Přejít na obsah

Vypuštění nádobky ostřikovačů


RGB

Doporučené příspěvky

Nadrzka uplne do sucha nejde vypustit a zustane tam asi 2dcl.Nektera nadrzka ma zatku,ale jde dost spatne vytahnout.Jedna rada-demontovat predni pravou mlhovku a kryt na tazne oko,strcit ruku dovnitr a vytahnout motorek ostrikovace.....prace cca 5minut

Tak to mám dřív vystříkanou nádržku než ty rozebereš mlhovku a vytáhneš motorek.

Tak to muzem zkusit,kdo bude rychlejsi kdyz nadrzka bude plna :) co vsadis?

Ono to musíš taky vrátit i na zpátek a to ti bude chvilku trvat .

Mam to vyzkousene a ver mi ze mi to nezabere vic jak pet mimut-motorek ostrikovace je tam pres gumicku a jde to moc dobre vytahnout,ale kazdy mame svuj postup a nema to smysl rozebirat....protoze kolikrat ji musis vypoustet uplne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
Dá se vypustit z nádobky ostřikovačů kapalina?. Jenom pro informaci. Diky

RGB-díky za odpovědi a za čes, který jste tomuto tématu věnovali. Každému tvrdím,

že zde se dozví vždy vše o svém problému. Ještě jednou díky a odpověď, že letní

směs tuhne při -5°C, mě bohatě stačí. Čau

Dá sa to vypustiť.Musíš odmontovať spodný plastový kryt pod motorom a tiež plastové kryty vo vnútri blatníka.A jednoducho vytiahneš hadičku zo spodnej časti nádržky.Špeciálny ventil tam nie je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Já jsem bral novou OII v půlce září, zřejmě mi tam ještě dali letní směs. Přestalo mi to stříkat, tak jsem dneska dolil zimní, ale nic se neděje, i když je slyšet, že čerpadélko pracuje....Asi to někde zamrzlo. Ted už jedině počkat, až se zvednou teploty co ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...