Přejít na obsah

parkovaci senzory


Vinca

Doporučené příspěvky

:( ..uz som zohnal senzor, cistonovy 30€ + farba v spreji a lak 30€ a parkovaci asistent stale nefunguje. Najprv som skusil vymenit pravy a lavy krajny medzi sebou, zacalo mi vypisovat chybu praveho senzoru (miesto laveho) alebo skrat na kostru, tak som si myslel ze je zly senzor.. ..zohnal som novy, vymenil a chyba sa znovu objavuje. Co je to za chybu skrat na kostru?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Som stastny :) :) , parkovaci asistent sa mi podarilo opravit. Podelim sa o skusenosti. Vag mi pisal chybu praveho senzoru ja som stale riesil ten (z pohladu zozadu), a nakoniec bol zly lavy. Kazdy jeden som vytiahol, skontroloval na vagu aku chybu mi prave vypisuje, a vyskusal ho nahradit novym. 1,5 hodiny na parkovisku, ruky skrehnute od zimy ale uz to ide a nemusim ist zajtra do servisu zaniests dalsie € :) :) :) :) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravííím pánovéééé. Mám jinej problém s parkovacími senzory. Při couvání mi neustále píská pravá strana jako bych už byl nadoraz. Zprvu to dělalo když pršelo a byl mokrý, teď už to hlásíííí i když je sucho. Jako by se splašil. Je to jeden ze dvou na pravé straně. Poradí mi někdo co s tím dělat? Děkuji za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohla se tam dostat špína.

Při pohledu na zadek auta (Combi obvzvášť) po jízdě v takovém zku*veném počasí jako je teď, bych se ani nedivil.

Ty senzory totíž fungují tak, že v každém jednom je ultrazvukový vysílač a přijímač.

A když se zaprasí ta mezera tak vznikne tzv. akustický zkrat mezi něma a tak přijímač přijme oakmžitě, bez zpoždění, signál z vysílače a myslí si, že je těsně u překážky.

To, že Ti to dělal zprvu jen když čido bylo mokré, by tomu mohlo naznačovat.

Zatím to jen vystříkej vodou, vyfoukej vzduchem. Víc tomu ublížit nemůžeš.

Anebo taky klidně odešel do křemikového nebe. I to se může stát.

Čidlo je to určitě? Když je na konektorech prohodíš, signalizuje překážku zase jiný vstup?

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, no zkusím to prověřit, díky za podrobnější info o funkci senzorů. No ještě jsem s tím nic nekutil, protože v tomto hnusu se to ani nedá. Takže zatím tu mezeru zkusím prověřit a jak říkáš propláchnout.

Děkuji za odpověď

Editováno: , autor: Wojnar
Už jsem Ti upravil předchozí příspěvek od zbytečné citace!!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...