Přejít na obsah

Construct (OII) závady


nethr

Doporučené příspěvky

Ahojte!!! :help:

Stala sa mi jedna velmi neprijemna vec. Kupil som si novu Octaviu Combi ale uz som sa obaval ze mi ju ukradnu tak som tam namontoval construct ale taky typ ze zamok je hned vedla paky cize v tej kozenke je otvor na kluc. A neviem ci som urobil dobre pretoze minuly tyzden sa mi ju pokusili ukradnut , tie kurvy, ale sa im to nepodarilo fuck . Nic by nebolo take strasne az na to ze oni debili ohli riadaciu paku ked sa to pokusali odomknut tak ze mi nechce hodit spiatocku. Je tak ohnuta ze ju nejde zatlacit :aggressive: . Najhorsie je to ze ten construct ma zatrhove matky cize to nejde povolit a este su utopene v dierach. Neviem si s tym rady. Na aute nemozem ani jazdit ani to opravit. Vsetky sroby od paky su pod constructom ktory sa tiez neda dat dolu. CO MAM S TYM SPRAVIT???? :help: ja som v koncoch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte!!! :help:

Stala sa mi jedna velmi neprijemna vec. Kupil som si novu Octaviu Combi ale uz som sa obaval ze mi ju ukradnu tak som tam namontoval construct ale taky typ ze zamok je hned vedla paky cize v tej kozenke je otvor na kluc. A neviem ci som urobil dobre pretoze minuly tyzden sa mi ju pokusili ukradnut , tie kurvy, ale sa im to nepodarilo fuck . Nic by nebolo take strasne az na to ze oni debili ohli riadaciu paku ked sa to pokusali odomknut tak ze mi nechce hodit spiatocku. Je tak ohnuta ze ju nejde zatlacit :aggressive: . Najhorsie je to ze ten construct ma zatrhove matky cize to nejde povolit a este su utopene v dierach. Neviem si s tym rady. Na aute nemozem ani jazdit ani to opravit. Vsetky sroby od paky su pod constructom ktory sa tiez neda dat dolu. CO MAM S TYM SPRAVIT???? :help: ja som v koncoch.

Jednoduchá odpověď . Zavolej si odtahovku a nech si to na havarijní pojistku vyměnit . Pokud máš policejní protokol , tak si myslím ,že pojišťovna nebude dělat drahoty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte!!! :help:

Stala sa mi jedna velmi neprijemna vec. Kupil som si novu Octaviu Combi ale uz som sa obaval ze mi ju ukradnu tak som tam namontoval construct ale taky typ ze zamok je hned vedla paky cize v tej kozenke je otvor na kluc. A neviem ci som urobil dobre pretoze minuly tyzden sa mi ju pokusili ukradnut , tie kurvy, ale sa im to nepodarilo fuck . Nic by nebolo take strasne az na to ze oni debili ohli riadaciu paku ked sa to pokusali odomknut tak ze mi nechce hodit spiatocku. Je tak ohnuta ze ju nejde zatlacit :aggressive: . Najhorsie je to ze ten construct ma zatrhove matky cize to nejde povolit a este su utopene v dierach. Neviem si s tym rady. Na aute nemozem ani jazdit ani to opravit. Vsetky sroby od paky su pod constructom ktory sa tiez neda dat dolu. CO MAM S TYM SPRAVIT???? :help: ja som v koncoch.

