Přejít na obsah

RoomsterClub MeetUp #2


AlesTDI

Doporučené příspěvky

Zdravím členy RoomsterClubu,

bohužel jsem v této době velmi časově zaneprázdněn, takže se nemůžu RoomsterClubu věnovat tak, jak bych si představoval. Přesto si myslím, že by nebylo špatné již dnes pomalu plánovat 2.sraz RoomsterClubu, který by se konal v příštím roce. V této souvislosti bych se s Vámi rád podělil o zajímavou nabídku, která mi dnes přišla od Jaroslava Veleckého, majitele Chatové osady Pohádka Lančov na Vranovské přehradě:

Dobrý den, dovolte abych se představil, jmenuji se Jaroslav Velecký a jsem majitelem Chatové osady Pohádka Lančov na Vranovské přehradě. Tato osada je svým umístěním a vybavením vhodná na pořádání zájmových akcí. Proběhlo zde již 8 ročníků Motosraz Pohádka, 3 ročníky Motosraz Pohádka před zimním spánkem, 2 x ukončení ITT jízdy, sraz klubu Ford Skorpion, MTB maratón horských kol a jiné hromadné akce. VII. Motosrazu Pohádka se zúčastnilo cca 1500 lidí.

Z auto akcí zde mimo jiné proběhl závěr orientační jízdy Adam 84 a uzavřený sraz Honda Civic. Předpokládám kapacitu cca 300 aut. Ubytovací kapacita ja 150lůžek, ostatní zdarma pod stan. Tímto Vám nabízím náš areál k dispozici pro organizování Vašeho srazu. Samozřejmě Vám pomůžu v propagaci Vaší akce a zajistím stravování, občerstvení a ubytování. Mimo jiné jsem schopný pro Vás zajistit kulturní program. Cenová dohoda je vždy možná. Volné termíny a ostatní informace získáte na http://www.lancov.cz/.

Myslím si, že místo to není špatné, protože mohou přijet i kolegové ze Slovenska. Pokud se Vám tato nabídka bude zamlouvat, mohli bychom s ní pracovat dál. Na stránkách www.lacnov.cz je kalendář volných termínů, kdy bychom eventuelně mohli setkání uskutečnit.

Děkuji a těším se na vaše názory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem pro. Trochu mě překvapilo, že je kalendář na těch stránkách až od května. Ale už jsou některé termíny obsazené, tak bychom se měli dohodnout co nejdříve, jinak třeba už nebude místo. Každopádně bych vynechal červenec a srpen s ohledem na dovolené. Já bych se přimlouval za květen. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cauky. Zrovna predevcirem sem si rikal, ze by se mohlo zacit neco planovat. Ja sem pro jen to musime nejak poladit. Koukal sem na ten web. Vypada to pekne, akorat trochu nechapu jak je to s ubytovanim. Na Webu moto srazu se da vybrat termin na vikend. Ubytovani je ale v te osade Pohadka, kde maji v ceniku pouze celotydeni poukazy s terminem zacinajicim 5.7. Chapu spravne, ze pred tim lze zamluvit treba jendodenni/nocni ubytovani? a ka je pak cena a podminky? Vzhledem k pocasi bych nevrhoval nejaky termin koncem kvetna, zac cervna, co treba 31-1, nebo 13-14?

Jakej mame v planu program? Nadhazuju mou predstavu.

PATEK-SOBOTA do obeda (12)- prijezd ucastniku (samostatne toulky po okoli, debaty, pivinko, vinecko)

SOBOTA 8 - 12 priprava hlavniho programu (mista, jmenovky, hudba, jidlo.,.,.,.,.,., ap)

SOBOTA 12-13 Obed

SOBOTA 14 - 16 Hlavni program ( zahajeni, privitani, predstaveni, okukovani auticek)

SOBOTA 16-17 Svacinka ( vecere)

SOBOTA 16(17) - 19(20) hromadna vychazka na prehradu??

SOBOTA 20---8- - zabava., zeny, vino, zpev???

NEDELE -8---12 - probirani z mrakot, samostatne touly po okoli

NEDELE 12-14 Obed

NEDELE 14- ---- odjezdy domu.

Behem toho foceni, toceni, debaty, upravy atd atd.

Co vy na to? lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Zdravím všechny členy RoomsterClubu, bylo by to určitě fajn, probrat naše miláčky, získat nové zkušenosti a samozřejmě setkat se s příjemnými fandy. Já nabízím zkušenosti s provozem na LPG, kdo má ještě Roomstera na plyn???

