Přejít na obsah

Ambiente Brasiliero


Tomas_ek

Doporučené příspěvky

V úterý večer jsem pozvanej na večeři do otočné restaurace Telecafé v berlínské televizní věži, tak snad i nějaký foto udělám a přihodím. Myslím, že to nebude vůbec špatná akce. Restaurace je ve výšce 207m a za 30 minut se otočí o 360°. No tak něco takového jsem ještě neabsolvoval, tak se těším. V pondělí jsem taky někam pozvanej, ale to nebude asi nic zvláštního, ale třeba překvapí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V úterý večer jsem pozvanej na večeři do otočné restaurace Telecafé v berlínské televizní věži, tak snad i nějaký foto udělám a přihodím. Myslím, že to nebude vůbec špatná akce. Restaurace je ve výšce 207m a za 30 minut se otočí o 360°. No tak něco takového jsem ještě neabsolvoval, tak se těším. V pondělí jsem taky někam pozvanej, ale to nebude asi nic zvláštního, ale třeba překvapí.

aby se ti z toho fofru na Berlínským vysílači neudělalo šouft a ty jsi to nehodil z 207 metrů lol:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V úterý večer jsem pozvanej na večeři do otočné restaurace Telecafé v berlínské televizní věži, tak snad i nějaký foto udělám a přihodím. Myslím, že to nebude vůbec špatná akce. Restaurace je ve výšce 207m a za 30 minut se otočí o 360°. No tak něco takového jsem ještě neabsolvoval, tak se těším. V pondělí jsem taky někam pozvanej, ale to nebude asi nic zvláštního, ale třeba překvapí.

aby se ti z toho fofru na Berlínským vysílači neudělalo šouft a ty jsi to nehodil z 207 metrů lol:)

no to by taky nebyla špatná legrace hodit tyčku v úhlu 360° na Berlín. lollollol

Dneska jsme byli na véči ve francouszkém důstojnickém klubu. Je to restaurace z doby těsně po válce ve francouszké části Berlína. Jsme tady taková multikulturní společnost a je tady i jeden francouz, tak jsem si od něj nechal doporučit něco typicky francouszkého. Vybral mi nějakou polévku s kachním a telecím masem a zeleninou. Jako hlavní chod jakési jehněčí. Docela to bylo dobrý. A cestou na hotel jsem se svezl funglovkou Mercedesem pana majitele firmy co jsem tady u nich na školení. Až mně zejtra vyzvedne z hotelu, tak očíhnu, co to je vlastně za model. Příjde mi to spíše laděno do sportovna. Jsem docela klikař, vybral jsem si ze dvou nabídnutých hotelů ten lepší :palec2: , většina lidí bydlí v tom druhým, jsem tady jen s jedním novozélanďanem a japoncem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...