Přejít na obsah

Světla


soptajs

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

nemáte někdo náhodou zkušenosti s výměnou světel na Octavu I. r.v.99. Chtel bych tam dát čirý z Klementa, ale nejsem si jistej, jestli je to stejný rozměr. Nechci měnit celé světlomety, ale jenom sklo! Díky.

Uz se to probiralo,hledat........jinak to pasuje,sklo nestaci vymenit,vubec to pak nesviti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny,

nemáte někdo náhodou zkušenosti s výměnou světel na Octavu I. r.v.99. Chtel bych tam dát čirý z Klementa, ale nejsem si jistej, jestli je to stejný rozměr. Nechci měnit celé světlomety, ale jenom sklo! Díky.

Uz se to probiralo,hledat........jinak to pasuje,sklo nestaci vymenit,vubec to pak nesviti

Diky moc. Budu to muset vymenit cele. Skoda, je to drahy!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nevíte někdo kde to sehnat? u dealera bych to raději ani nezkoušel... nemají tam nic... a co mají je 4x dražší.... například originální koženej volant 10tis... z internetu za 2,5.... díky za rady :palec2:

www.autokelly.cz tam je maj L&K světla

Taky mě lákají z L&K. V kelly mají origo Hella (5297,-) a náhrada DEPO (1750,-) dost rozdíl. Jaké jsou ty od DEPO? Máte někdo zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak k tomu výrobci DEPO a kvalitě světel, viděl jsem na autě DEPO svítilny ale na facelift a nic jsem nepoznal dokud mi to majitel neřekl, ale s L&K nemám zkušenost

facelift- takže čiré tak snad i ty L&K by mohli být dobré. Zkusím se ještě příští týden poptat v jednom obchůdku s autodíly co na ně řekne. Myslím na ty od DEPO. Než předělat na facelift tak je toto jednodušší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak k tomu výrobci DEPO a kvalitě světel, viděl jsem na autě DEPO svítilny ale na facelift a nic jsem nepoznal dokud mi to majitel neřekl, ale s L&K nemám zkušenost

facelift- takže čiré tak snad i ty L&K by mohli být dobré. Zkusím se ještě příští týden poptat v jednom obchůdku s autodíly co na ně řekne. Myslím na ty od DEPO. Než předělat na facelift tak je toto jednodušší.

pred rokem meli v kelly jen origo hella laurina,ty od depa tam maji chvilku a za dodrou cenu,tak do toho bezte,ale ja jsem je kdysi zkousel i na sve,nesvitelo to moc,lepsi svitilo podle me origo stare lampy nez laurin,ale vzhled byl lepsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak k tomu výrobci DEPO a kvalitě světel, viděl jsem na autě DEPO svítilny ale na facelift a nic jsem nepoznal dokud mi to majitel neřekl, ale s L&K nemám zkušenost

facelift- takže čiré tak snad i ty L&K by mohli být dobré. Zkusím se ještě příští týden poptat v jednom obchůdku s autodíly co na ně řekne. Myslím na ty od DEPO. Než předělat na facelift tak je toto jednodušší.

pred rokem meli v kelly jen origo hella laurina,ty od depa tam maji chvilku a za dodrou cenu,tak do toho bezte,ale ja jsem je kdysi zkousel i na sve,nesvitelo to moc,lepsi svitilo podle me origo stare lampy nez laurin,ale vzhled byl lepsi

Uvidím z jara, teď na zimu to nemá cenu měnit a možná hodím jen nová skla, ty původní jsou už pěkně opískovaná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak k tomu výrobci DEPO a kvalitě světel, viděl jsem na autě DEPO svítilny ale na facelift a nic jsem nepoznal dokud mi to majitel neřekl, ale s L&K nemám zkušenost

facelift- takže čiré tak snad i ty L&K by mohli být dobré. Zkusím se ještě příští týden poptat v jednom obchůdku s autodíly co na ně řekne. Myslím na ty od DEPO. Než předělat na facelift tak je toto jednodušší.

