Přejít na obsah

NĚCO O VÁS


Deny.Kr

Doporučené příspěvky

To je jako vybírat záchodovou mísu podle výrobce, stejnak si koupíte bílou, popřípadě béžovou, kdo má na drahou, koupí si drahou, kdo ne, koupí levnou, stejně se do toho jen ser*

je vidět, že ti ještě nikdy pod prdelí nepraskla, kdyby jo, taky už si nikdy levnou nekoupíš :)

v tomhle nehledejte žádnej hlubší smysl, jen když tady rolbar zmínil zachodovou mísu, vzpomněl jsem si na to, co se mi stalo...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rosťo o to tady vůbec nejde. tady se neřeší co se komu líbí nebo nelíbí. nikomu nic neberu, dennymu se líbí BMW, OK, mě taky, jenom z něj nejsem tak usazenej na prdel a dovolil jsem konstatovat, že v dnešní době je audi alespon na stejný technický a kvalitatovní úrovni co BMW a Mercedes. nikde jsem nepsal, že je něco horší nebo lepší, narozdíl od někoho, kdo to evidentně nemůže rozdejchat a hází tady absolutní nesmysly a bludy a prezentuje je jako fakta...

ceny,které jsem našel já(vzal jsem modely,které byly po ruce,proto jsem vzal 5-ku..chceš-li pohledám i jiné modely):

BMW 520d touring(177koní) = 1.108.300

Audi 2,7 TDI (beru 2,7,kvůli výkonu srovnatelnému s bmw) = 1 225 000,- + vyšší povinné ručení

MB E 220 CDI (170koní) = 1 221 000

Audi je oproti BMW dražší o 117 000kč + vyšší povinné ručení,díky motoru o objemu větším,než u BMW o 0,7l

o MB se nezmiňuji-za něj se omlouvám a u MB uznávám svou chybu-ten je sice levnější,ale ty 4 000 + o 10 koní nižší výkon..-máš pravdu, MB je vskutku prakticky dražší...aby nebyl omyl-já jsem nikdy neřekl,že je audi krám a navíc jsem ani neřekl,že jeho systém qauttro je špatný-quattro byl jeden z 1. pohonů všech kol v běžném silničním voze,byl jedinečnýa dodnes je velmi slušný(navíc jak jsem již psal,v terénu podstatně lepší,než bmw-na cestě je díky jinému zaměření na jízdní dynamiku lepší bmw)..já ten pohon pouze srovnával s octavií..s bmw se srovnávat nedá,neboť audi je zaměřeno do terénu,bmw na silnici-tak to ej a tak to bude,o čemž svědčí už jen samotný princip systému pohonů...navíc-Audi s emi také líbí a neřekl jsem,že je to krám!-je to spolehlivé a řekl bych velmi podařené auto(octavia je rovněž spolehlivá),jen jsem narážel na to,že měla dobrá léta(quattro),poté nic...a audi se stalo téměř ztracenou značkou a náhle se v posledních pár letech vyhouplo a přijde mi trošku nadsazené žádat(a to ať o pár tisíc korun) více,než za špičku motorismu odjakživa(bmw-toto není můj názor,přiklánějící se k bmw,toto je fakt)...a co s e mi nelíbí(ale za co může koncern VW) je to,že má mnohé díly srovnatelné s Fábií...jinak si myslím s etady naprosto zbytečně hádáme,neboť zbytek je opravdovou věcí názoru..a je-li fakt,co tady píšeš,potom došlo k nedorozumění v té formě,že já jsem si myslel,že je pro tebe Audi modla a BMW krám a ty,že je pro mě BMW modla a Audi krám..já jsem to tak nemyslel(jak jsem teď napsal) a vyznělo-li to tak,omlouvám se..nic-méně to tak vyznělo i od tebe...pokud je to etdy tak,jak jsem napsal teď,myslím,že společná domluva o ukončení tohoto tématu a společný "mír" by přišel vhod.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milý Deny,po pročtení Tvých příspěvků na mně děláš ten samý dojem,nevím,ale mám takový pocit. ;)

