Přejít na obsah

Octavia II SCOUT


JasteR

Doporučené příspěvky

Ale jo, mi to je celkem ouplně fuk...ale prostě když proti mě jede auto a svítí poctivě světlama, tak je to hnedka vidět, zatímco když FL svítí dole, tak na první pohled je to neosvětlený auto a až když se na to člověk zaměří, tak si všimne těch mlhovek dole. Ale to je subjektivní a samozřejmě to nehraje prakticky žádnou roli ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo, mi to je celkem ouplně fuk...ale prostě když proti mě jede auto a svítí poctivě světlama, tak je to hnedka vidět, zatímco když FL svítí dole, tak na první pohled je to neosvětlený auto a až když se na to člověk zaměří, tak si všimne těch mlhovek dole. Ale to je subjektivní a samozřejmě to nehraje prakticky žádnou roli ;)

Mám stejný subjektivní pocit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Denni sviceni u zeme je obrovska hloupost a jeste, ze ma stara OI mlhovky ve svetlech, jinak by to majitele archivu hned zacali napodobovat. Uz jenom jizda na silnici smrti Znojmo-Pohorelice je diky tomu nebezpecna, protoze se svetla lehce schovaji v dolicich a auto tak fakticky nesviti. Podobnych useku je mnohem vic.

A ja nevim jak vy, ale mne odlisne umisteni svetel docela rozptyluje.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

O2 FL mírně řešeno - divné, až strašné. Nemůžu si pomoct, prostě úplně opačný trend, než třeba u O1 (O1 old face - face - RS, tam to zlepšení je naprosto bez diskusí).

U O2 to je přesně naopak. Už u předface O2 RS si nějak nemůžu zvyknout na přední nárazník, nemastné, neslané... ale budiž) Ale to co předvedli u FL, to je konec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani mne moc nešiel FL zo začiatku pochuti, dnes by som si určite vybral FL Scout, no neni tam už taký veľký rozdiel, po včerajšej prehliadke S2 Combi som presvedčený na 100%. Ale u S2 si musím počtať na páru zmien. (ak vôbec niekedy budú): S2 Combi Scout a CR diesel 170 PS 4x4 s DSG :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...