Přejít na obsah

prosim poradte


burek

Doporučené příspěvky

zdravim vsechny priznivce vozu skoda.jsem majitelem kratce koupeneho vozu skoda octavia 1.9 tdi 66kw,ale mam takovy opravdu velky dotaz.kdyz otevru kapotu od motoru nad baterkou je krabicka,ktera mam v sobe vypoinac na 3 polohy.nikdo nevo co to je.je zaploimbovana a take z jedne strany vede do auta kablama a druha jde nekam k motoru.nikdo nevi co to je a ja na to nechci makat dokud nebudu vedet co to je.prewdem vam vsem dekuji za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ze mas octavku chvilku ti docela verim, kdyby kazdy s problemem pojmenoval svuj prispevek "prosim poradte" tak 90% prispevku bude jen Prosim poradte a nic vic, byl by v tom trochu gulas, nemyslis? Priste napis do nazvu alespon trosku upresnujici info. Jinak by bylo docela dobry kdyby jsi onu krabicku aspon vyfotil a fotku nam ukazal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem stejného názoru jako kolega Tomina, jen Ti můžu po dlouholetých zkušenostech napsat, že pokud Ti auto jezdí a vše funguje jak má, tak se takovými věcmi, jako jsou vypínače a přepínače, o jejiž funkci nemáš tušení, raděj neznepokojuj a na nic nešahej ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim vsechny priznivce vozu skoda.jsem majitelem kratce koupeneho vozu skoda octavia 1.9 tdi 66kw,ale mam takovy opravdu velky dotaz.kdyz otevru kapotu od motoru nad baterkou je krabicka,ktera mam v sobe vypoinac na 3 polohy.nikdo nevo co to je.je zaploimbovana a take z jedne strany vede do auta kablama a druha jde nekam k motoru.nikdo nevi co to je a ja na to nechci makat dokud nebudu vedet co to je.prewdem vam vsem dekuji za odpoved

Nemas tam dodelavanou klimosku ? Ja jo a nejaka takova krabicka mi u baterky pribyla ( ale nema teda vypinac ). V tom pripade by z ni ale mel vest jeden drat do klimakompresoru, coz by nemusel byt problem vysledovat.

P.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

tady jsou fotky..je to mala krabicka s 3 polohovym vypinacem.foto bylo narychlo ale vim ze z jedne strany jde do auta a druha strana do teho rozdelovace nad baterkou jak je-cerna krabicka no a tam jsou konektory ktery jsou rozpojeny takze mam pocit ze je to odtrhnuty od napajeni...nevim co to je nevote nahodou nekdo??byl by jsem moc rad...dikecx predem

post-13196-1195077323_thumb.jpg

post-13196-1195077359_thumb.jpg

post-13196-1195077390_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady jsou fotky..je to mala krabicka s 3 polohovym vypinacem.foto bylo narychlo ale vim ze z jedne strany jde do auta a druha strana do teho rozdelovace nad baterkou jak je-cerna krabicka no a tam jsou konektory ktery jsou rozpojeny takze mam pocit ze je to odtrhnuty od napajeni...nevim co to je nevote nahodou nekdo??byl by jsem moc rad...dikecx predem

to bylo dřív firemní auto co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co to je?nebo co to ma za ucel?

No normální černá skříňka jako v aeroplánu. Když to někde nabuříš hned budeš vědět kde jsi udělal chybu lol lol lol Ale teď taky chvilku vážně: připojuji se k názoru že to mohlo být firemní auto. Něco poboného jsem viděl na firemních autech v Itošce. Ale nemělo to žádný vypínač.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no toto ma prave vypinac tak nevim nevim...firemni auto by nemelo nalitAANYCH NECELYCH 114 000 KM KAMOS TO PRI KOUPI NAPICHL A VYCETL VSE SEDELO,LEDA ZE BY MENILI rj.JINAK TO JE DOVOZ ZE SPANELSKA...A KDYBY TO BYLA PRAVE CERNA SKRINKA URCO BY TAM NEBYL 3 POLOHOVEJ VYPINAC JAK VE VRTLNIKU:d:dtakze chlapi radte...fotky udelam zitra poradny tak uvidte no...kazdopadne jak pisu z jedny strany to vede to toho rozdelovace nad baterku a druha strana vede do auta..nikde jsem nic nenasel,jestli je to napojeny na techec nebo tak..fakt nevim...nechce se mi palubka oddelavat..tak co radite??me v praci rekli ze by jeto tam sralo ze by to odcvakali:D:D::D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no toto ma prave vypinac tak nevim nevim...firemni auto by nemelo nalitAANYCH NECELYCH 114 000 KM KAMOS TO PRI KOUPI NAPICHL A VYCETL VSE SEDELO,LEDA ZE BY MENILI rj.JINAK TO JE DOVOZ ZE SPANELSKA...A KDYBY TO BYLA PRAVE CERNA SKRINKA URCO BY TAM NEBYL 3 POLOHOVEJ VYPINAC JAK VE VRTLNIKU:d:dtakze chlapi radte...fotky udelam zitra poradny tak uvidte no...kazdopadne jak pisu z jedny strany to vede to toho rozdelovace nad baterku a druha strana vede do auta..nikde jsem nic nenasel,jestli je to napojeny na techec nebo tak..fakt nevim...nechce se mi palubka oddelavat..tak co radite??me v praci rekli ze by jeto tam sralo ze by to odcvakali:D:D::D:D:D:D:D

autorizovaný servis nic neví ? dle těch kabelů kam vedou by mohli dát nějaký tip...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste jsem v autorizovany m servise nebyl noo...ale myslim si ze to nema prave se znackou skoda nic spolecnyho ze to je nejaka dodelavka spis to by to mel na 1.9tdi kazdej a nikdo to nema..

i když to s origo nic společného nemá, jsou schopni podle kabelů a jejich zapojení říci, co to má za funkci. Zas takoví troubové tam nejsou. Zkus to a dej vědět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...