Přejít na obsah

zadní světla + dvouvláknový žárovky


malyhonza

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Taky jsem to tu cetl, ale pak jsem si rikal nebudu v tech paticich pridavat kable a vlastne musel bych dat nahoru tez dvouvlaknove zarovky.

A na technicke to zase dat do puvodniho stavu-nejak jsem se nato vyprd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem to tu cetl, ale pak jsem si rikal nebudu v tech paticich pridavat kable a vlastne musel bych dat nahoru tez dvouvlaknove zarovky.

A na technicke to zase dat do puvodniho stavu-nejak jsem se nato vyprd.

já bych tu technickou zase tolik neřešil, málokdo ti bude skoumat jestli tam máš dvouvláknovku nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Přesně jak se píše nahoře.Přidal jsem jeden vodič pro tu dvouvláknovku-parkovačka a zaizoloval.Druhé vlákno pro brzdovky funguje jako před tím.Ale jak jsem to tam nabastlil už nevím.

No prave jak jsi mohl narvat do patice pro obyc. vlaknovku tu dvouvlaknovku. Ma jinak smerovane zobacky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak se píše nahoře.Přidal jsem jeden vodič pro tu dvouvláknovku-parkovačka a zaizoloval.Druhé vlákno pro brzdovky funguje jako před tím.Ale jak jsem to tam nabastlil už nevím.

No prave jak jsi mohl narvat do patice pro obyc. vlaknovku tu dvouvlaknovku. Ma jinak smerovane zobacky

Tak to ti můžu říct přesně.Ten jeden nevhodný zobáček jsem opatrně upiloval.Takže to drží na jednom ale ta patice je poměrně hluboká a žárovka tam drží poměrně k nepoznání od origo. Asi tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak se píše nahoře.Přidal jsem jeden vodič pro tu dvouvláknovku-parkovačka a zaizoloval.Druhé vlákno pro brzdovky funguje jako před tím.Ale jak jsem to tam nabastlil už nevím.

No prave jak jsi mohl narvat do patice pro obyc. vlaknovku tu dvouvlaknovku. Ma jinak smerovane zobacky

Tak to ti můžu říct přesně.Ten jeden nevhodný zobáček jsem opatrně upiloval.Takže to drží na jednom ale ta patice je poměrně hluboká a žárovka tam drží poměrně k nepoznání od origo. Asi tak.

nemohl bys to vyfotit? prosím, mě to furt jaksi hlava nebere, kam jakej drátek? :worthy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak se píše nahoře.Přidal jsem jeden vodič pro tu dvouvláknovku-parkovačka a zaizoloval.Druhé vlákno pro brzdovky funguje jako před tím.Ale jak jsem to tam nabastlil už nevím.

No prave jak jsi mohl narvat do patice pro obyc. vlaknovku tu dvouvlaknovku. Ma jinak smerovane zobacky

Tak to ti můžu říct přesně.Ten jeden nevhodný zobáček jsem opatrně upiloval.Takže to drží na jednom ale ta patice je poměrně hluboká a žárovka tam drží poměrně k nepoznání od origo. Asi tak.

nemohl bys to vyfotit? prosím, mě to furt jaksi hlava nebere, kam jakej drátek? :worthy

na to přijdeš,az to budeš dělat...ja jsem to udelal takhle-jak mas ten plast s zarovkami,tak u te vrchni -brzdovky jsem odrizl konec ,asi 2mm,na dvouvlaknovku napajel dva draty,protahl,ten stavajici spodni plisek zaizoloval,ale nechal tam,at to nespina obe vlakna,ale at to drzi tu zarovku,pak to pripojil jedno vlakno na brzdu a druhe na svetlo,kdykoliv to muzu pak predelat zpatky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná to je efektní, ale do té doby než se ti někdo naboří do kufru. Ta pravděpodobnost se podle mne podstatně zvýší.

Porat nechapu ty vase reci, proc by se mel nekdo naborit do kufru.Kdyz nahodou tak ten zamnou pribrzdi ne nebo ty jezdis pozadu???? :prc::prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná to je efektní, ale do té doby než se ti někdo naboří do kufru. Ta pravděpodobnost se podle mne podstatně zvýší.

Porat nechapu ty vase reci, proc by se mel nekdo naborit do kufru.Kdyz nahodou tak ten zamnou pribrzdi ne nebo ty jezdis pozadu???? :prc::prc:

to take nechapu,proc ?Kolega se asi spletl............špíš sníží ne???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli jsem to správně pochopil, tak brzdová světla budou vlastně svítit pořád a k nim se pouze přidá druhé vlákno. A tím je ten výstražný efekt způsobený náhlým rozsvícením podstatně snížen. Sice se ještě rozsvítí třetí světlo, ale jestli to bude stačit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli jsem to správně pochopil, tak brzdová světla budou vlastně svítit pořád a k nim se pouze přidá druhé vlákno. A tím je ten výstražný efekt způsobený náhlým rozsvícením podstatně snížen. Sice se ještě rozsvítí třetí světlo, ale jestli to bude stačit.

Takze proc do me jeste v kombiku nenabourali???? Kdyz mam svetlo a brzdovku dohromady???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se musíš zeptat těch za tebou. To já nevím. Jenom tvrdím, co jsem napsal výše. Výstražný efekt je nižší, to je prostě fakt. Já bych to nedělal, ale je to můj názor. Nevnucuji.

Hele ja nerikam ze si to jdu udelat hned, ale uz jsem si dodelal u kombika tu mlhovku navic a hodne lidem se to libi a uz se mi to i vyplatilo protoze mi praskla na strane ridice tak mi fungovala i ta druha.Ale stejny efekt je treba u skody O2 ,ty svetla nejsou take moc prehledne a je to schvalene.

Ale muj plan je si udelat zadni diodove svetla do puvodnich parabol,ale to je uz jina kapitola a bude trvat dlouho.Navrh uz sice mam,vypocitane taky ale ten cas se jeste nenasel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si myslím, že to nebude nic příjemného za takto upraveným autem v noci jet. Ale nechme toho, třeba to v praxi tak problematický není, jak to teď vidím.

Když už je tu ale řeč o takovýchto úpravách, taky jsem něco podobného dělal. Do couvaček jsem dal dvouvláknové žárovky, oba kontakty propojil takže svítí najednou 37W. A na ten krátký čas to ničemu nevadilo. Momentálně to na autě nemám, ale na tom předcházejícím to nebylo špatné, hlavně v dešti se couvalo mnohem lépe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...