Přejít na obsah

Variabilní prodloužený servisní interval (QG1, WIV) - nastavení


JirkaW

Doporučené příspěvky

Zdravím,

na Octavii II (MR2004, 1,9TDI/77kW) mám nastaveny prodloužené variabilní servisní intervaly (QG1, WIV, 30.000 km nebo 2 roky).

Během servisní prohlídky bylo vynulováno nastavení/počítadlo servisních intervalů a od té doby je na multifunkčním displeji zobrazován údaj "Servisní prohlídka za --- km nebo --- dní". Servis tvrdí, že je to v pořádku.

Ale já tam chci své km i dny, které to odpočítávalo. Naskočí tento údaj později, např. po ujetí více km nebo po uplynutí více dnů? A nebo servis udělal něco špatně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

na Octavii II (MR2004, 1,9TDI/77kW) mám nastaveny prodloužené variabilní servisní intervaly (QG1, WIV, 30.000 km nebo 2 roky).

Během servisní prohlídky bylo vynulováno nastavení/počítadlo servisních intervalů a od té doby je na multifunkčním displeji zobrazován údaj "Servisní prohlídka za --- km nebo --- dní". Servis tvrdí, že je to v pořádku.

Ale já tam chci své km i dny, které to odpočítávalo. Naskočí tento údaj později, např. po ujetí více km nebo po uplynutí více dnů? A nebo servis udělal něco špatně?

Jj, už se to tu někde řešilo, nenaskočí to hned po prohlídce, ale později, jen Ti nepovím po jaké době/kolika km, snad někdo jiný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam 1.6MPI MR2005

pred mesicem jsem menil po dvou letech olej atd. mam QG1 WIV

MaxiDot mi take psal cca 500-600km jen prazdne carky jak zde popisujes. Uz jsem byl rozhodnuty jet do servisu, zkusim to pred branou servisu znova zkontrolovat a hle uz to tam bylo propsane.

Akorat me zarazi ze jsem ujel cca 700km a MaxiDOt mi pise ze se mi z intervalu do vymeny uz odecetlo 1700km (jezdim prevazne mesto mimo mesto to nehonim ...) zarazi me ten vyrazny nepomer fyzickych kilometru a spocitanych kilometru diagnostikou auta v intervalu ... je to normalni ?

pls DIAGNOSTIK o tvuj nazor ...

Zdravím,

na Octavii II (MR2004, 1,9TDI/77kW) mám nastaveny prodloužené variabilní servisní intervaly (QG1, WIV, 30.000 km nebo 2 roky).

Během servisní prohlídky bylo vynulováno nastavení/počítadlo servisních intervalů a od té doby je na multifunkčním displeji zobrazován údaj "Servisní prohlídka za --- km nebo --- dní". Servis tvrdí, že je to v pořádku.

Ale já tam chci své km i dny, které to odpočítávalo. Naskočí tento údaj později, např. po ujetí více km nebo po uplynutí více dnů? A nebo servis udělal něco špatně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Zdravím,

na Octavii II (MR2004, 1,9TDI/77kW) mám nastaveny prodloužené variabilní servisní intervaly (QG1, WIV, 30.000 km nebo 2 roky).

Během servisní prohlídky bylo vynulováno nastavení/počítadlo servisních intervalů a od té doby je na multifunkčním displeji zobrazován údaj "Servisní prohlídka za --- km nebo --- dní". Servis tvrdí, že je to v pořádku.

Ale já tam chci své km i dny, které to odpočítávalo. Naskočí tento údaj později, např. po ujetí více km nebo po uplynutí více dnů? A nebo servis udělal něco špatně?

Mě se nic takového o počtu KM do prohlídky nezobrazuje. To se dá nějak nastavit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle v maxidotu neni, zobrazí se to když otočíš klíček do první polohy a máčkneš tlačítko na reset km a podržíš tak dlouho, dokud se to neobjeví

to tlacitko uz musim drzet pred zapnutim klicku nebo az po zapnuti zmackout? Nevynulujou se denni kilometry (v prvni poloze se uz zapinaji kontolky nee?).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak, v první poloze se ti rozsvítí kontrolky a v týhle poloze stiskni a drž to tlačítko. objeví se ti ty údaje, kilometry zůstanou, ty se nesmažou

Jo diky a jeste jeden dotaz : ono si to bude prepinat samo (myslim tim km, cas atd..) nebo az to tam naskoci tak pustim to tlacitko a pak kazdym mym novym zmacknutim si budu listovat v te pameti? A potom aby to zmizelo tak jen vypnout klicek a pak zase zapnout a objevi se zase jen km?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...