Mějte se a kdy tedy??

No já osobně jsem na LPG v Romčovi zvědavej, tak doufám, že bude možnost pokecat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Tak lidičky, je začátek března a myslím, že je už čas na naplánování srazu. Já se hlásím jako zájemce, budu se snažit si v práci zařídit volno, abychom mohli přijet. Koukal jsem na plán obsazenosti a navrhoval bych termín 23. - 25. 5. 2008.

Editováno: , autor: foromen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asi mi nebudeš vyvracet, že na fotkách většinou nebudou normální auta, viď? ;) Tak nevim, co tu fotkama chceš ukázat :)

Je mi to fuk, myslim, že by bylo fajn dát všechny sekce dokupy v tomhle termínu, jediný, kdo to diverzifikuje podle nějakých upravených aut, jste vy z Roomů, přitom je to zbytečný ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asi mi nebudeš vyvracet, že na fotkách většinou nebudou normální auta, viď? ;) Tak nevim, co tu fotkama chceš ukázat :)

Je mi to fuk, myslim, že by bylo fajn dát všechny sekce dokupy v tomhle termínu, jediný, kdo to diverzifikuje podle nějakých upravených aut, jste vy z Roomů, přitom je to zbytečný ;)

mnoo já tam byl, já to fotil. Vím jaký auta tam byli. Nezjednodušuj. Nikdo nic nediverzifikuje, jen ja rikam svuj nazor. Treba tam nekteri Rumici budou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Omlouvam se vsem clenum RoomsterClubu za svou dlouhodobou necinnost, ale ja to bohuzel v soucasne dobe proste nestiham ... :(

Rad bych ale podporil Blackyho s naplanovanim srazu, samozrejme vlozim na stranky informace o chystanem srazu, aby o nem vedelo vice lidi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny RUMáky nebo jak to je? Nejsem člene klubu, ale rád bych se mrknul, když to mám tak blízko. Zkuste prosím někdo upřesnit harmonogram akce. Díky

mno harmonogram, asi tak jak sem uz psal, jen to asi nebude ofiko organizovany, takze se tam proste v sobotu dopoledne sjedem, pokecame zaparime, kdo bude chtit a moct prespi do nedele, kdy se to kolem obeda odpiska.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mail vsem kontaktum z RC rozeslan.

**********************************************************************

Ahojky roomsteráci.

nevím jestli víte, nebo nevíte o chystaném již 2 srazu členů i nečlenů

ROOMSTERCLUBu. Je to tak. Po parádním prvním srazu na Karlštejně, foto zde,

http://www.roomsterclub.com/srazy_1karlstejn.php , nebo zde

http://195.113.141.6/cerny/foto/ostatni/au...1sraz/1sraz.htm , se chystá

druhý. Tentokrát v příjemném prostředí Vranovské přehrady (aby to i kolegové

s Slovenska a okolí neměli moc daleko). Původně to mělo být všechno

kompletně organizováno, ale není na to čas. Takže se celá věc má následovně.

Termín: Víkend 24-25.5.2008.

Místo: Zde http://www.lancov.cz/

Účast: Kdo má nohy ruce a kola.

Nejpravděpodobnější scénář: Příjezd SOBOTA 24.5.2008 dopoledne, jak kdo

stihne. Sejdeme se u chatove osady Pohadka http://pohadka.lancov.cz/ GPS:

Loc: 48°56'1.547"N, 15°46'3.366"E. Někde na příhodném míste zaparkujeme,

posedíme, popovídáme, dáme pifko, limo, papů a jak kdo bude chtít zapaříme

do večera, nebo rána. Maximální kapacita je 300 aut, 150 lůžek a mraky free

míst pro stany. V případě, že nás opravdu tolik bude, tak neručím za

včasnost a teplotu jídla a kvalitu ubytování :o). Dle slov Provozovatele je

k 100% zajisteni potreba znat alespon priblizny pocet osob a ramcove jake

jidlo by chteli. (maso, syr, testoviny ap-) Cena za obed je cca 80Kč. Proto

prosim o potvrzeni pripadne ucasti i s informaci o jidle.

Tak zdar a určitě přijeďte. Blacky

*****************************************************************

Seznam účastníků nouzově tady: http://195.113.141.6/cerny/automoto.htm

Editováno: , autor: Blacky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...