Pokud se mýlím,tak se hluboce omlouvám. -_-

co ti k tomu mám říct... ;) tady nešlo jen o "spory" v tomto tématu,to samé se řešilo i jinde,dle mého posledního příspěvku šlo mžná jen o vzájemně špatné pochopení následovné "slovní napadání"...pokud ti to tak přijde,brát ti to nebudu..každý máme svůj názor,každý s eho snažíme prosadit určitou formou..někdo se ohání sprostýmy slovy,někdo fakty...každý jinak..a jeden druhému to nemůžeme brát za zlé,neboť se každý vyjadřuje, "jak mu zobák narostl".. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nj, jenže tady zase narážíme na pojetí smyslu základní model...já dával srovnání bud jenom třílitrových TDI nebo těch nejzákladnějších benzínových motorů, tys našel to co se ti hodí a to dvoulitrovýho bavora, 2.7 audi i přesto, že i audi dělá model 2.0TDI srovnatelný výkony bych ponechal stranou, protože pojetí základních modelů má každá automobilka co se týče motorických vlastností, jiné, mercedes vynechávám, protože o tom opravdu nic nevím.

ale OK, necháme toho, mě jenom neskutečně sralo, jak jsi mi tu neustále cpal to, že je pro mě audi modla, i když jsem to nikde nenapsal a věnoval se jenom výhodám a nevýhodám quattra se kterým něco odjeto mam. to cos ty napsal o audi bych tady taky moh napsat a odcitovat, aby bylo vidět, že tyhle narážky nepadaly ode mě, ale už na to kašlu. mám rád čistej stůl...to co jsem napsal, za tím si stojím, všechno je ověřitelné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nj, jenže tady zase narážíme na pojetí smyslu základní model...já dával srovnání bud jenom třílitrových TDI nebo těch nejzákladnějších benzínových motorů, tys našel to co se ti hodí a to dvoulitrovýho bavora, 2.7 audi i přesto, že i audi dělá model 2.0TDI srovnatelný výkony bych ponechal stranou, protože pojetí základních modelů má každá automobilka co se týče motorických vlastností, jiné, mercedes vynechávám, protože o tom opravdu nic nevím.

ale OK, necháme toho, mě jenom neskutečně sralo, jak jsi mi tu neustále cpal to, že je pro mě audi modla, i když jsem to nikde nenapsal a věnoval se jenom výhodám a nevýhodám quattra se kterým něco odjeto mam. to cos ty napsal o audi bych tady taky moh napsat a odcitovat, aby bylo vidět, že tyhle narážky nepadaly ode mě, ale už na to kašlu. mám rád čistej stůl...to co jsem napsal, za tím si stojím, všechno je ověřitelné...

jsem rád,že nejsi tvrdohlavý a souhlasíš s ukončením diskuze..jen ještě k motorům-bmw má u řady 5 motor 2,0d zařazen,jako první,ani mi vlastně nedošlo,že je ještě "i",které je levnější...totéž platí o audi-chtěl jsem však srovnat výkon,když to vezmu čistě teoreticky,rozdíl ceny mezi 2,0TDI a 2,7 TDI je jen v tom,že je 2,7TDI výkonnější..čili i kdyby byl model 2,0 levnější,ztrácí se výkonem(chipy nechme stranou)..jak sjem se tak díval,jediné levnější(což uznávám) je audi A4(které je zároveň značně novější)-je levnější cca. o 50 000kč...jinak bral jsem tyto informace z ceníů bmw a z konfigurátoru bmw,MB a audi z jejich stránek-čili mám vše rovněž ověřeno,o systémy pohonu všech kol se zajímám,čili i tyto informace jsou ověřeny...proto musím doplnit také to,cos napsal ty-"stojím si za tím"..jednak máme oba "údajně" ověřené informace a přitom jsou odlišné-což je zvláštní a jinak to asi nebude,jednak máme každý svou hlavu,jednak nemám rád hádky "o hovnu" a jednak,jak poznamenal někdo ze členů,začalo to pěkně,navíc k úplně jinému tématu,tak proč to kazit,zvláště na fóru SKODAhome.cz...tímto tuto debatu končím,chceš-li dále debatovat o kvalitách audi vs. bmw,piš vzkazy..příjemný večer přeji.. :)

