Přejít na obsah

Tesnenie na svetlometoch


lars

Doporučené příspěvky

Niekde tu na fóre som pred časom čítal o nejakom tesnení, ktoré sa vraj už o niektorého roku výroby prestalo montovať na predné svetlá, ale je možné ho kúpiť ,má číslo 6Y941 715, a 6Y941 716. Sú zvlášť pre lavé aj pravé svetlo. Prosím, na čo vlastne slúžilo, a malo by nejaký zmysel ho tam dávať ? Díki.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díki za obrázok. Zhruba ho tam vidieť. To tesnenie sa tam dá dať aj bez rozobratia svetlometov? Na obr. neni vidieť na akej časti svetlometu je pripevnené.

To tesnenie sa len nasadi. Nasadenie trva 1 minutu. Skoda prestala montovet to tesnenia, ale vystupky na svetlometoch ostali.

ivo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a keď sme už pri tej vode. Kade sa dostáva voda pri daždi do miesta, kde je káblový zvezok, ktrorý sa má odbaliť a ev. zavesiť.

pozor, do kabloveho zvezku sa moze voda dostat aj tak, ze zamrzne voda v ostrekovaci,

cerpadlo ostrekovaca ma dost velky tlak, ktory rozpoji spojku na hadicke a tieklo mi to rovno

do zvezku. spravil som chybu a neskoro som nalial nemrazol do nadobky.

a navyse som to netlacil na zadne okno, takze v hadicke zostala cista voda.

:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...