Přejít na obsah

Snížená auta versus zima


NOS

Doporučené příspěvky

máte problém se v zimě někam dostat se sníženým autem? a nebo funguje váš nárazník jako radlice silničářů?

prostě by mě zajímalo esi těch pár centimetrů je poznat :o

Ja nemam snizene nic, mam 2.0, ktera je alespon od pohledu o neco nizsi uz z vyroby, a do hor na snih se to absolutne nehodi. Kam jsem predtim s Felicii projel zcela bez problemu ted bez sance.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jinak se se sníženým autem jezdí Pražákům,kteří při 3cm sněhu mají kalamatu a jinak mám,kterí bydlí ve vyšších polohách a kalamita začíná při 30cm

měl jsem na fabii asi 5cm spojler,krasnej,v barvě,jedna snehova zmrzla kole a jakej byl,tak se spravil,nalakoval,a zase zmzlej snih u globusu a znova...Uz tam nic takoveho nechci,i kdyz ma jednickova octava je to same,sice bez spojleru,ale take to je nizke,porad nekde žena drhne spodkem narazníku,to jeste neni zima

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se snížení a sněhu nebojím... už jsem jezdil i s nesníženým autem ve sněhu vyšším než byl spodní okraj nárazníku a v pohodě... takže ať si padá jak chce, já zvostávám dole... (pro kolegu P2M nejsem přizdisráč) lol

mám v blahé paměti, jak nejmenovaný pan T.K. z M.B. plakal, že na letiště ee, že by mu snížek odral lak z FRS nárazníčku lol;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pan T.K. je srabák, já jezdim po severu (taky kousek od lbc) furt i se sníženým dá se to, jde o zvyk, vono když je člověk zvyklej na nízký i vlétě tak v zimě je to podobný

je fakt že prostě někde v hooodně hlubokym sněhu v lese nebo na poli se jezdit nedá, ale to ani s většinou seriovejch aut!! ;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se snížení a sněhu nebojím... už jsem jezdil i s nesníženým autem ve sněhu vyšším než byl spodní okraj nárazníku a v pohodě... takže ať si padá jak chce, já zvostávám dole... (pro kolegu P2M nejsem přizdisráč) lol

mám v blahé paměti, jak nejmenovaný pan T.K. z M.B. plakal, že na letiště ee, že by mu snížek odral lak z FRS nárazníčku lol;)

ano a pan P.M. z Ž. v P. by mohl taky vědět, že jsem tam s tím byl dycinky, páč lak už je tak dojebanej, ze to není hezký ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se snížení a sněhu nebojím... už jsem jezdil i s nesníženým autem ve sněhu vyšším než byl spodní okraj nárazníku a v pohodě... takže ať si padá jak chce, já zvostávám dole... (pro kolegu P2M nejsem přizdisráč) lol

mám v blahé paměti, jak nejmenovaný pan T.K. z M.B. plakal, že na letiště ee, že by mu snížek odral lak z FRS nárazníčku lol;)

ano a pan P.M. z Ž. v P. by mohl taky vědět, že jsem tam s tím byl dycinky, páč lak už je tak dojebanej, ze to není hezký ;)

No poprvé to ale bolelo, že? :D;) Pokud to máte podraté, tak v tom případě změnte lakýrníka pane, bo u nás je vše ok a v zimě na Mimoňi taky drhneme ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se snížení a sněhu nebojím... už jsem jezdil i s nesníženým autem ve sněhu vyšším než byl spodní okraj nárazníku a v pohodě... takže ať si padá jak chce, já zvostávám dole... (pro kolegu P2M nejsem přizdisráč) lol

mám v blahé paměti, jak nejmenovaný pan T.K. z M.B. plakal, že na letiště ee, že by mu snížek odral lak z FRS nárazníčku lol;)

ano a pan P.M. z Ž. v P. by mohl taky vědět, že jsem tam s tím byl dycinky, páč lak už je tak dojebanej, ze to není hezký ;)

No poprvé to ale bolelo, že? :D;) Pokud to máte podraté, tak v tom případě změnte lakýrníka pane, bo u nás je vše ok a v zimě na Mimoňi taky drhneme ;)

kamýnky prdelko, jezdím víc nezli ty (tedy co se Fábie týče) víme?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se snížení a sněhu nebojím... už jsem jezdil i s nesníženým autem ve sněhu vyšším než byl spodní okraj nárazníku a v pohodě... takže ať si padá jak chce, já zvostávám dole... (pro kolegu P2M nejsem přizdisráč) lol

mám v blahé paměti, jak nejmenovaný pan T.K. z M.B. plakal, že na letiště ee, že by mu snížek odral lak z FRS nárazníčku lol;)

ano a pan P.M. z Ž. v P. by mohl taky vědět, že jsem tam s tím byl dycinky, páč lak už je tak dojebanej, ze to není hezký ;)

No poprvé to ale bolelo, že? :D;) Pokud to máte podraté, tak v tom případě změnte lakýrníka pane, bo u nás je vše ok a v zimě na Mimoňi taky drhneme ;)

kamýnky prdelko, jezdím víc nezli ty (tedy co se Fábie týče) víme?

spíše si větší lempl lol;) viz tvoje kamzíčí fotky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...