Editováno: , autor: Deny.Kr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukám, že ty stejně musíš mít poslední slovo. napiš mi prosimtě, které informace máme oba ověřené a jsou jiné? to zas vypadá, že jsem tady kretén a píšu nesmysly. výkonový parametry základních modelů nemá smysl porovnávat, BMW je vždycky dělaný do dynamiky, ne náhodou jejich motory vyhrávaj ceny motorů roku atd. prostě základní model je jenom jeden a je uplně jedno, jestli jeden má 100koní a druhej 350...audi používá v základech dvoulitry, který jsou zrovna u TDI dost mizerný a dynamika u A6 s tim musí bejt děsná.

ale uplně stejně jako ty argumentuješ, že jsi srovnával výkony, tak já mužu napsat, že u třílitrů co jsem sem dal je audi o něco dražší než BMW, ale nabízí navíc 4x4 takže se cena srovnává...

důmyslnost pojetí 4x4 automobilek nekomentuju a nikdy jsem nekomentoval, jen jsem tvrdil, že bmw a MB dává přednost elektronice narozdíl od audi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukám, že ty stejně musíš mít poslední slovo. napiš mi prosimtě, které informace máme oba ověřené a jsou jiné? to zas vypadá, že jsem tady kretén a píšu nesmysly. výkonový parametry základních modelů nemá smysl porovnávat, BMW je vždycky dělaný do dynamiky, ne náhodou jejich motory vyhrávaj ceny motorů roku atd. prostě základní model je jenom jeden a je uplně jedno, jestli jeden má 100koní a druhej 350...audi používá v základech dvoulitry, který jsou zrovna u TDI dost mizerný a dynamika u A6 s tim musí bejt děsná.

ale uplně stejně jako ty argumentuješ, že jsi srovnával výkony, tak já mužu napsat, že u třílitrů co jsem sem dal je audi o něco dražší než BMW, ale nabízí navíc 4x4 takže se cena srovnává...

důmyslnost pojetí 4x4 automobilek nekomentuju a nikdy jsem nekomentoval, jen jsem tvrdil, že bmw a MB dává přednost elektronice narozdíl od audi

tady už se fakt nedá napsat,než: :smich: já už tě nekomentuju,protože ty ve všem heldáš záludnost...vyřeš si záludnosti,které kolují kolem tebe a až poté je hledej jinde.. :smich:

Editováno: , autor: Deny.Kr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno, když už člověk neví kudy, napíše něco podobnýho co ty teď, kolem mě žádný záludnosti nejsou, naopak těch polopravd a domněnek jsi tu napsal víc než dost ty.... pomalu začínám chápat, že tě z bmw fora vypískali, protože jestli ses tam prezentoval tak jako ted v týhle diskuzi a v diskuzi o 4x4, tak bych se jim ani nedivil....

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno, když už člověk neví kudy, napíše něco podobnýho co ty teď, kolem mě žádný záludnosti nejsou, naopak těch polopravd a domněnek jsi tu napsal víc než dost ty.... pomalu začínám chápat, že tě z bmw fora vypískali, protože jestli ses tam prezentoval tak jako ted v týhle diskuzi a v diskuzi o 4x4, tak bych se jim ani nedivil....

