Přejít na obsah

sport. sání 1.6 55kW


reddy

Doporučené příspěvky

uvažuji o montáží sportovního filtru, kuželu. nejde mě o nějaký zvyšování výkonu, spíše o estetickou stránku věci. bude problém, když oddělám ten původní díl sání, kde je klapka, která se otevírá a zívírá v závislosti na teplotě a buď se vzduch nasává od výfukového potrubí, nebo z venku?

možná stupidní dotaz, jen jestli to nebude mít vliv rapidně na spotřebu, chod motoru..........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uvažuji o montáží sportovního filtru, kuželu. nejde mě o nějaký zvyšování výkonu, spíše o estetickou stránku věci. bude problém, když oddělám ten původní díl sání, kde je klapka, která se otevírá a zívírá v závislosti na teplotě a buď se vzduch nasává od výfukového potrubí, nebo z venku?

možná stupidní dotaz, jen jestli to nebude mít vliv rapidně na spotřebu, chod motoru..........

tato úprava ti spíše přinese zklamání,filtr nasazený přímo na hrdlo sání nedokáže eliminovat vzduchové turbulence nasávaného vzduchu do motoru.Pojede ti to hůř než originál.Pro inspiraci přikládám foto OII WRX i zde je řešno zklidnění vzduchových turbulencí v sání motoru-spíše uvažuj o nějaké takovéto úpravě.

post-9991-1193582588_thumb.jpg

post-9991-1193582682_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uvažuji o montáží sportovního filtru, kuželu. nejde mě o nějaký zvyšování výkonu, spíše o estetickou stránku věci. bude problém, když oddělám ten původní díl sání, kde je klapka, která se otevírá a zívírá v závislosti na teplotě a buď se vzduch nasává od výfukového potrubí, nebo z venku?

možná stupidní dotaz, jen jestli to nebude mít vliv rapidně na spotřebu, chod motoru..........

no tu cast jsem mel jednu dobu celou odmontovanou a jezdil jsem bez ni a v pohode.

spotrebu nevim jelikoz jsem mel v hajz... lambdu taqk mi papalo trosku vic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam octavu 1,6 55kw ten origo filtr jsem vyhodil a koupil koleno sani s felicie 1,6 55kw(sedi perfektně) asi stalo necelych 3OOkč a na to hned spot. filtr a v poho!! jede to super a zvuk taky lepši!!!! :)

přesně tak jsem to chtěl taky udělat, spotřeba v poho? vím, že asi půjde o něco nahoru, ale nepůjde doufám nějak rapidně o litr např.?

máš foto jak to vypadá?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...