Přejít na obsah

Rozdíl motorů PD 74kw vs. 96kW RS


Doporučené příspěvky

Ahoj, dneska sem byl u známýho mechanika a bavili sme se o motorech ve Fabkách.. Přesněji o TDI.. Říkal mi, že mezi motorem RS a klasickým PD 74kW je jen rozdíl v turbu a tryskách, jinak je vše stejný (nebavíme se o převodovkách a spojce, vyloženě o vnitřnostech motoru, jako klikovka, písty atd...) Může mi to někdo potvrdit? Díky :palec2:;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus, spodok motora je iny - pevnejsi (rozdiel v kluke, ojniciach piestoch tam je ) ;) Trysky a turbo samo tiez ine.

Takze v podstate je tam dost odlisnych veci od 74 kW

hmm, já sem si to myslel, sice 74 a 96 není až tak velkej rozdíl, ale přece jen to už tvoří základ pro další varianty jako 110 a 118 žejo ;) tak dík moc ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co má 118 Kw?

nějakej Seatík, ale už nevím kterej to byl :feve: snad Leon Sport nebo Ibiza Cupra R, pokud se vůbec dělala v dieselu...

edit: tak je to ta Ibiza ;) našel sem to u mě v tématu, když sme si o tom psali s P2M ;)http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...5199&st=300

Editováno: , autor: Dakie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...