Přejít na obsah

Dodělání mlhovek


monty

Doporučené příspěvky

Ahoj. Prosím o radu. Koupil jsem octu r.v. 99 Ale už tam předchozí majitel asi měnil přední světla za ta čirá,(si myslím že v tom roce jeste nebyly), a myslim si že puvodní byli i s mlhovkami.Na kabelech mám nějaké konektory ještě volne, (jen tak tam visí u každeho světla), a na palubovce se mi taky kontrolka rosvicí. Jenže v těch novych světlech jsou ty postrání pozice zaslepene. Tak se chci zeptat, mám možnost ted koupit jen ty čočky mlhovkové, jsou pry do roku vyroby 99, tak jestli tam pujdou nejak přidělat když nožem vyříznu ty zaslepky nebo tak nejak.Jak je to tam dělany? Půjde to? Děkuji za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Prosím o radu. Koupil jsem octu r.v. 99 Ale už tam předchozí majitel asi měnil přední světla za ta čirá,(si myslím že v tom roce jeste nebyly), a myslim si že puvodní byli i s mlhovkami.Na kabelech mám nějaké konektory ještě volne, (jen tak tam visí u každeho světla), a na palubovce se mi taky kontrolka rosvicí. Jenže v těch novych světlech jsou ty postrání pozice zaslepene. Tak se chci zeptat, mám možnost ted koupit jen ty čočky mlhovkové, jsou pry do roku vyroby 99, tak jestli tam pujdou nejak přidělat když nožem vyříznu ty zaslepky nebo tak nejak.Jak je to tam dělany? Půjde to? Děkuji za radu.

Radsej kup svetla aj s hmlovkami a tie co mas predaj, mozno aj zarobis. Prerabat to je problem, nie je to len ta sosovka. A ked ju uchytis nakrivo, tak budes oslnovat... za co Ta budu ostatni :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Ahoj. Prosím o radu. Koupil jsem octu r.v. 99 Ale už tam předchozí majitel asi měnil přední světla za ta čirá,(si myslím že v tom roce jeste nebyly), a myslim si že puvodní byli i s mlhovkami.Na kabelech mám nějaké konektory ještě volne, (jen tak tam visí u každeho světla), a na palubovce se mi taky kontrolka rosvicí. Jenže v těch novych světlech jsou ty postrání pozice zaslepene. Tak se chci zeptat, mám možnost ted koupit jen ty čočky mlhovkové, jsou pry do roku vyroby 99, tak jestli tam pujdou nejak přidělat když nožem vyříznu ty zaslepky nebo tak nejak.Jak je to tam dělany? Půjde to? Děkuji za radu.

Radsej kup svetla aj s hmlovkami a tie co mas predaj, mozno aj zarobis. Prerabat to je problem, nie je to len ta sosovka. A ked ju uchytis nakrivo, tak budes oslnovat... za co Ta budu ostatni :aggressive:

ahoj,,uz som sa na to pytal,ale neda sa to prerobit,tak aby to splnalo svoj ucel,,mam octaviu rv,2000 a tiez som tam mal stare svetla s hmlovkami a teraz som to prerobil na nove a tiez su tam len zaslepky..Moj osobny nazor je,ze hmlovka ma byt umiestnena dole a nie vo svetle,je to neucelneaj ked su nastavene smerom na dole..ale to je len moj osobny nazor..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

všechny OI facelift nebo předfacelift s mlhovkami je mají v tělese světla, v nárazníku u OI nikdy nebyly (někdo si je tam mohl klidně přidat) drát, který vede k mlhovkám má šedožlutou barvu, pokud ho tam máte nebo máte symbol na ovladači a svítí kontrolka na palubovce, tak v autě vedení je - některé MR měly přípravu pro přední mlhová světla. Pak stačí jen dát nová světla s mlhovkami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...