pred rokem meli v kelly jen origo hella laurina,ty od depa tam maji chvilku a za dodrou cenu,tak do toho bezte,ale ja jsem je kdysi zkousel i na sve,nesvitelo to moc,lepsi svitilo podle me origo stare lampy nez laurin,ale vzhled byl lepsi

Uvidím z jara, teď na zimu to nemá cenu měnit a možná hodím jen nová skla, ty původní jsou už pěkně opískovaná.

pred casem sem kamosovy daval na OI 99 L-K svetla misto tech origo hella a koupil si ty depo z kelly plus ciry blinkry do svetel sem mu pak namontoval prestavbovej hid kit xenonu H4bixenon . vzledove super ale rozptyl svetla je dost nekontrolovanej horsi nez u tech starejch parabol ta cira optika vod depa to nejak nezvlada ale podle me kdyby tam byly misto xenonu nejaky lepsi zarovky treba philips bluevision tak to bude ok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak k tomu výrobci DEPO a kvalitě světel, viděl jsem na autě DEPO svítilny ale na facelift a nic jsem nepoznal dokud mi to majitel neřekl, ale s L&K nemám zkušenost

facelift- takže čiré tak snad i ty L&K by mohli být dobré. Zkusím se ještě příští týden poptat v jednom obchůdku s autodíly co na ně řekne. Myslím na ty od DEPO. Než předělat na facelift tak je toto jednodušší.

pred rokem meli v kelly jen origo hella laurina,ty od depa tam maji chvilku a za dodrou cenu,tak do toho bezte,ale ja jsem je kdysi zkousel i na sve,nesvitelo to moc,lepsi svitilo podle me origo stare lampy nez laurin,ale vzhled byl lepsi

A ty LK byly ty od "depa"? Nebo origo? Protože svícení oproti starejm je mnohem lepší, aspoň já to tak vidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak k tomu výrobci DEPO a kvalitě světel, viděl jsem na autě DEPO svítilny ale na facelift a nic jsem nepoznal dokud mi to majitel neřekl, ale s L&K nemám zkušenost

facelift- takže čiré tak snad i ty L&K by mohli být dobré. Zkusím se ještě příští týden poptat v jednom obchůdku s autodíly co na ně řekne. Myslím na ty od DEPO. Než předělat na facelift tak je toto jednodušší.

pred rokem meli v kelly jen origo hella laurina,ty od depa tam maji chvilku a za dodrou cenu,tak do toho bezte,ale ja jsem je kdysi zkousel i na sve,nesvitelo to moc,lepsi svitilo podle me origo stare lampy nez laurin,ale vzhled byl lepsi

A ty LK byly ty od "depa"? Nebo origo? Protože svícení oproti starejm je mnohem lepší, aspoň já to tak vidím.

byly origo hella,sice starší,ale ok,ale fakt to malo svitilo,zlate stare sklo paraboly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak k tomu výrobci DEPO a kvalitě světel, viděl jsem na autě DEPO svítilny ale na facelift a nic jsem nepoznal dokud mi to majitel neřekl, ale s L&K nemám zkušenost

facelift- takže čiré tak snad i ty L&K by mohli být dobré. Zkusím se ještě příští týden poptat v jednom obchůdku s autodíly co na ně řekne. Myslím na ty od DEPO. Než předělat na facelift tak je toto jednodušší.

pred rokem meli v kelly jen origo hella laurina,ty od depa tam maji chvilku a za dodrou cenu,tak do toho bezte,ale ja jsem je kdysi zkousel i na sve,nesvitelo to moc,lepsi svitilo podle me origo stare lampy nez laurin,ale vzhled byl lepsi

A ty LK byly ty od "depa"? Nebo origo? Protože svícení oproti starejm je mnohem lepší, aspoň já to tak vidím.

byly origo hella,sice starší,ale ok,ale fakt to malo svitilo,zlate stare sklo paraboly

Mě teda přijde že svítěj mnohem líp ty LK...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak konecne je mam taky, teda ciry svetla LaK na predfaceliftu. Sehnal jsem Helly, ne uplne novy, za vymenu za moje neciry, plus doplatek 2500,-. Teda ne ze by to byl muj nejlepsi kseft v zivote, ale shanel jsem je fakt dlouho.

