Jump to content

supersport


djvlada
 Share

Recommended Posts

Tenhle supersport neznám, ale jak se píše ve vypíchnutém tématu Volba Tlumičů, doporučuji Kayaba Excel G. Z vlastní zkušenosti jsou hodně dobré. Na origo se mi auto neskutečně houpalo a naklánělo, na těch Excel G se to hýbe o hodně a pořád je tam dobrý komfort. Auto hodně a příjemně ztvrdlo, přesto to moc nedrncá. Péra jsem nechal jaký tam byly.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zdravim vsechny,

nedavno jsem si koupil Octu 1,8 20V a mam to snizene + jine tlumice. Musim rici, ze nedherne sedi, ale na druhou stranu to hrozne trpi ve meste ( bydlim v Praze ) a ja trpim s ni. Ted premyslim vratit to do puvodniho stavu. Mam takovy pocit, ze mi budou postupne odchazet od tech narazu cepy atd.

Takze si myslim, ze to ma svoje pozitiva pokud bydlite nekde, kde jsou dobre silnice. Treba v Nemecku! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ahoj kamaráde ,už jsem to tu někde psal o podvozku supersport ,ale nemůžu to najít .Osobně bych do něj už nikdy nešel i kdyby mi ho dali zdarma .Taky mě nalákala cena a koupil jsem ho za cenu 7500Kč a v servisu mi ho namontovali ,po ujetí asi 300 metrů rána od podvozku a hrozný zvuky ,s hrůzou jsem autem dojel zpět do servisu ať se podívají co se stalo .Zvedli auto sundali kola a nestačili jsme se divit (já byl na prášky) tlumiče jsou z tak měkkého materiálu ,že i po utažení (dostatečném utažení jak pistolí tak pákou ) projeli těhlicemi na obou stranách a procvakli obě manžety u poloos a zničili homo klouby na obou stranách ,takže mě oprava stála skoro jako tento slavný podvozek . Poté jsem jel okamžitě podvozek vrátit do Vršovic kde mi vrátili peníze za což jim dík ,ale zkušenost je to na celý život a už nechci SUPERSPORT nikdy vidět . Nebyl jsem sám ,kdo měl s tímto podvozkem problémy i kolega z práce ho šel vrátit s podobným problémem ,ale na zadní nápravě .´Tak to byla moje zkušenost ,ale pokud si ho chceš koupit je to tvoje rozhodnutí ahoj . :aggressive::angry::076:fakac:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...