osobně nepřipadají moc kvalitní a prý se rádi snadno poškrábou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...