Přejít na obsah

dodelavka DO komfortka 799B neotvira kufr


jaykay

Doporučené příspěvky

divné.A držíš prostřední tlačítko cca 2-3 sec,??

tyjo ted si me dostal, to jsem netusil, ale myslim, ze jsem to zkousel a nic

jinak mam 2 komfortky obe ...799B a nevim z ceho jsou, ale kdyz jsem zkousel tu 2., tak se zase kufr oteviral sam a porad dokola, jakmile jsem ho zabouchl, tak se zase sam hned otevrel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, scháním řj. 1j0 959 799B kdyby si o nějake funkčni vedel tak prosim napis moc děkuju. ozimy@seznam.cz

divné.A držíš prostřední tlačítko cca 2-3 sec,??

tyjo ted si me dostal, to jsem netusil, ale myslim, ze jsem to zkousel a nic

jinak mam 2 komfortky obe ...799B a nevim z ceho jsou, ale kdyz jsem zkousel tu 2., tak se zase kufr oteviral sam a porad dokola, jakmile jsem ho zabouchl, tak se zase sam hned otevrel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, scháním řj. 1j0 959 799B kdyby si o nějake funkčni vedel tak prosim napis moc děkuju. ozimy@seznam.cz
divné.A držíš prostřední tlačítko cca 2-3 sec,??

tyjo ted si me dostal, to jsem netusil, ale myslim, ze jsem to zkousel a nic

jinak mam 2 komfortky obe ...799B a nevim z ceho jsou, ale kdyz jsem zkousel tu 2., tak se zase kufr oteviral sam a porad dokola, jakmile jsem ho zabouchl, tak se zase sam hned otevrel :)

zkus:

http://sgs-servis.cz/kontakty.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz to slape :palec2:

A co si s tym mal?

Ale nic, sem si myslel, ze kdyz zmacknu prostredni tlacitko na ovladaci, ze odskoci kufr, ale on vlastne nema jak.

Uz vim, jak to ma fungovat a tak to taky funguje.

Pri zamcenem aute, pri delsim stisku prostredniho tlacita se odemkne pouze kufr a po jeho zavreni se sam zase zamkne. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...