Přejít na obsah

NĚCO O VÁS


Deny.Kr

Doporučené příspěvky

chci říct jen jediné...členem tohoto fóra jsem průměrně dlouho,nemýlím-li se,kolem 1,5 roku to bude...nikdy jsem s Vámi neměl jediný problém,dá se tady sdělovat své názory,normálně přátelsky pokecat...mimo jiné vlastním i bmw..mé asi týdenní členství v bmwclub.cz mluví za vše...ti lidé jsou zřejmě tak namyšlení a hrdí,že mají bmw,až zapomínají na slušné,společenské chování normálních lidí..nepříjemné,nepřátelské prostředí...proto za sebe děkuju,jací jste a pro celé toto fórum sděluji: "JEN TAK DÁL"!!!.. kol5:palec2:;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chci říct jen jediné...členem tohoto fóra jsem průměrně dlouho,nemýlím-li se,kolem 1,5 roku to bude...nikdy jsem s Vámi neměl jediný problém,dá se tady sdělovat své názory,normálně přátelsky pokecat...mimo jiné vlastním i bmw..mé asi týdenní členství v bmwclub.cz mluví za vše...ti lidé jsou zřejmě tak namyšlení a hrdí,že mají bmw,až zapomínají na slušné,společenské chování normálních lidí..nepříjemné,nepřátelské prostředí...proto za sebe děkuju,jací jste a pro celé toto fórum sděluji: "JEN TAK DÁL"!!!.. kol5:palec2:;)

to víš že jo, vyser se na ně, na hulváty, tady je to lepší :D

Mimochodem, už jsi nafotil pořádně tu svojí masku ? Jestli jo, tak mi pošli fotku. Dík

Editováno: , autor: jirkaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chci říct jen jediné...členem tohoto fóra jsem průměrně dlouho,nemýlím-li se,kolem 1,5 roku to bude...nikdy jsem s Vámi neměl jediný problém,dá se tady sdělovat své názory,normálně přátelsky pokecat...mimo jiné vlastním i bmw..mé asi týdenní členství v bmwclub.cz mluví za vše...ti lidé jsou zřejmě tak namyšlení a hrdí,že mají bmw,až zapomínají na slušné,společenské chování normálních lidí..nepříjemné,nepřátelské prostředí...proto za sebe děkuju,jací jste a pro celé toto fórum sděluji: "JEN TAK DÁL"!!!.. kol5:palec2:;)

:) ty...já mám jen jednu,jen zepředu..z dovolené...vše je poměrně dobře znatelné,ale nepůsobí to až tak hlubokým dojmem,jakoby to auto bylo vyfoceno z jiného úhlu..každopádně-jde-li ti jen o tu masku,napiš mi majl(třeba přes vzkaz) a můžu ti ji poslat.. ;):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dá se tady sdělovat své názory,normálně přátelsky pokecat...

To víš BMV si kupuje jiná společenská sorta lidí se kterou komunikovat je trochu problém.Tady, bych řekl, je většinou velice srdečná atmosféra a dozvíš se i zajímavé věci o svém autí. Čumáček tvé okinky vypadá dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za chválu :) ,nejlépe ještě před zimou se ji chystám nafotit a ukázat.. ;)

no..oni si totiž myslí,že když mají bmw jsou něco..já mám bmw taky a myslím,že takový nejsem a ani být nechci..šel jsem na ně přátelsky,dokonce jsem přizpůsobil svou mluvu jejich,mluvil jsem formálně...slušně...an přes veškerou mou snahu mě tam nepřijali(v jistých sekcích),strhla se hádka,atd,atd...i když BMW miluju a uznávám,ani nevíš,jakou radost by mi udělalo natrhnout jejim BMW svou "blbou" tédéíčkovou octavií(chipnutou na cca. 170koní) prdel.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych jen zopakoval to nejdůlěžitější: jsu tu členem Fóra již 3. rok a musím říci, že jsu za to také rád..

Forum Skoda Home.cz je jedno z mála diskusních for, kde skoro nikdo nemachruje, ale lidi si

navzájem snaží pomoci dobrou radou, zkušeností, a v 99% případech za to nikdo nic nechce... :palec2:

Což dnes se vidí opravdu málokde. Takže díky všem za onu "lidskost" a slušnost -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych jen zopakoval to nejdůlěžitější: jsu tu členem Fóra již 3. rok a musím říci, že jsu za to také rád..

Forum Skoda Home.cz je jedno z mála diskusních for, kde skoro nikdo nemachruje, ale lidi si

navzájem snaží pomoci dobrou radou, zkušeností, a v 99% případech za to nikdo nic nechce... :palec2:

Což dnes se vidí opravdu málokde. Takže díky všem za onu "lidskost" a slušnost -_-

opravdu-česká fóra bývají ukázkovým příkladem vrcholné stupidity a hádek=katastrofa..tady se cítím vážně jako "at HOME".. ;):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych jen zopakoval to nejdůlěžitější: jsu tu členem Fóra již 3. rok a musím říci, že jsu za to také rád..