No tak to ti zbejvá volat do constructu at přijedou a odvrtaj , maj nato spešl frézku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte!!! :help:

Stala sa mi jedna velmi neprijemna vec. Kupil som si novu Octaviu Combi ale uz som sa obaval ze mi ju ukradnu tak som tam namontoval construct ale taky typ ze zamok je hned vedla paky cize v tej kozenke je otvor na kluc. A neviem ci som urobil dobre pretoze minuly tyzden sa mi ju pokusili ukradnut , tie kurvy, ale sa im to nepodarilo fuck . Nic by nebolo take strasne az na to ze oni debili ohli riadaciu paku ked sa to pokusali odomknut tak ze mi nechce hodit spiatocku. Je tak ohnuta ze ju nejde zatlacit :aggressive: . Najhorsie je to ze ten construct ma zatrhove matky cize to nejde povolit a este su utopene v dierach. Neviem si s tym rady. Na aute nemozem ani jazdit ani to opravit. Vsetky sroby od paky su pod constructom ktory sa tiez neda dat dolu. CO MAM S TYM SPRAVIT???? :help: ja som v koncoch.

No tak to ti zbejvá volat do constructu at přijedou a odvrtaj , maj nato spešl frézku ;)

Přesně tak - speciální frézky, nejdřív hlavy pryč, pak zbytek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jinak to tady je jako dobrý návod pro zloděje začátečníka...

asi tak...nic-méně takto to má většina O.II,je to v pořádku,správné místo...bohužel zjevně je nebezpečí poškození,nic-méně poškodí tí i zámek,když lezou dovnitř že...čili-i když ti zničili řadičku,nemusíš se bát,že by ti to šlohli(pokud nemají speciální nástroje) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč nezavoláš do servisu, kde jsi auto koupil? Oni ti rádi poradí. Druhá věc, tak jak je popsáno výše, hlášenka od policiem, oprava a na pojišťovnu.

Opravu zaplatí pak pojišťovna nebo to nemáš pojištěné?

No volal som do poistovne...preplatit skody nechcu. A v constructe svine mi povedali ze to cez telefon nepovedia.

Cize asi len predsa budem musiet zavolat odtahovku a dat si to opravit na vlastne naklady. Ja som sa to pokusal dat dole sam ale tie ich bezpecnostne matky su naozaj dobre. Je takmer nemozne dat dolu. :aggressive:

Ale aj tak dik za pomoc..ked nezabudnem pridam aj foto tej zohnutej paky. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na svoje náklady to asi zatím bude, protože pojišťovna, než se rozhoupe..každopádně pokud to je nahlášené jako škodńí událost, tak by to pojišťovna řešit měla..stejně tak buď někdo ze smluvního servisu, kde jsou oprávnění to montovat, nebo z Constructu..je jasný, že po telefonu se to zpátky nenarovná. Každopádně to divný je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč nezavoláš do servisu, kde jsi auto koupil? Oni ti rádi poradí. Druhá věc, tak jak je popsáno výše, hlášenka od policiem, oprava a na pojišťovnu.

Opravu zaplatí pak pojišťovna nebo to nemáš pojištěné?

No volal som do poistovne...preplatit skody nechcu. A v constructe svine mi povedali ze to cez telefon nepovedia.

Cize asi len predsa budem musiet zavolat odtahovku a dat si to opravit na vlastne naklady. Ja som sa to pokusal dat dole sam ale tie ich bezpecnostne matky su naozaj dobre. Je takmer nemozne dat dolu. :aggressive:

Ale aj tak dik za pomoc..ked nezabudnem pridam aj foto tej zohnutej paky. ;)

Ty to nemas poistene proti kradezi ze??? PRETO TO POISTOVNA NECHCE PREPLATIT. PRECO BI MALA NIECO PREPLACAT CO NEMAS POISTENE::

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Proč nezavoláš do servisu, kde jsi auto koupil? Oni ti rádi poradí. Druhá věc, tak jak je popsáno výše, hlášenka od policiem, oprava a na pojišťovnu.

Opravu zaplatí pak pojišťovna nebo to nemáš pojištěné?

No volal som do poistovne...preplatit skody nechcu. A v constructe svine mi povedali ze to cez telefon nepovedia.

