Přejít na obsah

Osvetlenie interieru


cartmanko

Doporučené příspěvky

nestihol som, vcera som kuachal z kufra audio, lebo dnes idem do porodnice pre maminku a dceru a treba v kufri miesto pre kocik. tak nezostalo casu.otigo je to riesene tak divne. ja to mam custom. pockaj kuknem.

tuto mas foto

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=986

Editováno: , autor: cartmanko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty máš mimi tak to gratuluji, já už mám 7měsícu ale chlapečka :p

hele mě se jedná oten spínač který to spína to osvětlení

A ktomu osvětlení v tom stropním světle jsem našel takové diody ty kdyby se naletovali na tišťák tak jak máš ty tak by to bylo to samý ne tady je odkaz

http://www.ezk.cz/e-shop/select.php?skupina=279&rozsah=1 co ty na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...
  • o 5 měsíců později...

nechci zakladat nové téma tak se zeptám tady, mám problém, když Led diody vložím do čtecí lampičky tak nesvití, po vložení sufitky v hlavní části stropní lampičky svitila opravdu malinko, spíš jako by nejele. Nemáte s tímto někdo zkušenost? jestli to tu už někde je tak se předem omlouvám ale jiné řešení než tam vložit odpor jsem nenašel, což ani nevím jestli by fungovalo. Jinak se jedná o vůz Škoda fabia Elegance r.v. 2000.

Led diodu jsem zkoušel i dát do kufru místo žárovky a ta taky se nerozsvítila. Po opětovném vložení žárovky , zase svití normálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak skoro po dvoch rokoch upravena velkost obrazkov.

Cartmanko ok, ak pohladáš ďalšie príspevky daj ich do svojho prvého príspevku.

Inak ak ťa môžem poprosiť, uploadni fotky na fórum a nedávaj odkazy na obrázky na imageshack-u alebo hocikde inde, jedna fotka sa nám čo máme LAMANET naťahuje strašne dlho a aj príspevok sám je obrovský :)

Resize obrázkov do 1024x768 myslím úplne stačí, velkosť je tiež vtedy ok.

Editováno: , autor: cartmanko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahojte, robim na svojej Fabke osvetlenie a chcel by som vnútorné osvetlenie kluciek, ktoré by svietilo spolu so svetlami. Nevie mi tu niekto poradit odkial to najlepsie zapojit? Predpokladám, že z vypínača svetiel, na konektore vypínaca je zopnutý plus na pine č. 4, len neviem ci to mozem odtial dat? alebo je nejaké iné vhodnejsie miesto?

Dakujem za radu.

M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

to sa same neprepne. musel by si tahat odniekial signal ze sa roztocili kolesa.

ci uz z canu alebo by sa to vedelo prepnut pri prekroceni 15km. ale to by si musel robit logiku.

ja sice mam trojfarebne, vlastne stvor ale manualne, prepinanie troch farieb a biela pri stropnom svete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Zdravím,tak jsem neodolal a poté co mi přítelkyně nechala svítit stropní světlo celou noc,rozhodl jsem se,že si také pořídím LED světlo.Koupil jsem LED pásky,ty jsem nacpal místo sulfitky a bylo.Jen jsem pak musel tam dát ještě oranžovou folii,protože LEDky svítily moc bíle a bylo to nepříjemné.Výsledek vypadá takto.Ještě chci pořádné světlo do kufru,přemýšlím o str.světle z Feldy,ta má i vypínač a nebude mi to svítit při každém otevření kufru.Panečku,LEDky to je pokrok :) .

post-49557-1274988347,7325_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Udělal jsem si též LEDiodové osvětlení avšak mám problém s tím, že po normálním zhasnutí interiérového světélka mi stále slaboulince Led diody svítí, nevíte, čím to může být? Poradíte mi, prosím?

Mám taky takový problém, ale ja jsem nedělal Ledky, ale koupil sem je a při zavření dveří čí zamknutí auta ledky pořád slaboulince svíti. Prosím o radu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...