Přejít na obsah

Tak jsem to vodřel


arvelius

Doporučené příspěvky

Zdar, dneska jsem trochu poškádlil naši feldu o zděnej sloupek (viz foto). Nadávat mi nemusíte, to už jsem udělal sám. Nevíte, na kolik může přijít oprava?

měl bych dveře v tý samý barvě, najeto tak 30tkm, možná i včetně té ochranné lišty, bohužel je mám v Pze, kam jedu za týden :(

nechal bych je tak za 500,-

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, dneska jsem trochu poškádlil naši feldu o zděnej sloupek (viz foto). Nadávat mi nemusíte, to už jsem udělal sám. Nevíte, na kolik může přijít oprava?

měl bych dveře v tý samý barvě, najeto tak 30tkm, možná i včetně té ochranné lišty, bohužel je mám v Pze, kam jedu za týden :(

nechal bych je tak za 500,-

fajn, to by asi nebylo špatný. Já ale do Prahy asi nebudu mít cestu (nemám ani známku). Navíc nevím, jak by to bylo s tou barvou, aby to nebylo moc poznat - tohle je 9885 červená tmavá metalíza - opsáno z TP

Editováno: , autor: arvelius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě, felda je v dost dobrým stavu, a tak bych byl rád, kdyby i ta oprava byla trochu na úrovni - i když chápu, že do toho budu muset investovat trochu víc.

Ale o ty dveře bych měl fakt zájem -_- (teda pokud by byly ve stejný barvě)

Já myslim, že je to totožná barva, jiná se v tomhle odstínu na feldy nedávala (verze GLXi), bohužel do Phy jedu až za týden, tak pokud to bude stále aktuální, dám ti vědět.

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...