:D čím to bude,že jsem čekal,že toto napíšeš-stejně tak můžu napsat "lidé,kteří jsou natolik hloupý,že nechtějí ustoupit a navíc vědí,že nemají pravdu píšou přesně to,co ty teď"..ale nepíšu to..nechci být stejně prostoduchý,jako ty teď..k BMW fóru raději mlč,jsi JEDINÝM členem,se kterým jsem měl doposud problém..to,že máš přes 4000 příspěvků a snažíš si za každou cenu prosadit své kecy neznamená,že jsi chytrý..nehodlám s tebou nadále ztrácet svůj čas,na tuto debatu S TEBOU je až příliš drahocený...ještě k prezentaci-chováš se,jako tvrdohlavý 15-ti letý puberťák,který má přece vždy pravdu..ále škoda slov pro lidi,jako jsi ty.....musím se nad tebou o5 jen smát.. :smich:

Editováno: , autor: Deny.Kr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, mockrát jsem tu dokázal, kdo má a nemá pravdu ve věcech snadno ověřitelných a ne pocitech a domněnkách, takže nechám na ostatních, aby si udělali obrázek...

ještě bych rád, aby si ti, co nemaj co dělat a chtěli by si počíst projeli tohle http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...50&start=50 kde všechno začalo posledním příspěvkem na stránce...

tím končím, protože nemá smysl tady řešit, kdo se projevuje jako 15ti letej kluk a má nepodložený keci...

poznámka o bmw clubu tě evidentně nakrkla, takže na tom asi něco bude frajere s kompaktem ;)

a s tim, že tu máš problémy jenom se mnou, no, já tu měl problémy už s pár lidma, se všema jsem si to vyříkal, ale ještě nikdo s kym bych se tu chytil nelhal, v tom hraješ prim...

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, mockrát jsem tu dokázal, kdo má a nemá pravdu ve věcech snadno ověřitelných a ne pocitech a domněnkách, takže nechám na ostatních, aby si udělali obrázek...

ještě bych rád, aby si ti, co nemaj co dělat a chtěli by si počíst projeli tohle http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...50&start=50 kde všechno začalo posledním příspěvkem na stránce...

tím končím, protože nemá smysl tady řešit, kdo se projevuje jako 15ti letej kluk a má nepodložený keci...

poznámka o bmw clubu tě evidentně nakrkla, takže na tom asi něco bude frajere s kompaktem ;)

:smich: udělej pro mě něco chytrolíne-nehraj si an psychologa...nejde ti to..naštvala mě tvá o5 trapná poznámka proto,že miluju lidi,kteří soudí a přitom o tom neví ani ťuk..ale na to jsm si u etbe už zvykl..a k tomu odkazu ostatním-myslím,že nikoho moc naše spory nezajímají a poněvadž je jasné,že to tady dáváš jen proto,že si nejsi jistý sám sebou a chceš oporu ostatních uživatelů,kamarádů,nemusíš se snažit-mi jsi už nesčetněkrát dokázal to,že si hraješ na něco,co nejsi a rád používáš cizí argumenty...nad tebou s enemá smysl vztekat-tady se vážně musí člověk smát.. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne, já si nejsem jistej sám sebou narozdíl od tebe, proto když už píšu o faktech, jsou snadno doložitelný, narozdíl od pana jistého :palec2:

lepší je být si jistý a přímo ti doporučovat zajít si na stránky bmw(či si najít konfigurátor) a audi a tudíž doložit svá fakta,než tady jen planě kecat,urážet,protože nevíš kudy kam a myslet si,jak "nejsem" chytrý a navíc si nebýt jist sám sebou.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele uz dost!! :kol-74:

souhlasím,KONČÍM TUTO DEBATU-jak se říká: moudřejší ustoupí a já si sám sebou jistý jsem...čili už k tomuto tématu nenapíšu ani slovo a to i když to bude blbost..bylo jich tady napsáno tolik(a né ode mě),že nemá smysl chodit v kruzích.. ;) proto se ostatním uživatelům OMLOUVÁM za to,že své "osobní" problémy probírám tady...o tom to téma nebylo.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

opět tvoje ukázková LEŽ, protože sám moc dobře víš, kdo začal první hledat pravdivý informace

abych neobtěžoval ostatní-zopakuji jediné: koukni se na ty oficiální stránky a přesvědč se o tom,že jsem si to nevymyslel..

Editováno: , autor: Deny.Kr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...