Forum Skoda Home.cz je jedno z mála diskusních for, kde skoro nikdo nemachruje, ale lidi si

navzájem snaží pomoci dobrou radou, zkušeností, a v 99% případech za to nikdo nic nechce... :palec2:

Což dnes se vidí opravdu málokde. Takže díky všem za onu "lidskost" a slušnost -_-

opravdu-česká fóra bývají ukázkovým příkladem vrcholné stupidity a hádek=katastrofa..tady se cítím vážně jako "at HOME".. ;):)

Já můžu říct ze své zkušenosti , že tohle fórum je vážně skvělý . Člověk se tu dozví řadu užitečných věcí okolo montáží , novinek atd. .Takže zůstaň tady raději s námi . Neboj tady ti nikdo nadávat nebude .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych jen zopakoval to nejdůlěžitější: jsu tu členem Fóra již 3. rok a musím říci, že jsu za to také rád..

Forum Skoda Home.cz je jedno z mála diskusních for, kde skoro nikdo nemachruje, ale lidi si

navzájem snaží pomoci dobrou radou, zkušeností, a v 99% případech za to nikdo nic nechce... :palec2:

Což dnes se vidí opravdu málokde. Takže díky všem za onu "lidskost" a slušnost -_-

opravdu-česká fóra bývají ukázkovým příkladem vrcholné stupidity a hádek=katastrofa..tady se cítím vážně jako "at HOME".. ;):)

Já můžu říct ze své zkušenosti , že tohle fórum je vážně skvělý . Člověk se tu dozví řadu užitečných věcí okolo montáží , novinek atd. .Takže zůstaň tady raději s námi . Neboj tady ti nikdo nadávat nebude .

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řeknu to asi tak,tak nebyt fora,tak jsem nikdy nedelal to auta klimu a dalsich x věcí,ne ze bych to neumel,ale myslel jsem,ze to bude hafol prace atd,vše jsem neznal a ted.........?ted bych žádné jine auto než octavu nechtěl,znam ji ted skoro nazpamět,zase díky foru

pod to se můžu taky podepsat :palec2: a když si vezmu, jak náhodně jsme se sem dostal :)

a co jsem prolejzal ostatní fora, tak buď to tam stagnuje nebo když se kohokoliv zeptáte, je vám odšňupnuto, takže tady je to nej, co jsem zatím zažil B)

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

abyste chápali,oč jde..např:

Jenom abys nebyl zklamanej,za ty nahoněný příspěvky nic nedostaneš Tak už se radši přestaň vyjadřovat,jak si sliboval.Vlastu ani M3maniaka osobně neznám,ale tady v sekci arogantních blbečků,když vědí poradí,zatímco Ty honíš příspěvky.Pokud chceš radu,kterou potom shodíš tím,že takhle chytrej si taky,tak nevím co čekáš.Je tady spousta lidí,ochotnejch poradit,proto je to taky klub.A nemůžeš se divit,že v klubu převážně normálních lidí,vzbudí návštěva magora Tvýho kalibru vlnu nevole.Nejsi tu vítán...Howgh.

_________________

e39 525DA Touring 2000

a tak je to tam pořád..nejhorší na tom je,že mě jen tak někdo nepřeargumentuje a já je opravdu všechny přeargumentoval a dostal tzv. do rohu..ale místo toho,aby čestně dali pokoj,začali věci,které jsem sám spal používat proti mě,jakože to vymysleli sami..prostě síla-jak pubertální děcka,fakt..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ani bych neřek, že si BMW kupuje jiná dorta lidí. je to o tom, co se kde sejde za partu

to jo,ale přece-jenom,co si budeme říkat-škodovka na bmw nemá..srandou je,že ti,co mají bme říkají,jaká je octavia krám a že by ji nikdy nechtěli-já mám oboje,jsem spokojen s tím,i s tím...a doufám!,že takový blbeček nejsem..jaks partou,tak bez ni.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,no ja jsem tady kolem 3/4 roku a jsem tady strasne spokojeny! kol5 Kdyz se na neco zeptam hned prijde odpoved s vysvetlenim a to se nekdy ptam na poradne hovadiny! :) Lidi slusni,ochotni az se divim ze to je ceske forum! :p :p No samozrejme vyjadruju obrosky dik za toto forum,a at to tak zustane dal! Deny.Kr ta tvoje maska fakt vypada hoodne pekne! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,no ja jsem tady kolem 3/4 roku a jsem tady strasne spokojeny! kol5 Kdyz se na neco zeptam hned prijde odpoved s vysvetlenim a to se nekdy ptam na poradne hovadiny! :) Lidi slusni,ochotni az se divim ze to je ceske forum! :p :p No samozrejme vyjadruju obrosky dik za toto forum,a at to tak zustane dal! Deny.Kr ta tvoje maska fakt vypada hoodne pekne! :palec2:

ó..děkuji!.. :):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Zdravim,no ja jsem tady kolem 3/4 roku a jsem tady strasne spokojeny! kol5 Kdyz se na neco zeptam hned prijde odpoved s vysvetlenim a to se nekdy ptam na poradne hovadiny! :) Lidi slusni,ochotni az se divim ze to je ceske forum! :p :p No samozrejme vyjadruju obrosky dik za toto forum,a at to tak zustane dal! Deny.Kr ta tvoje maska fakt vypada hoodne pekne! :palec2:

Maska vypadá super, Denny bude taky prima chlapík, ale ten PODPIS!

To je na zabití... lol:help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...