Přejít na obsah

Octavia II SCOUT


JasteR

Doporučené příspěvky

Štěpo, jestli to nechceš čistit, tak si kup takovou tu balící fólii, obal cely auto a vždycky jednou týdně to strhni a udělej znova :D hh

No...hned zítra si jdu koupit folii...ty tvý nápady bys si měl nechat patentovat... :p:p

Ale raději bych to dal do bublinky , protože až to pošleš někam do příkopu tak to nebude taková rána.

hahaha... dobře Bburago!!! teď jsem se fakt zasmál!!! hustý! :D :D :D do bublinky... rofl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Štěpo, jestli to nechceš čistit, tak si kup takovou tu balící fólii, obal cely auto a vždycky jednou týdně to strhni a udělej znova :D hh

No...hned zítra si jdu koupit folii...ty tvý nápady bys si měl nechat patentovat... :p:p

Ale raději bych to dal do bublinky , protože až to pošleš někam do příkopu tak to nebude taková rána.

hahaha... dobře Bburago!!! teď jsem se fakt zasmál!!! hustý! :D :D :D do bublinky... rofl

Vy dva rejpálci...já bych řekl, že jediný místo, kam Scout patří, je ne cesta...ale nějakej táborovej stan... má to ale výhodu, Scoutovi stačí stan, my ostatní musíme mít garáž:p

Editováno: , autor: Stepa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je moje troška do mlýna, v týdnu vám nafotím Trinaxe (Colombuse nebo RNS nebo jak se to jmenuje) s HF od Skody auto, aby jste videli jak to pekne funfuje :). Tohle je ze Sardinie, tam se scout mel moc dobre vsude prasny cesty.... A mel najeto 3k5 ted ma uz 13k. Kola jsou na fotce vysunuty o 20 mm ven, jen zadni. Pri zatizeni to, ale nedelalo dobrotu, tak idealni je 15mm. To tam mam ted. Na leto mam vyhlidnuty kole co jsou dole....

post-7656-1197231966_thumb.jpgpost-7656-1197232053_thumb.jpg

post-7656-1197232173_thumb.jpgpost-7656-1197232770_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je moje troška do mlýna, v týdnu vám nafotím Trinaxe (Colombuse nebo RNS nebo jak se to jmenuje) s HF od Skody auto, aby jste videli jak to pekne funfuje :). Tohle je ze Sardinie, tam se scout mel moc dobre vsude prasny cesty.... A mel najeto 3k5 ted ma uz 13k. Kola jsou na fotce vysunuty o 20 mm ven, jen zadni. Pri zatizeni to, ale nedelalo dobrotu, tak idealni je 15mm. To tam mam ted. Na leto mam vyhlidnuty kole co jsou dole....

post-7656-1197231966_thumb.jpgpost-7656-1197232053_thumb.jpg

post-7656-1197232173_thumb.jpgpost-7656-1197232770_thumb.jpg

Jó stříbrná je klasika. Jinak přeji hodně šťastných kilometrů. Taky řeším kola na léto .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo , stříbrná je taková univerzální . Ale je to fakt krásná barva , to tvý capuccino je taky pěkný.

no postupnou eleminaci mi zůstaly 3 barvy... stříbrná, cappuccino a šedá satin... nakonec vyhrálo cappuccino ... a jsem moc spokojenej... vypadá to dlouho čistý ! :D hh

jinak to mám jako prase teďka... asi to umeju v týdnu! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...