Přejít na obsah

parkovaci senzory


Vinca

Doporučené příspěvky

kluci,proc nektery ty parkovaci senzory montuji do zadu na naraznik do tej cernej listy a nekteri to montuji pod tu cernou listu? v cem je rozdil? :feve: jedine si to dokazu vysvetlit tak, ze pokud ma nekdo cernej senzor, tak ho plcne na tu cernu listu mno a pokud ma nekdo senzor barvy auta, tak pod tu listu? to je trocha hovadina ny? :doh:blbec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Good !! jen jsem napsal info co mi řekli u neorigo parkováku, který jsem montoval otci. Jak jsou na tom origo parkováky když je na nich špína nebo sníh ? Neblbnou ?

origo blbne jen se sněhem od cca 5 mm a víc

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

origo O1 u predfaceliftu boli v liste a mali tu vyhodu ze ich nejaky blb nemohol zatlacit do naraznika. na facelifte prerobili soudruzi tvar naraznika pod listou, takze sa tam tie senzory nezmestia. ja som prehadzoval senzory z predfaceliftu na facelift a dal som si ich do listy bez nutnosti striekania. mne sa v liste pacia viac. musel som len pod listou spravit otvory v narazniku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chlapi, prosím, nevěděli by jste mi poradit jak mám zapojit parkovací senzor.? Nejaký hajzl mi ho ukradl a urval při tom konektor i s kusem kabelu. Jedná se o ten velký senzor 1U0 919 275 pro Oktu I, konektor jsem si už sehnal. Je to 1J0 973 703 neboli 3D0 973 703. Jdou do něj 3 dráty. Nevíte náhodou pořadí/barvy zapojení?

Díky za radu

ROM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusim dotaz na Vasu? Co je spatne, pokud parkovaky prestali jevit znamku funkcnosti a to tak, ze po zarazeni zpatecky se nesepnou, zadny akusticky signal, nic. To same ani vepredu? |Diky moc, popripade jak nakladna je oprava, zdali to ma cenu?

pokud je vadný čidlo, kabeláž k nim tak se po sepnutí ozve dlouhý tón, jestli nejeví vúbec známky života tak bud nemá signál o zapnutí zpátečky (by ti nesvítily ani zpátečky) nebo odešel reprák, a nebo nemá jednotka napájení

VAG řekne víc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chlapi, prosím, nevěděli by jste mi poradit jak mám zapojit parkovací senzor.? Nejaký hajzl mi ho ukradl a urval při tom konektor i s kusem kabelu. Jedná se o ten velký senzor 1U0 919 275 pro Oktu I, konektor jsem si už sehnal. Je to 1J0 973 703 neboli 3D0 973 703. Jdou do něj 3 dráty. Nevíte náhodou pořadí/barvy zapojení?

Díky za radu

ROM

post-167-1194467396_thumb.jpg

post-167-1194467412_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Podla mna su parkovacie sensory umiestnene pod ciernou listou preto, aby boli chranene ak niekto nacuva do teba alebo ty do niecoho -> nedojde k ich znehodnoteniu.. ..ved cierna lista je vlastne ochrana naraznika. Osobne by so mich tiez dal napriek tomu do tej listy, pretoze si neviem predstavit kto mi to a ako zalakuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 roky později...

Zdravim,

mam original parkovacie senzory, ktore prestali fungovat. Po zaradeni spiatocky 1x zapipaju a viac nic. Na VAGu som zistil poruchu laveho senzoru, nepredava niekto? 1U0919275 / 0 263 003 187 / 0691d 04.06.23/02 / Bosch RB4 965 / Made in Spain

post-10391-027080600 1289569535_thumb.jp

Editováno: , autor: rizecek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...