Přejít na obsah

Jaké svíčky do HTP


lukasmach

Doporučené příspěvky

Asi to tu už bylo, ale chtěl jsem se zeptat, jaké použít svíčky do Fabie 1,2 HTP 12V /najeto 126 000 km/. Nejde mi tolik o výrobce, ale o přesný, vyzkoušený typ. Díky za odpověďi

ja som menil sviecky po 66tkm a boli tam povodne BOSCH-ky ako original, a ja som dal NGK (typ pozriem a napisem) tiez original

spokojnost maximalna, dokonca som velmi spokojny.

Prvych 500km sa akokeby zabioehavali asi vypalovali, az pribudajucimi km to bolo cim dalej tym lepsie, uz uz som myslel ze dam povodne siecky, ale nakoniec sa to zlepislo do povodneho stavu (ak nie lepsieho).

Inac rozdiel bol hlavne v prechodovych rezimoch, akceleracii z nizkych a tah vo vysokych otackach bol mizerny prvych cca 400km, potom sa to zlepsilo az do normalu ak nie lepsie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taktak :palec2: mám je také objednané na pátek (kus 150,-Kč), budu o víkendu měnit, jen jsem zvědavý co mi tam dali v servisu při 60t km, páč ačkoliv jsem při každé garančce, tak tohle mi zrovna uniklo, protože jsem měl zrovna telefon <_< , ale podle faktury byla účtovaná cena kolem 450,- Kč takže by to odpovídalo možná těm NGK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Ahojte potřebuji poradit :)

Mám F I 1,2-47Kw-chip na 53Kw a zajímalo by mě jestli můžu použít zapalovací svíčky Denso Iridium power IK 16

(dle katalogu denso přímo typ na tento engine) kolega je zde na foru nabízí za 1100Kč 4 KS nové (IK16+IK20)

jestli máte zkušenosti atd,prosím sem! :palec2: origoš mám NKG typ nevím..

Tak díky za vaše názory a poznámky! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Nikdo nepoužívá jiné svíce než originály??? :o

Nooo....tak si odpovím sám :) Dneska mi dorazily Denso Iridium IK16 5303 a už jsou na autě (1,2-47@53Kw) pozoruju:hladké startování..za teplého i studeného motoru(dřív to trochu pokuckalo)monhem klidnější chod na volnoběh motor,jde líp do otáček hlavně v rozmezí 2000-4000 je to hodně poznat a má hlubší zvuk což potěší nás HTPéčkaře :palec2:

Jinak bral jsem je od kolegy "Kuzba" 4Ks za cenu 1150Kč včetně pošty...jsou nové origo zabalené made in Japan:)

Podotýkám že mám najeto 16 000Km a původní svíce Bosch se s Densem nedají srovnat... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nooo....tak si odpovím sám :) Dneska mi dorazily Denso Iridium IK16 5303 a už jsou na autě (1,2-47@53Kw) pozoruju:hladké startování..za teplého i studeného motoru(dřív to trochu pokuckalo)monhem klidnější chod na volnoběh motor,jde líp do otáček hlavně v rozmezí 2000-4000 je to hodně poznat a má hlubší zvuk což potěší nás HTPéčkaře :palec2:

Jinak bral jsem je od kolegy "Kuzba" 4Ks za cenu 1150Kč včetně pošty...jsou nové origo zabalené made in Japan:)

Podotýkám že mám najeto 16 000Km a původní svíce Bosch se s Densem nedají srovnat... ;)

Jenom dotaz, kam jsi ve svém tříválci dal tu čtvrtou svíčku ? :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...