Samozrejme pred namontovanim prosly procesem cisteni, dle zdejsich navodu a Zabiakova webu, ale to jsem delaval i na tech starych. Auti vypada zase o neco mladsi, proste nadhera, ale hlavne to skutecne o neco lip sviti. Takze ted jeste prijdou Osram night breaker a uvidi se :palec2: .

Pak dodam nejaky foto.

Jinak jsem mel moznost videt taky ty cinsky DEPA. Nechci brat iluze, ale po jedne zime byly takovy nejaky olezly, chrom misty zoxidovany, proste hnus. Jeste ze jsem do toho nesel uff :) .

Editováno: , autor: Galaxy64
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před rokem jsem to taky měnil, lampy jsem sehnal přes cosbyho, fungl nové helly za perfektní peníz. Ty DEPA neberte, do roka se tzv. "vysvítí" nebo "oslepnou" a pak si budete muset přisvícet baterkou :)

Výměna je jednoduchá, jen si budete muset ještě koupit L&K blinkry, nebo obrousit ty staré páč mají o něco širší ty pacičky co se zasunujou do světlometu.

Já v nich mám OSRAMY silverstar, myslím, a světlo bombové. Porovnával jsem to se služební fábii a na potkávací vede ona, o tom není řeči, sice ne o moc ale dálkové si myslím že svítí lepe mě. Teda mě se aspoň s tím lépe jede.

A myslím že to i vypadá zajímavěji než facelift,.... kol1

Editováno: , autor: Slon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak uz tam i ty Osramy Nightbreakery. Predtim v necirych svetlech jsem mel Osram Silverstar, svitilo to tak, ze jsem subjektivne nepocitil zadny vyrazny narust svetla, za mokra tragedie. Silverstary jsem zapomnel v tech svetlech pri vymene, tak v tech novych cirych jsem mel nejaky nemecky nonamy, presto to svitilo lip. Nakonec jsem osadil Nightbreakery a je to poprve, co jsem se svetlem spokojen. Hned jsem je podrobil celonocni ceste 350km, Most-Jesenik. Kombinace okresky, dalnice, horske silnice, sucho, mokro, snih. Sviti to mirne jinou barvou na potkavacky a jinou na dalkovy. Potkavacky bile, dalky trosku jina barva do modra. Zkratka kyble svetla, noc v den to sice nepromeni, ale ja jsem s investici 440,- kc v Kelly vic, nez spokojen :palec2: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz tam i ty Osramy Nightbreakery. Predtim v necirych svetlech jsem mel Osram Silverstar, svitilo to tak, ze jsem subjektivne nepocitil zadny vyrazny narust svetla, za mokra tragedie. Silverstary jsem zapomnel v tech svetlech pri vymene, tak v tech novych cirych jsem mel nejaky nemecky nonamy, presto to svitilo lip. Nakonec jsem osadil Nightbreakery a je to poprve, co jsem se svetlem spokojen. Hned jsem je podrobil celonocni ceste 350km, Most-Jesenik. Kombinace okresky, dalnice, horske silnice, sucho, mokro, snih. Sviti to mirne jinou barvou na potkavacky a jinou na dalkovy. Potkavacky bile, dalky trosku jina barva do modra. Zkratka kyble svetla, noc v den to sice nepromeni, ale ja jsem s investici 440,- kc v Kelly vic, nez spokojen :palec2: .

:palec2:

Taky chci kýble světla. V kelly nejsou skladem ani za 475,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...