Přejít na obsah

Osvětlení prostoru pod palubkou/nohou


Laky.M

Doporučené příspěvky

vím co máš na mysli,a nevíš jestli za tím prázdným tlačítkem je nějaký kabel nebo to budu muset přitáhnout od spolujezdce?já se v tom moc nevyznám,já vyrábím kuchyně,nábytek,nejsem autoelektrikář:-)nevím kde by mi to mohli udělat,navíc si za to v servisu vezmou pěkný peníz.Jsem z Havířova a nikoho tu neznám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kabel tam není, se podívej. Stačí to vypáčit. Kabel vede jen do tlačítka vyhřívání zad.okna. No napojit stačí na 12V tzn. třeba na kabel od zapalovače nebo od rádia.. Není to těžký napájet na sebe. Jestli jsi manuálně zručnej, což nejspíš jsi když vyrábíš kuchyně tak není problém. Do vypínače ti musí jít napětí aby jsi ho mohl vypínat..z vypínače pak na diody a k nim potřebuješ odpory a pak to natáhnout kabelama tam kam potřebuješ. Jo, ale pokud by jsi to dal na zapalovač tak tam je napětí jen při zapnutých světlech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

děkuji za radu,ještě jedná otázka nevíte jaký tlačítko(spínač) tam dát aby to bylo celkem pěkný?

Tak to ti neporadím, záleží jaký by jsi si představoval. Kulatej, hranatej...projeď internet nebo skoč někam do elektra. Já jsem našel tenhle, je zajímavej, asi i svítí a možná by i ladil Tlačítko na vlastní oči jsem ho neviděl, jen tak narychlo jsem našel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Ahoj, potřebuji jen vědět kam připojit  :) chci aby se to rozsvítilo při otevření dveří. Jenže mám výbavu Classic a stropní světýlko je jediná věc kam to připojit.Nechce se mi rozebírat strop abych se podíval jaké jsou to kabely, tak mě napadlo se zeptat zde. Teoreticky by měli vést 3 kabely - mínus, + a + od spínače ne? Jen bych chtěl vědět barvy těchto kabliků a zda a kde jsou k nalezení pod palubkou,


Děkuji  :)


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...