Přejít na obsah

Octavia II SCOUT


JasteR

Doporučené příspěvky

Zajimalo me zda bude ve scoutu TDI CR tak jsem psal do skody :

bude do skody octavie II scout facelift dodavan motor Common rail ?

Odpoved:

děkujeme za zájem o vozy naší značky a dle získaných informací se CR motor pro model Octavia Scout nechystá.

Nechapu to! Zase ta zas**na politika VW :(

Editováno: , autor: Luke_TDI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se líbí, jak oni píšou ty odpovědi pořád podle stejnýho mustru...jako by tam ani neseděla blondýnka, ale nějakej robot...to je dykcy....velmi nás těší váš zájem o bla bla bla, bohužel nemůžeme říct bla bla bla, obraťte se na naše prodejce bla bla bla...s pozdravem, bla bla bla, před vytištěním tohoto emailu zvažte dopad na životní prostředí, bla bla bla :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasný, o to nejde...ale když to tak řeknu, tak mě sere, že stejně nikdy nic neporadí, neřeknou, jen tě někam odkážou nebo to zahrajou do outu...tak k čemu to potom je taková infolinka, když neřeknou víc, než co se dočtu pomalu i v blesku ;)

...jako je hezký, že škodovka napíše, že se CR do Scoutu nechystá, ale ve skutečnosti každej ví, že tam bude a je jen otázkou času, kdy se tak stane. Proto bych uvítal spíš odpověď ve stylu "počítá se s ním ještě letos, příští rok nebo v horizontu tří let". Ale aspoň bych jako potenciální zájemce věděl, jestli mám čekat, protože CR prostě chci, nebo jestli si to mám rozmyslet a vzít PD, protože auto potřebuju nebo se na ně vyprdnout a jít úplně jinam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...