Přejít na obsah

Osvetlenie interieru


cartmanko

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

vubec to neres !

jelikoz LED dioda ma jiny odpor nez zarovka tak proto jakoby neustale sviti ;)

ale je to jenom jaky zbytek proudu,.... nic to rozhodne NEVYBIJI ! jenom proste dobiha ten zbytek proudu co tam ve vedeni je a defakto tam bude porad ;)

a jak sem psal, KLASICKA ZAROVKA toto dokaze pojmout LED DIODA bohuzel ne,......

POKUD BY SI TO CHTEL ODSTRANIT, ALE PODLE ME TO JE ZBYTECNY ;) MUSEL BY SI PRED DIODU NAPAJET PRISLUSNY ODPOR KTERY BY TO DOKAZAL POHLTIT ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

hej todle me mega stve. nejaky osel tam natahal led pasky dal ho do osvetleni interieru pod zrcatka a pod dvere. kdyz vyndam klicek rozsviti se to a sviti dokud se auto nezamkne. pak  to sviti asi minutu a zhasne. kdyz odemknu zase se rozsviti atd. no a ja si nemu tou lampickou posvitit,protoze to je nejak debilne zapojeny,elektrice prd rozumim,takze do puvodniho stavu to asi nedam. fakt me to ale pekelne stve. nevim jestli timto nejak nerozdrbal to,ze mi nefunguje signalizace zaplych svetel. to je asi cele prekopane ta elektrika

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zdravím lidičky, 
měl bych na toto téma jeden dotaz, na přiložené fotce je vidět, že mi odpadl hlavní spínač osvětlení interiéru, ted to neskutečně blbne a samozřejmě mi nesvítí když otevírám dveře, což mě večer celkem štve.
Zkoušel jsem panel vyndat abych se mrknul jak to tam přidělat zpět, případně koupil nový, ale když jsem odendal tu průhlednou plastovou lištu a vyndal dva křížové šroubky, u kterých jsem měl za to, že drží celé osvětlení, tak mi panel stále nejde ven a nechci to páčit ani nic podobného abych tam nic nikde neurval, nějaké držáky nebo na čem to pořád drží, můžete mi pls někdo poradit co s tím? 
Předem moc děkuji.

post-75438-0-53389600-1382620911_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zdravím všechny,

nevíte někdo jaká žárovka je v osvětlení nad zadními dveřmi na Fabii 1 a také jestli se dá světlo nějak rozdělat a žárovka vyměnit? V návodu se píše, že výměnu má provádět servis Škoda :-)

 

Chtěl bych tam dát do interieru LEDky, ale tohle jsem nikde nenašel.

 

Díky moc.

Editováno: , autor: Michal Straka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

ahoj,

 

najdeš to tady

 

http://forum.skodahome.cz/topic/74211-čtecí-lampičky-vzadu/?p=1542952

 

sám jsem si to dodělával před pár týdny, manželka cestu cca 3h pouze jen chválila, a malošek řádil "v klidu"

možná založím téma, nenašel jsem to tu přímo pro F1

 

zajdeš na vrakoviště, obě lampičky jsem sehnal za 200Kč

NEZAPOMEŇ  vzít i ty kovové rámečky v tapecu, vyrvi je, pak je vyrovnáš..

světýlko uštípni včetně konektoru a kousku kabeláže...

 

udělám samostatné téma

http://forum.skodahome.cz/topic/127685-vnitřní-osvětlení-zadní-části-vozidla-zadní-stropní-lampičky/

 

ale kam dát návod?  do FABIA I-→ Interiér  .. .a nebo do Instalačních manuálů???

post-4932-0-09259800-1394176004_thumb.jp

post-4932-0-49599200-1394176011_thumb.jp

post-4932-0-05161000-1394176018_thumb.jp

post-4932-0-08058200-1394177477_thumb.jp

post-4932-0-73454900-1394177662_thumb.jp

Editováno: , autor: starman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Dobrý den,

 

našel by se někdo z okolí Č. Budějovic, kdo by mi do Fabia I HB namontoval někam do středu střechy, za přední sedačky stropní světlo se čtecími lampičkami. Stejné jako se dává dopředu. Co sem pochopil tak ten hliníkový rámeček tam nemá cenu dávat. Lampičku sehnat není problém, ale kabely a letování na tu přední je pro mě nepřokanetelný problém. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

zdravím vás, je to toho veľmi veľa preto sa spýtam rovno niekoho, kto sa tu vyzná, kde nájdem niečo o podsvietení palubnej dosky? rozmýšľam totiž o podsvietení na modro a červených ručičkách na F1. či sa to vobec dá, a ak áno tak ako...

 

Dobrý den,

 změnit podsvícení palubní desky není až tak těžké spíš jeto titěrná práce takto jsem si o udělal já jeto bíle posvícené s modrými ručičkami palivové oko a voda nesvítí protože jsem to nechtěl příjdemito hezčí večer a klimu musím dodělat. v tlačítkách  v interiéru jsou normální ledky vyměníš za ledky taky ale s odporem aby se nespálili a v klimě a palubovce jsou takový čtvercouví světla celkem drahé jsou ale už nevím coje to zač.hxgx.jpg8t539.jpg

Editováno: , autor: Rouby
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...