Cize asi len predsa budem musiet zavolat odtahovku a dat si to opravit na vlastne naklady. Ja som sa to pokusal dat dole sam ale tie ich bezpecnostne matky su naozaj dobre. Je takmer nemozne dat dolu. :aggressive:

Ale aj tak dik za pomoc..ked nezabudnem pridam aj foto tej zohnutej paky. ;)

Ty to nemas poistene proti kradezi ze??? PRETO TO POISTOVNA NECHCE PREPLATIT. PRECO BI MALA NIECO PREPLACAT CO NEMAS POISTENE::

Mam to poistene. Ale uz aj tak netreba. Tu paku som konecne vymenil po dlhych hodinach roboty. Kazdu matku som odvrtal. Zlomil som asi 10 vrtakov ale co uz. Jedna matka mi trvala asi 1.5hod. A uz sa konecne vozim!!! Dal som tam mp3 radio, cuvacie senzory a takisto xenony. Lepsie auto som asi nemohol kupit. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto se mi snažili již dvakrát ukrást a vždy jim v tom zabránilo zamykání zpátečky,jako zabezpečení opravdu doporučuji.Při druhém pokuse mi také ohnuli řadičku,ale v servise mi to spravili a s pojišťovnou že se už dohodnou.Asi záleží na rozsahu pojištění,což se většinou zjistí až se něco stane.Není špatné si přečíst část smluvních podmínek a to hlavně kdy pojišťovna neplní a pak si člověk řekne proč je to tak drahé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte!!! :help:

Stala sa mi jedna velmi neprijemna vec. CO MAM S TYM SPRAVIT???? :help: ja som v koncoch.

No a nechcel si nahodov nejaku octaviu cmajznut a aby ti dal niekto navod ako sa to robi. Je mi to divne ze ked to mas poistene ze to riesis sam. To urcite neni normalne. Ak to tak neni tak pardon :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte!!! :help:

Stala sa mi jedna velmi neprijemna vec. CO MAM S TYM SPRAVIT???? :help: ja som v koncoch.

No a nechcel si nahodov nejaku octaviu cmajznut a aby ti dal niekto navod ako sa to robi. Je mi to divne ze ked to mas poistene ze to riesis sam. To urcite neni normalne. Ak to tak neni tak pardon :kuk:

:palec2: Asi tak..jednou to má dělat autorizovaný servis, tak proč to bastlit doma? Navíc co s tím teď..nechá to bez Constructu..a co ta páka, zůstane ohnutá? Nechápu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte!!! :help:

Stala sa mi jedna velmi neprijemna vec. CO MAM S TYM SPRAVIT???? :help: ja som v koncoch.

No a nechcel si nahodov nejaku octaviu cmajznut a aby ti dal niekto navod ako sa to robi. Je mi to divne ze ked to mas poistene ze to riesis sam. To urcite neni normalne. Ak to tak neni tak pardon :kuk:

:palec2: i dost dobrý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je možný že má velkou spoluučast, takže škoda třeba nedosáhla 10tis potom to pojištovna nezaplatí to je jasný. Jinak to taky nechápu. Mě když ukradli auto, který jsem si ten den našel, tak škodu co spůsobyli zloději, pojištovna normálně zaplatila.

Stejně ale..zůstalo mu auto s odvrtaným Constructem a ohnutou řadičkou..je to dost divný, stejně to musí do servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Ahoj, chci se zeptat, v posledních dnech se mi už několkrát stalo, že jsem nemohl odemknout zpátečku, podařilo se to až na několikátý pokus, zámek se otočí ale zpátečka pořád držela. Dneska jsem se podíval pod manžetu jak ten mechanismus vlastně funguje, zjistil jsem, že někdy se po otočením klíču, ta západka co drží řadičku pohne jen málo a nezajede tam kam má. chci se proto zeptat, jestli jste už někdo řešili podobný problém, popřípadě jestli se vyplatí dát to přímo opravit výrobci, nebo to zvládne jakýkoliv servis. díky za odpovědi.

Tak nic, construct mám ještě v záruce, takže se to vyřeší jinak :)

Editováno: , autor: ratras1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...