Přejít na obsah

blinkry neblikaj, větrák nevětrá .....


kadlec

Doporučené příspěvky

zdar mám problém, sednu do auta, nastartuju a vše ok, akorát že pustím blinkr a nic, ani jeden, větrák nejde, klima nejde, stěrače a ostřikovače nejdou, vyhříváni okna nejde, klapka vnitřní cirkulace s podivem funguje, vypínání ASR taky jde, dálkový fungujou a když to chcípnu a pustím jakoby blinkr aby svítila jedna strana parkovaček tak jde taky, nouzový blinkry jdou, osvětlení tlačítek a lampička taky, světla komplet jsou

pojistky toho co nejde jsou ok

na palubce nesvítí tlačítko nouzových blinkrů, ale pokud větrák přepnu na nulu, tak se tlač.nouzáků trošku rozsvítí a pokud zapnu stěrače tak malinko pohasne

chvilku jsem si s tím hrál a najednou cvaklo jakoby v pojistkovce a vše fachá

máte někdo radu, co to bylo, nerad bych se idal třeba 300 km bez blinkrů a stěračů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
zdar mám problém, sednu do auta, nastartuju a vše ok, akorát že pustím blinkr a nic, ani jeden, větrák nejde, klima nejde, stěrače a ostřikovače nejdou, vyhříváni okna nejde, klapka vnitřní cirkulace s podivem funguje, vypínání ASR taky jde, dálkový fungujou a když to chcípnu a pustím jakoby blinkr aby svítila jedna strana parkovaček tak jde taky, nouzový blinkry jdou, osvětlení tlačítek a lampička taky, světla komplet jsou

pojistky toho co nejde jsou ok

na palubce nesvítí tlačítko nouzových blinkrů, ale pokud větrák přepnu na nulu, tak se tlač.nouzáků trošku rozsvítí a pokud zapnu stěrače tak malinko pohasne

chvilku jsem si s tím hrál a najednou cvaklo jakoby v pojistkovce a vše fachá

máte někdo radu, co to bylo, nerad bych se idal třeba 300 km bez blinkrů a stěračů

Ahoj mel jsem uplne to stejny - byla vyhrata jedna svorkovnice je to pod pedalama tam je spousta 12 + na jedne svorkovnici a ja mel jednu povolenou maticku a pekne se to tam speklo. Nesel blinkr ani jeden,ventilator,klima, ani sterace hruza. Hledej tam

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sundej spodek palubky u řidiče

sedni si na řidičovo sedadlo přišun se dopředu a u tvýho levýho kolena budeš mít černou krabičku cca 7x12,3 cm s 1,2,3 konektory po ca 20 ti drátech, a pod tou komfortkou je kostřící bod (uzavřená matka na 6tce závitu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem na to koukal a na první pohled nic špatně nevypadá, kostřící bod u komfortky je dotaženej a ty svorkovnice vedle taky

a dneska to udělalo zase, tak jsem poklepal na spodek palubky v místě kde je komfortka a rozhjelo se to

tož co teď myslíte, že na Vagu se něco zjistí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

což takhle ten S kontakt a jeho relé + svorka na relé boxu 75X, všechno, co píše, tak je přes něj, spínačku jsme vyloučil, to by mu svítila kontrolka ABS, ABS je napojené z ovládání relátka S kontaktu co jde od spínačky.

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

Ahoj, mám Octavii 1,9 tdi rok 1998 a začal se mi projevovat podobný problém. Nejdřív začali blbnout směrovky, chvíli jo pak zase chvíli ne, teď už nejdou vůbec, k tomu vyhřívání zadního skla, teď už nejdou ani stěrače a ventilátor. A dneska nejde už ani rádio.

Není tu výsledek tady toho problému, proto se ptám. Díky za rady :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...