Přejít na obsah

Osvetlenie interieru


cartmanko

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Mám to zapojené na obou dveřích tak, že minus mám na microspínač a plus na stálé plus. Na jednich dveřích je to v pohodě ale na druhých (spolujezdec) mi ledky svítí neustále cca na polovic a když otevřu dveře, tak se rozsvítí naplno. Můžete mi prosím poradit, jaký odpor tam dát aby mi to nesvítílo při zavřených dveřích? Jaké by měl mít parametry?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Zdravím.
Měl bych dotaz, doufám, že jsem nepřehlédl odpověď na podobnou věc. Chtěl bych si být jist než tam pro to pojedu. Sháním stropní světlo do Fabie rv. 2000 s ovládáním na šíbr. Nemohl jsem dlouho nic najít, pouze bez střešního okna. Nakonec mám nabídku, avšak z Octavia II. Má s tím někdo zkušenost, zda to zapojení pasuje? Vizuálně totiž vypadají totožně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
V 9. 12. 2016 at 10:38, mischicka napsal:

Co jiného těch 300 ohmů odporu dělá?:D

Já nejsem autoelektrikář, ale koukni na jiná témata co všechno lidem po takové instalaci LEDek přestalo chodit nebo začalo chodit úplně jinak.

 

Já myslím, že především úbytek napětí (pokud je sériově s LEDkou). Odpor, který má příkon tak do 0,5W moc tepla nevytvoří. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Majlou napsal:

Zajímá mne dělené stropní svetlo ve Fabia 1. Je tam prostor pro microfon na HF. Da se ten microfon nekde sehnat?

Mikrofon se dá koupit ve škodovce, ale stojí asi 1800Kč. Já jej koupil v elektro za 20Kč a z tvrzeného polistyrenu jsem udělal kostku a v ní otvor pro mikrofon, naletoval stíněný kablík a mám to ZADARMO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

ze fotka zkresluje vim. ale take jsem si vyzkousel, jake to je. vsak se podivej na muj profilovy obrazek. to je foceno pri zatemneni a sviti to mnohem mene, jak Tobe za okolniho svetla. a pri jizde v uplne tme uz to nekdy trosku rusi. tedy, pokud nemas stopro jistotu, zkus si zapojit jednu a jet se vecer projet.

 

a jinak, mas to zapojene natvrdo nebo jsi schopen to ridit pomoci regulace osvetleni interieru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...