Přejít na obsah

zadní světla + dvouvláknový žárovky


malyhonza

Doporučené příspěvky

Možná to je efektní, ale do té doby než se ti někdo naboří do kufru. Ta pravděpodobnost se podle mne podstatně zvýší.

Mě nic neoslňuje,pouze mám zdvojená konc.světla-ne brzdová.Takže v mých lampách svítí místo jednoho 4ti wat. vlákna dvě 4 wat. vlákna.Brzda a mlha fungují jako před tím.Při šlápnutí na brzdu je to zvýraznění stejně velké jako u zhaslé lampy.

Editováno: , autor: ritchie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná to je efektní, ale do té doby než se ti někdo naboří do kufru. Ta pravděpodobnost se podle mne podstatně zvýší.

Mě nic neoslňuje,pouze mám zdvojená konc.světla-ne brzdová.Takže v mých lampách svítí místo jednoho 6ti wat. vlákna dvě 6 wat. vlákna.Brzda a mlha fungují jako před tím.Při šlápnutí na brzdu je to zvýraznění stejně velké jako u zhaslé lampy.

ja to teda mam tak,ze mi sviti 2krat 5w jako normalni obrysovky a brzda se rozne zvlast....,nic neoslinuje,skl na svetle je uplne stejne jak an brzde tak na obrysovce,zadne jine lomeni nebo tak,sviti to uplne stejne,jak vrch,tak spodek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

No mozna to tolik vadit nebude - myslim ze by to brzdeni melo bejt v poho rozeznat - pokud dobre vim tak obrysovky maji 4W a ne 5W- takze by se to tolik v tech svetlech nemuselo kopat ;)

21W na brzdeny je ok, jen bych nahore 3 brzd. svetlo pokud nekdo ma starej model vymenil nebo predelal na diodove.

Preci ty zarovky v nem maji nepatrne delsi spozdeni pri rozsviceni nez diody kol5 - ha a ted me bude spousta lidi kamenovat, ze je to blbost - uz to vidim

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Co tam mas podsvetlene navic - blinkry?

A nebo to mas stare provedeni zadnich svitilen?

Prikladam nove - facelift - takze upne nahoru do brzd. svetel pridat dvouvlaknovku a to vlakno navic spojit se spodnim obrys. svetlem

post-3876-1193692287_thumb.jpg

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl jsem to před lety na fábce a na koktě mám taky http://sweb.cz/kadlec-fabia/fotogalerie.htm

autu za mnou to nemůže vadit, svítí tam jen o 2 žárovky víc a stejnou intenzitou a brzdovky jsou vidět dostatečně a navíc tam je 3 brzdový

na technicky se nad tím pozastavil a zda to je origo, tak říkám, že sem to tak koiupil a tak koukal na lampy zda tam je napsáno že obrysovky jsou na 2 pozicích a nebylo, ale řekl že se mu to líbí a ničemu to neva a šel od toho

Editováno: , autor: kadlec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo tohle je fotka stará myslím 4 roky, do tý doby to myslím nikdo neměl

a je fakt, že jsem měl foťák vysoko, pokud by byl na středu těch světel tak svítí stejně

takhle to je na koktě, ale opět docela blbě foceno

Clovece nevypada to spatne - co tomu ostatni reknou - mrknete !

Prvni foto brzdeni a druhe obrysovky

a to kdyby jsi ten fotak dal niž,tak je vidět,že to svíti ulně stejně,tak to vypadá,že vrch svítí více,ale klameto

post-103-1193861944_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Kurna kluci skoda ze to nesviti do toho C jako to ma octaII.

Me jen tak napadlo aby se spojilo horni svetlo se spodnim - myslim tim ten kraj aby to svitilo v noci jako C - nalepit nejakou svetelnou paku ci odrazku ktera bude vodit svetlo jak z horni zarovky tak i ze spodni. Neco co se da bud nalepit z venci ci nejaka uprava vnitrku. Ahoj ;)

post-3876-1193937611_thumb.jpg

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ a nic jsem nepajel a ani nevrtal jen se to nastrcilo.Takze kdyby neco tak se jen vytahne zarovka a je.

Takže si tam dal jen dvouvláknovou žárovku a natáhl drátek?? A mlhovka zústala zachovaná??

jj jen natahl ale upravil jsem si zarovku abych to dal jenom do patice

ten kontakt jsem zbrousil a upravil jsem si spodek abych nemusel nejak upravovat patici svetla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurna kluci skoda ze to nesviti do toho C jako to ma octaII.

Me jen tak napadlo aby se spojilo horni svetlo se spodnim - myslim tim ten kraj aby to svitilo v noci jako C - nalepit nejakou svetelnou paku ci odrazku ktera bude vodit svetlo jak z horni zarovky tak i ze spodni. Neco co se da bud nalepit z venci ci nejaka uprava vnitrku. Ahoj ;)

to jsem chtěl dělat právě před lety na fábču, ale muselo by se komplet rozbrat to světlo a dát dovnitř bud světlovodivej pruh nebo nějakej diodovej pruh a výsledek těžko říct jak by vypadal

tak jsem se n to vyprdnul a udělal jen ty dvě lampy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurna kluci skoda ze to nesviti do toho C jako to ma octaII.

Me jen tak napadlo aby se spojilo horni svetlo se spodnim - myslim tim ten kraj aby to svitilo v noci jako C - nalepit nejakou svetelnou paku ci odrazku ktera bude vodit svetlo jak z horni zarovky tak i ze spodni. Neco co se da bud nalepit z venci ci nejaka uprava vnitrku. Ahoj ;)

to jsem chtěl dělat právě před lety na fábču, ale muselo by se komplet rozbrat to světlo a dát dovnitř bud světlovodivej pruh nebo nějakej diodovej pruh a výsledek těžko říct jak by vypadal

tak jsem se n to vyprdnul a udělal jen ty dvě lampy

To me take napadlo,kdybych mel nejakou lampu na zkouseni,tak bych tam ten diodovej pruh zkusil nejak dat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...